سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت (/showthread.php?tid=9515)

صفحه ها: 1 2

مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - Mahdi.jalali75 - 09-04-2013 02:02 PM

سلام دوستان
تصمیم گرفتم فروشگاه قالب و افزونه وردپرس و جوملا راه اندازی کنم. میخواستم نظر شما رو بدونم که این موضوع خوب و درآمد زایی هست برای راه اندازی سایت یا نه؟
با تشکر

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - mohammadlover - 09-04-2013 02:22 PM

سلام
کار کردن با این طرح یک مقدار سخت هستش چون فرهنگ سازی کاملی برای این موضوع نشده. یعنی ایرانی ها معمولاً پول برای این چیزا نمیدن.
ولی شما میتونید هزینه سرویس ها رو پایین بزارید تا یوزر ترغیب بشه به خرید. اینطوری احتمال موفقیت بیشتره.
پیروز باشید

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - reza.sepehri - 09-04-2013 02:30 PM

شرایط الان رو نمی دونم، ولی فکر کنم در آینده (هر چی جلوتر می ریم) بازار بهتر و بیشتری داشته باشه، به شرطی که حرفه ای و خوب کار کنیم . البته نه به عنوان درآمد اصلی، به عنوان درآمد جانبی و کار دوم (البته به نظر من)

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - mehdi62 - 09-05-2013 12:53 AM

فکر اینجاش هم بکن که مشتری از کجا پیدات کنه؟ سئو؟ 6 ماه وقت لازم داری تا سایتت بیاد بالا تازه اگر سئو بلد باشی؟

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - mohammadlover - 09-05-2013 01:02 AM

(09-05-2013 12:53 AM)mehdi62 نوشته شده توسط:  فکر اینجاش هم بکن که مشتری از کجا پیدات کنه؟ سئو؟ 6 ماه وقت لازم داری تا سایتت بیاد بالا تازه اگر سئو بلد باشی؟
سلام
دوستمون برای شروع میتونه روی تبلیغات حساب کرد حالا به روش های مختلف مثل بنر تو سایت های دیگه، پاپ آپ ، ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ.
پیروز باشید

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - kima - 09-05-2013 09:33 AM

بتونید قالب های خوب انگلیسی رو پیدا کنید که زیاد هم هستن مثل قالب های تمپلیت مانستر و ... و درست اونها رو راست چین کنید مطمئن باشید خوب فروش خواهد داشت
خوبی کار اینه که شما یک بار این کار رو انجام میدین و چند بار میفروشید
فقط قیمت هاتون رو مناسب بزارید
کسی الان نمیاد قالب جوملا بخره 200.000 تومن اما همون رو اگر بزارید 80.000 تومان خیلی میخرن
بعد از قالب هم نوبت فارسی سازی ماژول ها میرسه که اونها هم فروش خیلی خوبی داره
موفق بیاشید

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - sindrella - 09-05-2013 11:14 AM

دوست عزیز در خصوص طراحی قالب به صورت psd با طرح های حرفه ای اگه تمایل داشتیر می تونیم همکاری کنیم .

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - reza_yki - 06-18-2014 09:16 PM

(09-05-2013 11:14 AM)sindrella نوشته شده توسط:  دوست عزیز در خصوص طراحی قالب به صورت psd با طرح های حرفه ای اگه تمایل داشتیر می تونیم همکاری کنیم .

سلام من تازه با این فروم آشنا شدم می خوام یه سایت فروش قالب بزنم طراحی خودم خوبه ولی اگه شما می تونید طرح های بکر و زیبا بزنید می تونیم با هم هم کاری کنیم

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - reza_yki - 06-18-2014 09:23 PM

دوستان من یه قالب حرفه ای طراحی کردم (وردپرسه) ولی تو قیمت گذاریش موندم جوری باشه که نه طرف با دیدن قیمت بالاش فرار کنه نه اینکه خیلی پایین باشه که اصلا نصرفه
اینجا کسی تجربه ای تو این زمینه داشته؟
نظرتون در مورد ارئه رایگان چطوره برای تا کاربرا بیشتر با سایتمت آشنا بشم (خودش یه تبلیغه) تو ادامه قالب های فروشی بزارم

RE: مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت - MARYAR - 06-19-2014 12:54 AM

بستگی به قالبتون و کاربریش داره.