سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال در مورد پست بانک ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: سوال در مورد پست بانک ... (/showthread.php?tid=9859)

سوال در مورد پست بانک ... - m-jalalvand - 10-20-2013 02:17 PM

سلام به همه میلیاردرهای عزیز انجمن یه منطقه ای رو میشناسم که با جمعیت حدود 4000 نفر هیچ امکاناتی بانکی و خودپرداز و ... وجود نداره و اگر کسی هم کاری داشته باشه باید به شهرهای مجاور بره و یامطلبی برای پرداخت قبضشون مبلغ 1500 ازشون میگیرن و با پوز شخصی پرداخت میکنند.در کل مشکلات بانکی زیادی اینجا موجوده.به نظرم رسید میشه اینجا از یه پست بانک استفاده کرد تا ساعت مثلا 15 کار کنه و مشکل مردم رو حل کنه.حالا یه سوال : آیا امکان این هست که پست بانک رو من خودم به شخصه راه اندازی کنم؟ روال کار و گرفتن مجوزها چطوره ؟ در کل دوستان هر کمک یا بحثی در این مورد بکنند ازشون پیشاپیش تشکر میکنم منتظر مطالب مفیدتون هستم

RE: سوال در مورد پست بانک ... - m-jalalvand - 10-21-2013 09:01 AM

یعنی کسی از پست بانک اطلاعی نداره؟؟؟؟

RE: سوال در مورد پست بانک ... - goldmen - 10-21-2013 09:08 AM

(10-21-2013 09:01 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  یعنی کسی از پست بانک اطلاعی نداره؟؟؟؟

دوست عزيز كار شما زير نظر پست بانك خواهد بود كه براي شرايط كاري حتما بايد به ان شركت سر بزنيد وبدانيد به اين راحتي به كسي داده نمي شود
بيشتر به دفاتر خدمات دولت داده مي شود وجاهايي كه بدان نياز بانكي دارد

RE: سوال در مورد پست بانک ... - soshiant - 10-21-2013 10:36 AM

بايد ببينيد در اون منطقه به شما مجوز ميدن؟

با هر مدرك ليسانسي مي تونيد دفتر خدمات ارتباطي بزنيد.

هزينه خريد دستگاه خودپرداز پست بانك حدود 40 الي 50 ميليونه كه حدود 20 ميليون بايد نقد بديد بقيشم مي تونيد قسطي پرداخت كنيد.

سيستم كامپيوتر و هزينه آب و برق و گاز و نيروي انساني رو هم بايد در نظر داشته باشيد.

RE: سوال در مورد پست بانک ... - آتيلاماكويي - 04-25-2014 11:30 AM

با یک کامپیوتر و یک دفتر کوچیک و یک خط اینترنت شروع کنیدو قبض هارو پرداخت کنید. از اینترنت موبایل هم میتونی استفاده کنی. بعد از مدتی اگر اعتماد مشتریهارو جلب کردی شاید کارهای بانکی و ... را هم جمع کنی و روزی یکبار خودت به شهر نزدیک مراجعه کنی و خودت انجام بدی- مثلا از ساعت چهار بعد از ظهر هر روز تا ساعت 9 صبح هر روز مردم قبض و فیش و مبالغ پرداختی را بشما تحویل بدهند و شما کارهای بانکی آنها را با یکبار مراجعه به بانکها انجام بدی