سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: خاطرات قانون راز - معجزات کسب ثروت (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد (/showthread.php?tid=936)

صفحه ها: 1 2

طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - دلشاد حسین پور - 09-26-2011 08:07 PM

احتمالا شما خواننده عزيز نيز اين داستان آموزنده را خوانده ايد كه :

كوهنوردي كه مي خواست بلندترين قله را فتح كند .تصميم گرفت به تنهايي از قله بالا برود. او شروع به بالا رفتن از قله كرد ،اما دير وقت بود و به جاي چادر زدن همچنان به بالا رفتن ادامه داد، تا اينكه هوا تاريك شد و او همچنان در حال بالا رفتن بود .
فقط چند قدمي با قله فاصله داشت كه پايش لغزيد و با شتاب تندي به پايين پرتاب شد . همچنان در حال سقوط بود ...
در آن لحظات پر از وحشت ، درست در لحظه اي كه ميان آسمان و زمين معلق بود .
فرياد زد : خدايا كمكم كن ... ناگهان صدايي از دل آسمان پاسخ داد از من چه مي خواهي ؟
خدايا نجاتم بده

آيا يقين داري كه مي توانم تو را نجات دهم ؟
بله باور دارم كه مي تواني

پس طنابي را كه به كمرت بسته شده قطع كن ... لحظه اي در سكوت سپري شد و كوهنورد تصميم گرفت با تمام توانش طناب را بچسبد .

فرداي آن روز گروه نجات گزارش دادند كه جسد يخ زده كوهنوردي پيدا شده كه از طنابي آويزان بوده و دستهايش طناب را محكم چسبيده بودند ، در حاليكه تنها چند قدم بالاتر از سطح زمين قرار داشته است.

و شما چطور ؟ چقدر طنابتان را محكم چسبيده ايد؟ آيا ميتوانيد رهايش كنيد ؟

در مورد قانون جذب نيز همينگونه است . خيلي از دوستان به من مي گويند: آقاي هاشميان ما كه قانون جذب را باور نداريم .

وقتي از آنها مي پرسم چرا؟
مي گويند : ما هر روز تصاوير مثبتي از اهداف و آرزوهايمان در ذهن مي سازيم اما نتيجه عكس مي دهد.

در پاسخ این دوستان مي گويم : صرفا ساختن تصوير كافي نيست شما بايد حس خوبي نسبت به آن آرزو در ذهنتان ايجاد كنيد .
مثلا وقتي شما به كسي بدهكار هستيد و تصور مي كنيد كه بدهي او را پرداخته ايد اما در عين حال در ذهنتان مدام نگران نحوه پرداخت بدهي هستيد خوب معلوم است كه شما پرداخت نشدن بدهي را به سوي خود جذب مي كنيد
كارگاه راز و قانون جذب

در اينجا بايد به نكته مهمي اشاره كنم و آن اينكه براي نتيجه گيري مثبت از قانون جذب ، آرزوي شما بايد با حس مثبت همراه باشد.

مثلا اگر آرزوي داشتن همسري با خصوصيات مورد نظرتان را داريد ، پس علاوه بر تصوير سازي بايد تصور كنيد كه چه احساس خوبي در كنار او داريد و چقدر آرزوي خوشبختي مي كنيد .
و صرفا به اينكه خوب ، من تصوير همسر روياهايم را بسازم كه كافي نيست .
باید بدانید وقتی حال خوبی دارید با قدرت تمام چیزهای خوب را به سوی خودتان می کشانید.

مارجی شیموف می گوید: اگر حس خوبی داشته باشید بدون شک آینده ای را می سازید که با آرزوهایتان مطابقت داشته باشد . برعکس این قضیه هم صادق است . چنانچه حالتان تعریفی نداشته باشد آینده ای را می سازید که با خواسته هایتان فاصله خواهد داشت .

افکار و احساسات ما در آینده ای که می سازيم مؤثر هستند. اگر نگران باشیم ، ترس و دلواپسی پیشتری در طول یک روز به سوی خود جذب می کنیم.

لی سا نیکولز می گوید: افکار و احساسات شما خلق کننده زندگی شما هستند و همیشه هم همین طور است مطمئن باشید. پس تا می توانید سعی کنید حس خوبی داشته باشید .

