سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-28-2013 07:26 PM

(11-28-2013 06:29 PM)minoo نوشته شده توسط:  سلام.دوستان من از اون شب که با شما رفتیم حافظیه هر روز که میرم اونطرف و حافظیه رو میبینم یادم به تک تک شما دوستای خوبم میفته...واقعا حس میکنم چندساله همتونو میشناسم.بخصوص آبجی مریمممممممممم <3 <3 <3
برای من واقعا روز خوبی بود...
خلاصه اینکه من هر روز کنار حافظیه یاد شماها هستم Yosef.gif

شما هر روز حافظیه چیکار میکنید دقیقا ؟ Yosef.gif Yosef.gif o.O

RE: سفرنامه شیراز 92 - karafarin - 11-28-2013 08:18 PM

این عکس مال باغ وحش شیرازه که بنده خدا خیلی خستس Smile
[تصویر: 185866_274.jpg]

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 08:25 PM

مینو جاننننننننن آبجی جونمممممممم ما همه عاشق و و مهربونیت شدیمممم عزیز دلم. حیف که نتونستی بیشتر پیشمون باشی

حافظیه و پیدا کردن چند دوست شیرازی از جمله سهیل، مینو، علی، علی، کامران و همسرش عالییییییییییییی بودددد

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 08:34 PM

سفرنامه شیراز از زبان معاون الملوک شیرازی: (قسمت نهم)
5شنبه 30 آبان ساعت 7 عصر:
هفته پیش این موقع ها آقا محمد داشت آقای اسماعیلیان را روی صندلی داغ می سوزوندددددددددددد Yosef.gif
همایش از ساعت 4 شروع شد و ابتدا آقای زارعی درباره کارآفرینی و شرایط کارآفرین بودن صحبت هایی را کردند
سپس آقای کاظمی در باره سیستم سازی و انجمنمون صحبت کردند
بعد نوبت به اولین آنتراک یک ربعه و پذیرایی از میهمانان رسید
بعد از آنتراک آقای جاوید برای ما شعر طنز زیبایی خوندند
بعد آقای شهیدی درباره مدل کارآفرینی و موفقیتشون صحبت کردند
سپس آقای دهقانیان نماینده شرکت پیکسل فلو که یک شرکت گرافیکی در حوزه جهانی هست حرف زدند.
درنهایت به بخش صندلی داغ که 5 نفر روی صندلی ها نشستند و پاسخگوی سوالات دوستان بودند
آقای شهیدی، آقای کاظمی، آقای اسماعیلیان (هاست ایران)، آقای دهقانیان (پیکسل فلو)، آقای زارع
در این قسمت آقا حمزه (سوال درباره شراکت)، آفا حبیب (درباره ترک کارمندی و شروع کارآفرینی)، آقا محمد(درباره نوع کارشرکت هاست ایران)، سبحان (درباره هدف) سوالای را از عزیزان کردند.

در نهایت در بخش آخر آقا سهیل درباره کسب و کارهای آنلاین که منجر به کسب درآمد دلاری می شند بحث هایی را ایراد نمودند.

در انتها همه مهمانان با شام پذیرایی شدند.... تا ساعت 9:30

RE: سفرنامه شیراز 92 - MohamadMJ - 11-28-2013 09:15 PM

گویا مسافرت خفن و قدری بوده.
عالی میشد اگه فیلم هایی که از سمینارها گرفتین توی سفر بزارین تا بقیه بچه ها هم استفاده کنن.

RE: سفرنامه شیراز 92 - jahanagahi - 11-28-2013 09:17 PM

زمانی می رسد که دیگر نمی شود چون جوانها رویا داشت. چون جوانها تحرک داشت و..در نهایت میگوئی آقا اجازه؟
نگدارید در زمان پیری افسوس جوانی را بخورید.احساس کنید چرا نخواستم فردی باشم که همه من را بشناسند و الگوی زندگیشان قرار دهند.چرا ندانستم که به هرچه فکر کنم به آن می رسم. رسیدن به آرزوها در زمان پیری یچ تاثیری ندارد.شما عزیزان جوان هستید . بخواهید تا بشود. عاشق باشید تا به آرزوهایتان برسید.این سفر هزینه ای نداشت و هر مبلغی هم که خرج شد سرمایه گذاری بود. جوانی(سهیل جان - ستاره سهیل که بحق این نام را بر خود گذاشته است.) را دیدند که خود ساخته بود. می خواست و به دست می آورد. بخشش میکرد و نتیجه چند صدی میگرفت.
امشب (در شیراز) سعی میکردم بیشتر از مهمانها پذیرائی کنم و در نهایت درهای را جمع کنم که از دهان عزیزان شرکت کننده خارج می شد.
یادش بخیر.البته نه فقط این سفر , بلکه تمام سفرها.
دختر گلم : مریم جان برای همه زحماتت سپاسگزارم.

