سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کا آفرینی به سبک جدید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- انجمن: متن و مطالب جالب (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: کا آفرینی به سبک جدید (/showthread.php?tid=9365)

کا آفرینی به سبک جدید - zoofanoon - 08-16-2013 01:24 AM

وقتی قبل از آمدن مهمان ، میزبان جا خالی دهد ، اینهم نوعی سر و کارگذاشتن ! نه نه نوعی کارآفرینی است ، اینو برای اینکه دوستان کمی لبخند بزنند گفتم ، امیدوارم که هیچکس ناراحت نشده باشد .
ادامه در صورت نیاز بعدا

RE: کا آفرینی به سبک جدید - راهکار - 08-16-2013 09:28 AM

آقای قاصدی عزیز ساعت کار راهکار هر روز از 9/30 الی 4 بعدازظهر است و روزهای پنجشنبه تا ساعت 12شما با آقای قربانیان قرار گذاشتید برای روز پنجشنبه . ما خدمت شما تماس گرفتیم که پنجشنبه ها تا ساعت 12 ظهر هستیم. ضمن اینکه آقای کاظمی و آقای قربانیان ساعت 2 بعداطهر با یک انتشاراتی ملاقات داشتند و از ساعت 5 تا 8 با استاد یوسف در مورد طرح کارآفرینی ایشان.
تا ساعت 1/30به شهادت آقای بابائی که مهمان راهکار بود منتظر شما شدند و حتی با تاخیر یکساعته به قرار انتشارات رسیدند.
لطفا قبل از کنایه زدن سعی کنید برای وقت دیگران ارزش قائل شده و بعدا چنین تایپیکی را که اصلا ضرورت نداشت بنویسید.

RE: کا آفرینی به سبک جدید - zoofanoon - 08-16-2013 11:53 AM

سلام ، خدمت دوستان راهکار و انجمنی ، اولا ، در آخرین تماس تلفنی ( صبح پنجشنبه حوالی ساعت 11/5) جناب گلمحمدی فرمودند که که جناب قربانیان فقط تا ساعت 12 در دفتر تشریف دارند و این درست زمانی بود که بنده کار اداری ام را انجام داده بودم و مطلع نبودم که آقای کاظمی عزیز و استاد قربانیان میخواهند منتظر بنده بمانند .ثانیا اینکه بنده طی تماس تلفنی روز چهارشنبه مورخ 24/5/85
( ضمن هماهنگی از قبل) با این تصور که دوستان تا ساعت 4 عصر در دفتر تشریف دارند ساعت 2/5 صبح پنجشنبه برای انجام یک کار اداری از رشت حرکت نمودم ، هنوز کار اداری ام را انجام نداده بودم که ساعت 9/5 آقای گلمحمدی عزیز تماس تماس میگیرند و میفرمایند که تا ساعت 11 بیشتر در راهکار حضور ندارند و...........بقیه داستان را انشاءالله هر کدام از دوستان راهکار را که اولین فرصت دیدم توضیح خواهم داد ،
و ثالثا اینکه بنده هر قولی بدهم سر قولم می مانم و در این ماجرا اگر تصور دوستان این است که بنده خدای ناکرده به وقت کسی ارزش قائل نشدم! پیشاپیش از همه عذر خواهی میکنم. و نهایت اینکه بنده با چند نمونه جنس خواستم خدمت برسم که شاید این هم به قول آقای قربانیان مصلحت نبود .