سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی تولیدی لباس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: راهنمایی تولیدی لباس (/showthread.php?tid=9677)

راهنمایی تولیدی لباس - mohsen_ - 09-25-2013 07:57 PM

سلام

شنیدم بعضی از تولید کنند های بزرگ تو تهران پارچه رو به صورت برش زده به تولید کننده های کوچک تو شهرستان ها می دن

سوال من اینه چه طور میشه این تولید کننده ها رو پیدا کرد و آیا به صرفه است نسبت به اینکه خودمون پارچه بگیریم ؟!

قصد زدن تولیدی دارم و چون تو این کار پیدا کردن مشتری مهمتر از کارهای دیگست می خوام مطمعا بشم و ریسک کار رو بیارم پایین .

امیدوارم دوستان راهنمایی کنند .
از آشنایی با این سایت خیلی خوشحال شدم

RE: راهنمایی تولیدی لباس - مهدی 1 - 09-25-2013 11:08 PM

اگر پیراهن مردانه می خواهید بدوزید ، محمد آباد باید سراغش را بگیرید ، اونجا پارچه و لوازم را خودشون می دن و شما صرفا اجرت دوخت را می گیرید

RE: راهنمایی تولیدی لباس - mohsen_ - 09-26-2013 12:21 AM

محمد آباد کجا لطفا بفرمایید .

اجرت دوخت اطلاع دارید ؟ به صرفه است ؟

سپاسگزار میشم توضیحات بیشتری بدید

RE: راهنمایی تولیدی لباس - مهدی 1 - 09-26-2013 01:21 AM

نمی دونم دقیق کجاست فقط می دونم محمد آباد میامی بهش می گن ، سمت شاهرود هست گویا
یک رفیق دارم تو بازار هر چند وقت یکبار می ره اونجا جنس میاره می گفت نصف پیراهن مردانه ایران اونجا تولید می شه

نه اطلاعی از اجرت و ... ندارم

اما یک چیز کاملا مشخصه ، اگر برای تولید کننده می خواست پول برق و کارگر بده ، نمی اومد کارش را پخش کنه اینور اونور براش بدوزن ، مطمئنا دستمزدهای پایینی داره که صرف نخواهد کرد

RE: راهنمایی تولیدی لباس - mohsen_ - 10-02-2013 03:00 PM

ممنونم مهدی جان منتظر راهنمایی بیشتر دوستان هستم

RE: راهنمایی تولیدی لباس - RMA - 11-21-2015 04:52 PM

(09-25-2013 07:57 PM)mohsen_ نوشته شده توسط:  سلام

شنیدم بعضی از تولید کنند های بزرگ تو تهران پارچه رو به صورت برش زده به تولید کننده های کوچک تو شهرستان ها می دن

سوال من اینه چه طور میشه این تولید کننده ها رو پیدا کرد و آیا به صرفه است نسبت به اینکه خودمون پارچه بگیریم ؟!

قصد زدن تولیدی دارم و چون تو این کار پیدا کردن مشتری مهمتر از کارهای دیگست می خوام مطمعا بشم و ریسک کار رو بیارم پایین .

امیدوارم دوستان راهنمایی کنند .
از آشنایی با این سایت خیلی خوشحال شدم
به نظر من به دنبال لباس های زنانه بری بهتره هم یشتر خریدار داره و هم گرونتر در میاد.