سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو (/showthread.php?tid=9430)

فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - BEYOND - 08-26-2013 12:20 AM

درود

با توجه به تنوع اقلیمی کشورمان و رویش گونه های متعدد خود روی گیاهی مثل انواع سبزیجات، ریواس، موسیر و ... فرآوری و بسته بندی به صورت منجمد،خشک شده و پودر به منظور صادرات به کشورهای خارجی می تواند ارزش افزوده بالایی داشته باشد. با توجه به این که این نوع محصولات کاملا طبیعی هستند در کشورهای اروپایی طرفدار دارند.

دوستان نظرات خودتون را مطرح کنید تابتونم از نظراتتون بهره مند بشم.

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - matarodi - 08-26-2013 10:10 AM

آیا تولید این ها اونقدر هست که بشه باهاشون کار کنیم؟

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - tondar12 - 08-26-2013 11:49 AM

بابا من الان یه هفته اس تو جهاد دنبال همینم ! آسفالت شدم به خدا!!
اصن یعنی داغون! موج منفی

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - محسن قلي زاده - 08-26-2013 12:22 PM

خيلي عاليه، دمتگرم

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - BEYOND - 09-06-2013 07:10 PM

(08-26-2013 11:49 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  بابا من الان یه هفته اس تو جهاد دنبال همینم ! آسفالت شدم به خدا!!
اصن یعنی داغون! موج منفی

درود

اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - tondar12 - 09-06-2013 08:26 PM

من رفتم جهاد که این گار رو در قالب مشاغل خانگی انجام بدم اما متاسفانه جهاد ما بخشی به عنوان مشاغل خانگی نداره!!!

من بعد از تقریبا دو هفته پیگیری و دوندگی نتونستم کاری از پیش ببرم و فقط یه نامه به عنوان معرفی به استان برای بسته بندی مواد غذایی در قالب طرح های صنعتی گرفتم که هنوز نرفتم استان!!

سوالی بود در خدمتم!

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - بيلا بالا - 09-06-2013 08:53 PM

سلام
دوست عزيز شما كدام شهرستان هستين؟

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - moele - 09-06-2013 09:03 PM

به نظر من بهتره در این موارد فعلا مجوز ندهند .الان این کرفس کوهی چون قیمتش بالا است فصلش که میشه تمام این کوه های منطقه شهرکرد را شخم می زنند و طبیعت داره نابود میشه.

RE: فرآوری و بسته بندی سبزیجات و گیاهان خود رو - BEYOND - 09-07-2013 12:17 AM

(09-06-2013 09:03 PM)moele نوشته شده توسط:  به نظر من بهتره در این موارد فعلا مجوز ندهند .الان این کرفس کوهی چون قیمتش بالا است فصلش که میشه تمام این کوه های منطقه شهرکرد را شخم می زنند و طبیعت داره نابود میشه.

دوست عزیز با شما کاملا موافقم. این کار باید مدیریت شده و تحت نظر سازمان حفاظت از محیط زیست انجام بگیره. متاسفانه محیط زیست کشورمون به دلیل سو مدیریت وضعیت بدی داره.Huh