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 09:44 PM

(11-28-2013 09:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  زمانی می رسد که دیگر نمی شود چون جوانها رویا داشت. چون جوانها تحرک داشت و..در نهایت میگوئی آقا اجازه؟
نگدارید در زمان پیری افسوس جوانی را بخورید.احساس کنید چرا نخواستم فردی باشم که همه من را بشناسند و الگوی زندگیشان قرار دهند.چرا ندانستم که به هرچه فکر کنم به آن می رسم. رسیدن به آرزوها در زمان پیری یچ تاثیری ندارد.شما عزیزان جوان هستید . بخواهید تا بشود. عاشق باشید تا به آرزوهایتان برسید.این سفر هزینه ای نداشت و هر مبلغی هم که خرج شد سرمایه گذاری بود. جوانی(سهیل جان - ستاره سهیل که بحق این نام را بر خود گذاشته است.) را دیدند که خود ساخته بود. می خواست و به دست می آورد. بخشش میکرد و نتیجه چند صدی میگرفت.
امشب (در شیراز) سعی میکردم بیشتر از مهمانها پذیرائی کنم و در نهایت درهای را جمع کنم که از دهان عزیزان شرکت کننده خارج می شد.
یادش بخیر.البته نه فقط این سفر , بلکه تمام سفرها.
دختر گلم : مریم جان برای همه زحماتت سپاسگزارم.

عمو جان منم از شما متشکرممممممم که در همه سفرها با وجود مشکلات همراه ما بودید
10_004

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 10:06 PM

(11-28-2013 09:15 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  گویا مسافرت خفن و قدری بوده.
عالی میشد اگه فیلم هایی که از سمینارها گرفتین توی سفر بزارین تا بقیه بچه ها هم استفاده کنن.
دوست گرامی فیلم های گوشی من که خیلی حجمش بالاست و قابل آپلود کردن نیست و دیگر فیلم های قابل آپلود هم خیلی کوتاهه و از سمینار نیست. کاش شما هم در سفر شرکت کرده بودید اتفاقا با محمد درباره شما صحبت کردیم. می تونید بعضی فیلم ها را از محمد بگیرید

RE: سفرنامه شیراز 92 - MohamadMJ - 11-28-2013 10:35 PM

(11-28-2013 10:06 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-28-2013 09:15 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  گویا مسافرت خفن و قدری بوده.
دوست گرامی فیلم های گوشی من که خیلی حجمش بالاست و قابل آپلود کردن نیست و دیگر فیلم های قابل آپلود هم خیلی کوتاهه و از سمینار نیست. کاش شما هم در سفر شرکت کرده بودید اتفاقا با محمد درباره شما صحبت کردیم. می تونید بعضی فیلم ها را از محمد بگیرید

ممنونم
متاسفانه موقعیتشو نداشتم اگه نه خیلی دوست داشتم بیام
ممد شموسی رو باید پیداش کنم پس Big Grin
ممد شموسی کجایی ؟

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 10:46 PM

سفرنامه شیراز از زبان معاون الملوک شیرازی: (قسمت دهم)
5 شنبه 30 آبان ساعت 10 شب:
دیگه ساعت 9:30 شام (الویه به زحمت آقا سهیل) تموم شد و برنامه تولد انجمن شروع شد.
برنامه تولد به شرح زیر بود:

مجری این برنامه علی محمدی عزیز بود.
ابتدا آقای کاظمی صحبت هایی از فعالیت های انجام شده در سال اخیر و ... که تمام صحبت ها حول انجمن بود و همچنین از دو پروژه جدید انجمن هم پرده برداری شد:
1- آموزشگاه انجمن که با استاد گرفیک انجمن آقا محمد و استاد کارآفرینی آقا حمزه به زودی شروع به کار خواهد کرد.
2- فاز اول هلندیگ آنلاین انجمن با کتاب فروشی آنلاین با نام کتاب پیچ که شروع به کارش آغاز شد.

سپس من صحبت ها و تشکرهایم را از دوستانی که در این 3 سال واقعا همواره کنارمون بودند انجام دادم و جوایز و لوح تشکری به رسم یادبود به دوستان و اساتید زیر تعلق گرفت:

1- آقای قربانیان. همراه همیشگی انجمن
2-آقا حمزه بخاطر مشاوره های گرانقدرش
3-آقای مهدی شمس بخاطر مشاوره های گرانقدرش
4-شهرزاد صدفی عزیزم بخاطر مدیریت و طی کردن مراحل تغیر و ترفیعش
5- مهیار عزیزم بخاطر تلاش بی وقفه اش در مسابقه دوبرابر کردن
6- سبحان عزیز بخاطر ناظم بیدار بودنش
7- سهیل عزیز بخاطر موفقیت در تجسم و کمک های بی دریغش به دوستان

و همگی این دوستان به روی سن آمدند و سخنرانی را ایراد کردند.
ضمنا مهیار جان سخنرانی و اسلاید و مسابقه زیبایی را ترتیب داده بود که متاسفانه وقت نشد که انشاله در برنامه بعدی ازش استفاده می شه و من همین جا ازش عذر می خوام.

بعد از اون مراسم فوت کردن شمع و بریدن کیک تولد و عکس را داشتیم.

و در انتها صحبت ها و آشنایی هر چه بیشتر دوستان انجام شد.

که منجر به چند شروع کار جدید و قرارداد و... شد.

و ساعت 1 شب دوستانی که بیدار بودند مسابقه گردش مالی کیوساکی را انجام دادیم به داوری آقا حمزه که تا ساعت 5 ادامه داشت و ما همون جا سر مسابقه دیگه غش کردیممم Yosef.gif و صبح ساعت 7 بیدار شدیم Yosef.gif