سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده فروش پرژه دانشجویی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: ایده فروش پرژه دانشجویی (/showthread.php?tid=9832)

ایده فروش پرژه دانشجویی - rezakakaei - 10-16-2013 02:57 AM

سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
از استادان گرامی چنتا سوال داشتم
سوال اول :به نظرتون یک سایت کامل برای فروش پرژه دانشجویی و پرژه کااموزی چطوره خوبه یا نه ؟

RE: ایده فروش پرژه دانشجویی - Elixir - 10-16-2013 01:15 PM

غيرقانوني نيست؟

RE: ایده فروش پرژه دانشجویی - toofan245 - 10-16-2013 03:54 PM

خیر غیرقانونی نیست اما یکم دردسر داره
اگه کامل باشه + تبلیغات زیاد و هدفمند فکر خوبیه. من خودم خریدارم!! اما به شرطی که کامل باشه و پروژه ها قدیمی نباشه

RE: ایده فروش پرژه دانشجویی - odise - 10-16-2013 09:07 PM

این ایده پیاده شده و توی همین انجمن هم درموردش زیاد صحبت شده.
سایت های فعلی با وضعیت خوبی دارن کار رو انجام میدن مگر این که شما یک برگ برنده بخوای رو کنی که اونا نداشته باشن

RE: ایده فروش پرژه دانشجویی - rezakakaei - 10-17-2013 01:10 AM

(10-16-2013 09:07 PM)odise نوشته شده توسط:  این ایده پیاده شده و توی همین انجمن هم درموردش زیاد صحبت شده.
سایت های فعلی با وضعیت خوبی دارن کار رو انجام میدن مگر این که شما یک برگ برنده بخوای رو کنی که اونا نداشته باشن
میتونم بپرسم کدوم تایپیک در موردش بحث شده ؟
راستش 2 ماهی دارم انالیز میکنم سایتا را یا همشون توضیح کامل ندارند یا اگر توضیح کامله چیزی که شبیه به توضیح باشه اون نیست یا همه اینا درست باشه کامل و با موضوع و توضیح باشه پولش میره بالا

برگ برندم را میخواستم قیمت پروژه ها باشه به نظرتون چطوره؟

(10-16-2013 03:54 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  خیر غیرقانونی نیست اما یکم دردسر داره
اگه کامل باشه + تبلیغات زیاد و هدفمند فکر خوبیه. من خودم خریدارم!! اما به شرطی که کامل باشه و پروژه ها قدیمی نباشه

کامل بودن که خوب باید کامل باشه چون نباشه مثل مغازه مشتری یک بار خرید میکنه و تموم
حالا به نظرتون بهترین روش برای تبلیغات که بازدهی بالا هم داشته باشه چه نوع تبلیغی هستش ؟
سوال دومم منظورتون از قدیمی چیه ؟
چون یک پروژه هیچ وقت قدیمی نمیشه شاید شما اونا خوندی ولی 1000 نفر نخوندند
بعدم قرار نیست یک پرژه تو سایت باشه 200 تا باشه شما 100 تاش برات قدیمی 100 جدیده
درسته ؟

RE: ایده فروش پرژه دانشجویی - rezakakaei - 10-17-2013 01:17 AM

(10-16-2013 01:15 PM)Elixir نوشته شده توسط:  غيرقانوني نيست؟

استاد گیر میده اگر بفهمه خریده ولی اگر دانشجو بتونه دفاع کنه ازش و توضیح بده (دایکیومنت پرژه را ارئه بده ) نه برای استاد فرق نداره
غیر قانونیم نیست چون خیلی سایت داریم تو این زمینه