سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک (/showthread.php?tid=9902)

موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک - nader3925 - 10-27-2013 10:38 AM

با سلام خدمت عزیزان
امروز بعد از مدتها رفتم بانک(صبح زود) دیگه توبه کردم از بس شلوغ بود.اکثرا هم واسه کار تکراری(مثلاوصول چک)اومده بودن.آیا میشه شرکتی ثبت کرد که مشتری کارهای بانکی وقت گیرشو به اون شرکت واگذار کنه؟البته فکر کنم توی شهرهای بزرگ یه همچین کارایی میشه.

RE: موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک - goldmen - 10-27-2013 10:53 AM

طبق قانون نمي شود
بعضي از كارهاي بانك (( بيشترشان)) نياز هست خود طرف (چه شخص حقوقي يا حقيقي) شخصا حضور داشته باشد بخاطر قانون هست

وكيل با اختيار تام مي شود كه كسي وكالت نمي دهد

RE: موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک - اقاي ايـــده - 10-27-2013 10:58 AM

درود
ابتدا اينكه.در همين حال حاظر تنها تا انجايي كه اطلاع دارم فقط براي افتتاح حساب و بستن حساب نياز هست كه به بانك مراجعه كنيد و البته يكي دو مورد ديگر مثل كارهاي چكي.

باقي كارها تا 90 درصد را ميتوان از طريق تلفن- اينترنت- عابربانك - موبايل انجام داد.مانند پرداخت قبوض- انتقال وجه به حساب هاي ديگه شخص يا ديگران-خريد شارژ- تاييد مبلغ چك ووو

بيشتر افرادي هم كه به بانك مراجعه ميكند افرادي هستند كه از استفاده اين دستگاه ها اطلاعي ندارند و يا توانايي استفاده از ان رو ندارند.

نكته ديگر اينكه هر روز به اين فعاليت ها موارد جديدي اضافه ميشه و نكته قابل تامل ديگر اينكه با انجام اينكارها هيچ هزينه اي از مشتري دريافت نميشود

حال شما چه برنامه اي در سر داريد؟؟
و اما سوال مهمتر. فعاليتي كه بخواهد بطور مستقيم با عموم مردم سروكار داشته باشد بايد داراي اعتبار فراواني باشد تا اطمينان مردم را تامين كند.
بطور مثال تصور كنيد. اين فعاليت را همزمان يكي يك شركت تازه تاسيس انجام دهد و ديگري بانك مركزي .
عموم مردم به كدام سمت براي همكاري خواهند رفت؟؟

براي اين فعاليت ها بايد داراي ايده هاي جديدي باشيد كه بتوانيد هم فعاليت كنيد و هم كسب سود

موفق باشيد

RE: موسسه یا شرکت رابط بین مشتری و بانک - nader3925 - 10-27-2013 01:04 PM

(10-27-2013 10:58 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
ابتدا اينكه.در همين حال حاظر تنها تا انجايي كه اطلاع دارم فقط براي افتتاح حساب و بستن حساب نياز هست كه به بانك مراجعه كنيد و البته يكي دو مورد ديگر مثل كارهاي چكي.

باقي كارها تا 90 درصد را ميتوان از طريق تلفن- اينترنت- عابربانك - موبايل انجام داد.مانند پرداخت قبوض- انتقال وجه به حساب هاي ديگه شخص يا ديگران-خريد شارژ- تاييد مبلغ چك ووو

بيشتر افرادي هم كه به بانك مراجعه ميكند افرادي هستند كه از استفاده اين دستگاه ها اطلاعي ندارند و يا توانايي استفاده از ان رو ندارند.

نكته ديگر اينكه هر روز به اين فعاليت ها موارد جديدي اضافه ميشه و نكته قابل تامل ديگر اينكه با انجام اينكارها هيچ هزينه اي از مشتري دريافت نميشود

حال شما چه برنامه اي در سر داريد؟؟
و اما سوال مهمتر. فعاليتي كه بخواهد بطور مستقيم با عموم مردم سروكار داشته باشد بايد داراي اعتبار فراواني باشد تا اطمينان مردم را تامين كند.
بطور مثال تصور كنيد. اين فعاليت را همزمان يكي يك شركت تازه تاسيس انجام دهد و ديگري بانك مركزي .
عموم مردم به كدام سمت براي همكاري خواهند رفت؟؟

براي اين فعاليت ها بايد داراي ايده هاي جديدي باشيد كه بتوانيد هم فعاليت كنيد و هم كسب سود

موفق باشيد

با کمال تشکر
پاسخ هاتون کاملا توجیه کننده هست