سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- انجمن: راز موفقیت (/forumdisplay.php?fid=64)
+---- موضوع: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. (/showthread.php?tid=9613)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - jahanagahi - 09-15-2013 12:56 AM

پس از سالها مطالعه و تحقیق و تجربه , رازی را پیدا کرده ام که همه شما عزیزان می دانید ولی متاسفانه کمتر دیده ام به آن توجه فرموده باشید.

جهان آگهی این راز چیست؟

جهان آگهی: بسیار بسیار ساده.فقط لازم است به آن عمل شود.

الان دیر وقت است و زمان استراحت.
بالاخره آنرا باستحضار شما عزیزان می رسانم.

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - jahanagahi - 09-15-2013 11:33 AM

لطفا در بحث شرکت فرموده و حدس بزنید که این راز چیست؟

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - jahanagahi - 09-15-2013 12:25 PM

ت

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - صدفی - 09-15-2013 12:30 PM

تلاش ؟
توکل ؟
تدبیر ؟

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - successfulman - 09-15-2013 12:36 PM

تبسم ؟

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - jahanagahi - 09-15-2013 12:37 PM

این سبک آموزش را شروع کردم. امیدوارم که بتوانم نتیجه مورد نظرم را بگیرم.
نتیجه مورد نظر من :
تلنگر به ذهن است و وادارشدن به تفکر و در نهایت حرکت بسوی موفقیت.
در این روش از شما عزیزان کمک میخواهم.
کمک کردن شما به من اینست که در بحثها شرکت فرمائید.
اگر موفق شدم که خود شما عزیزان اقرار خواهید کرد.
اگر موفق نشدم که خود شما عزیزان لبخند Smileخواهید زد و من در کنار شما به خودم خواهم خندید.25r30wi

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - محسن قلي زاده - 09-15-2013 01:30 PM

سلام استاد
راز پيدا كردين يا مستند راز رو؟Big Grin
بگين راز چي كه ادم فك كنه دربارش؟
راز موفقيت؟ راز سلامتي؟
راز خلقت؟
راز گل زدن؟
اول بگين چه رازي، بعد بشينيم فك كنيم

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - jahanagahi - 09-15-2013 01:57 PM

(09-15-2013 01:30 PM)محسن قلي زاده نوشته شده توسط:  سلام استاد
راز پيدا كردين يا مستند راز رو؟Big Grin
بگين راز چي كه ادم فك كنه دربارش؟
راز موفقيت؟ راز سلامتي؟
راز خلقت؟
راز گل زدن؟
اول بگين چه رازي، بعد بشينيم فك كنيم

محسن جان ضمن تشکر .در تیتر تایپیک اشاره شده است :
نسخه پی بردن به راز موفقیت. ...........
راز موفقیت در هر چیزی که مورد نظرمان باشد.

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - alma - 09-15-2013 05:00 PM

استاد قربانیان عزیز مدیران و دوستان ارزشمند

یک بار دیگه خوشحالی خودمو از بودن در جمع صمیمی و جالب شما ابراز میکنم وبرای همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

بودن با انسانهایی مثل شما بزرگواران که به عظمت خداوند در هدیه ی ذهنی خلاق و توانمند به انسان که با قدرت انتخاب و اختیار میتونه آینده شو بسازه ایمان دارند باعث افتخار و امیدواریه.

معمولا پرداختن به این نوع مباحث در جامعه یا حتی بین اطرافیان و نزدیکان به دلیل عدم آگاهی با مقاومتهایی رو برو میشه که این محیط میتونه خلا حمایتی رو پر کنه و یاداور درستی راه وایجاد انگیزه ی مضاعف بشه.

و اما راز موفقیت .......

ممکنه چیزی غیر از این یا علاوه بر اینها باشه اما چند نکته در این سالها برای بنده مسجل شده.

1.باور این موضوع که رازی هست و خداوند انسان رو توانا خلق کرده.

2.البته برای رسیدن به مطلب قبلی لازمه آگاهی و دانش خودمون رو در رسیدن به این باور با مطالعه ی منابع مختلف گسترش بدیم تا باور اولیه شکل بگیره.
سهل و ممتنع ترین قسمت کار همینه و با رسیدن به این باور نیمی از مسیر طی شده.

3.انتخاب یک هدف با آگاهی کامل و سنجیدن جوانب کار اعم از شناخت توانایی های فردی و شرایط زمانی و مکانی .و استفاده از تجربیات افراد موفق.داخل پرانتز به ارزش تجربیات دیگران اشاره میکنم .خیلی از اوقات ما حرفها رو صرفا میشنویم اما گوش نمیدهیم .بنده سعی میکنم وقتی شخصی در هر حوزه ای سخن میگوید در کنار ان سخن شکستهای احتمالی و اسیبهای مالی و روحی که به این فرد وارد شده تلاشهای شبانه روزی که با گذشتن از بسیاری از لذتهای روتین زندگی مثل داشتن خواب و استراحت و شرایط نرمال همراه بوده و از همه مهمتر عمرو نیروی جوانی که بابت کسب تجربه در این راه را صرف کرده در نظر بیاورم و هر کلمه از صحبتهای شخص برایم مانند قطعه های گرانبهای جواهر ی است که ارزش چند لحظه دقت و توجه را دارد .

4.کاربردی ترین قسمت که شاید خیلی از ما در این قسمت نیاز به رشد داریم به منصه ی ظهور دراوردن و به اصطلاح عمل کردن به آموخته های تئوری هست وگرنه همه میدانیم یک فرمول ارزشمند آشپزی با مواد اولیه ی عالی برای کسی یک وعده غذای خوشمزه نخواهد شد.

5.اول و آخر تمام این صحبتها توکل بر خدا و واگذاری نتیجه به ذات احدی تا درست ترین تصمیمات در درست ترین زمانها بر اساس مصالح ما صورت گیرد.(هر چند کج فهمی هایی در باب توکل نزد عوام وجود دارد که خارج از بحث ماست)

RE: نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. - Divar - 09-15-2013 06:28 PM

راز موفقیتت : یک درصد استعداد 99% پشتکار
یادم نمیاد این جمله از کی بود