سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - jahanagahi - 11-15-2013 10:50 PM

(11-15-2013 06:23 PM)karafarin نوشته شده توسط:  اونایی که مثل سفر اصفهان پایه بازی مافیا تو مسیر رفت و برگشت هستن لایک بزنن Smile
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7_%28%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9​%87%DB%8C%29

ممنونم مهدی جان. با بودن شما واقعا مسافرت عالی خواهد بود. البته جای عزیزانی که به هر علت نمی توانند شرکت کنند خالی است.
ضمنا لینک ویکی پدیا(معرفی شده در بالا ) فعلا مطلبی ندارد .از آنجائیکه از سال 78 عضو ویکی پدیا هستم و از ویرایشگران. انشالله مطالب مربوط به این بازی را با همکاری شما نوشته و در این لینک ثبت خواهم کرد.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - صدفی - 11-15-2013 10:52 PM

من که پایه مافیا هستم ولی حیف حریفم آقا حمزه عزیز تو قطار باهامون نیست

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - jahanagahi - 11-15-2013 11:01 PM

(11-15-2013 07:22 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  اطلاعیه های اصلی برای سفر به شیراز شامل موارد زیر است. در صورتی که نکته مهم و خاصی نیز مطرح باشد در قالب اطلاعیه خارج از این لیست اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره 1 - گروه بندی اتاق، تهریه غذا و شستوشو (به زودی اعلام می شود)
اطلاعیه شماره 2- پیش بینی های هوا شناسی (به زودی اعلام می شود)
اطلاعیه شماره 3- برنامه های غذایی (به زودی اعلام می شود)
اطلاعیه شماره 4 - برنامه های گردش (به زودی اعلام میشود)
اطلاعیه شماره 5 - نکات مهم پیش از حرکت (به زودی اعلام می شود)
اطلاعیه شماره 6- زمان و مکان دقیق حرکت
(اعلام شد)

ضمن تشکر از معاونت محترم:
بند2

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnama (جهان آگهی )
با تشکر از تک تک عزیزان.
روز سه شنبه این هفته با عزیزان انجمن همسایه تا 92/9/2 عازم شیراز هستیم.(جای تک تک شما عزیزان خالی) . می خواستم در این چند روز وضعیت هوای شیراز را داشته باشیم.لباس گرم نیاز است؟ ممنونم.

جواب :
درود بر شما

روزهای سه شنبه و چهارشنبه شهر شیراز هوا بارانی خواهد بود ، مثل خاطرات سالیان دور که شهر شیراز پر بارش بود!!

پیش بینی میشه در طی این دو روز حداقل بین 40 تا 50 میلیمتر بارش در شیراز رخ بده که رقم قابل توجهی هست.

وضعیت دمایی هم در رنج حداکثر 17 + درجه و حداقل 7+ خواهد بود.

آرزو میکنم که سفر خوش و خاطره انگیزی رو در پیشرو داشته باشید

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - karafarin - 11-15-2013 11:05 PM

ممنون عموهوشنگ که یاداوری کردین
لینک رو کپی پیست میکنم ولی نمیدونم چرا مشکل داره بهرحال تو ویکی پدیا مافیا (بازی گروهی) رو که سرچ کنین میاردش

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - Delta.H - 11-15-2013 11:20 PM

سلام دوستان
ببخشید من تو این چند روز درگیر کارها بودم به انجمن سر نمیزدم
امروز مبلغ 30تومن به حساب مربوطه واریز کردم انشالله صبح چهارشنبه زیر بارووووووون می بی نم تون تو شیراااااااااااااااااززززززززز!

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - karafarin - 11-15-2013 11:24 PM

اب و هوا رو میشه از تو سایتهای هواشناسی چک کرد برای تا اخر هفته رو

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - jahanagahi - 11-15-2013 11:28 PM

(11-15-2013 11:01 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(11-15-2013 07:22 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  اطلاعیه های اصلی برای سفر به شیراز شامل موارد زیر است. در صورتی که نکته مهم و خاصی نیز مطرح باشد در قالب اطلاعیه خارج از این لیست اعلام خواهد شد.

(اعلام شد)

بند2

با تشکر از تک تک عزیزان.
روز سه شنبه این هفته با عزیزان انجمن همسایه تا 92/9/2 عازم شیراز هستیم.(جای تک تک شما عزیزان خالی) . می خواستم در این چند روز وضعیت هوای شیراز را داشته باشیم.لباس گرم نیاز است؟ ممنونم.

جواب :
درود بر شما

روزهای سه شنبه و چهارشنبه شهر شیراز هوا بارانی خواهد بود ، مثل خاطرات سالیان دور که شهر شیراز پر بارش بود!!

پیش بینی میشه در طی این دو روز حداقل بین 40 تا 50 میلیمتر بارش در شیراز رخ بده که رقم قابل توجهی هست.

وشته اصلی توسط rahnama
با تشکر
ما تا 2آذرماه حدود 5 روز هستیم. بعد از چهارشنبه هوا به چه صورت است؟
جواب:
خواهش میکنم روز جمعه اول آذر هم با پدیده رگبار و رعد و برق مواجه خواهید بود.

شنبه ظاهرا هوا آفتابی میشه.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - sir-mahyar - 11-15-2013 11:42 PM

(11-15-2013 10:52 PM)صدفی نوشته شده توسط:  من که پایه مافیا هستم ولی حیف حریفم آقا حمزه عزیز تو قطار باهامون نیست

کصیف ترین مافیا سال اینجاست

A00 (71)A00 (49)

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - jahanagahi - 11-15-2013 11:47 PM

(11-15-2013 11:28 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(11-15-2013 11:01 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

(اعلام شد)

بند2

با تشکر از تک تک عزیزان.

جواب :
درود بر شما

وشته اصلی توسط rahnama
با تشکر
ما تا 2آذرماه حدود 5 روز هستیم. بعد از چهارشنبه هوا به چه صورت است؟
جواب:
خواهش میکنم روز جمعه اول آذر هم با پدیده رگبار و رعد و برق مواجه خواهید بود.

شنبه ظاهرا هوا آفتابی میشه.

جواب بعدی:
درود بر عمو هوشنگ مهربان انجمن

هوای شیراز همانطور که استاد عزیز امیر محسن گفتن در روزهای آغازین ورود شما بارانی و البته سرده چون در هنگام بارش دما درحدود +10 هست و این یعنی انسان برای بیرون رفتن باید لبتاس ضخیم و کاپشن داشته باشه بعد از اتمام بارشها هم در روزهای بعد هم هوا خنکه و شبها سرده یعنی هوا آنقدر گرم نمیشه که از لباس ضخیم بی نیاز بشیم

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - Delta.H - 11-16-2013 12:28 AM

ظاهراً باید حسابی شال و کلاه کنیم پسYosef.gif