تمرين عملي :
لیستی از مواردی تهیه کنید که شدیداً شما را به وجد می آورند .هر وقت حس ناخوشایندی به سراغتان آمد به لیست مراجعه کنید و سعی کنید خاطرات آن اتفاق های خوب را در ذهنتان مرور کنید اگر مورد اول نتوانست حالتان را عوض کند سراغ مورد دوم بروید.
خلاصه این که نگذارید به هیچ وجه حس خوشحالی از شما دور شود.سعی کنید چیزهای بیشتری را دوست داشته باشید سعی کنید افراد بیشتری را دوست داشته باشید. از کسی کینه به دل نگیرید. در دلتان افراد را ببخشید. تا قانون جذب بتواند سریعتر فعال شود.

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - babaei - 04-02-2012 12:44 PM

عالی بود

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - alicpu - 04-02-2012 02:51 PM

احسنت

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - sherafati - 04-02-2012 03:23 PM

من با لیست چیزایی که میخوام خوشحال نمیشم
با حس کردنشون و تو تخیل خوشحال میشمو انرژی میگیرم

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - reza283 - 04-02-2012 04:16 PM

به نظرم اینا همه جفنگه اخه چطور ممکنه وقتی ادم شرایط بدی داره احساس خوبی داشته باشه خیلی زور بزنه یه مدت کوتاه شرایط رو در نظر نگیره و تو رویا سیر کنه ولی بعد از یه مدت دوباره همون احساس بر میگرده میدونم برای شمام خیلی اتفاق افتاده و با من هم نظرید...

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - کامیار کاظمی - 04-02-2012 06:25 PM

(04-02-2012 04:16 PM)reza283 نوشته شده توسط:  به نظرم اینا همه جفنگه اخه چطور ممکنه وقتی ادم شرایط بدی داره احساس خوبی داشته باشه خیلی زور بزنه یه مدت کوتاه شرایط رو در نظر نگیره و تو رویا سیر کنه ولی بعد از یه مدت دوباره همون احساس بر میگرده میدونم برای شمام خیلی اتفاق افتاده و با من هم نظرید...

رضا جان همیشه در این مواقع با خود می گویم که از این بدتر هم ممکن بود بشود! و تصور میکنم که بدتر از آن شرایط بنده، چقدر بد است و در نتیجه احساس بهتری به من دست می دهد!

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - raharahimi - 06-11-2012 01:51 AM

درست است دوست من بهتر است بجای قانون جذب نام قانون یقین را به آن بدهیم.اگه بتونی به ایمان ویقین صد در صد برسی(اصلا شک نداشته باشی) کار تمام است. خودم در مورد بدست آوردن همسر رویاهام تجربه داشتم با تمام وجود او را خواستم به این یقین رسیده بودم که او برای من ساخته شده. و با تمام سنگ هایی که سر راهم قرار داده شد و عجیب هم بود بالاخره به او رسیدم. یا رفتن به دانشگاه دولتی (علم و صنعت تهران). و موارد زیاد دیگه.حضرت علی میگه با یقین میشه به همه چیز رسید.هنر اینه که در شرایط بد بتونی خوب ومثبت فکر کنی راهش هم اینه که فکرت رو از چیز هایی که نمی خوای به چیزایی که می خوای سوق بدی مثلا اگر فکر اینی که ای وای نمیرسم سر ماه کرایه خونمو پرداخت کنم .فکر این باش که با خیال راحت کرایه خونه رو پرداخت کردی.

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - jahanagahi - 10-04-2012 12:45 AM

خدايا نجاتم بده

آيا يقين داري كه مي توانم تو را نجات دهم ؟
بله باور دارم كه مي تواني
پس طنابي را كه به كمرت بسته شده قطع كن ... لحظه اي در سكوت سپري شد و كوهنورد تصميم گرفت با تمام توانش طناب را بچسبد .
فرداي آن روز گروه نجات گزارش دادند كه جسد يخ زده كوهنوردي پيدا شده كه از طنابي آويزان بوده و دستهايش طناب را محكم چسبيده بودند ، در حاليكه تنها چند قدم بالاتر از سطح زمين قرار داشته است.
و شما چطور ؟ چقدر طنابتان را محكم چسبيده ايد؟ آيا ميتوانيد رهايش كنيد ؟

شما بفرمائید باور اینست؟
- آقا اجازه؟ نه Wink

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - ast0300 - 10-04-2012 01:23 AM

[b][b]یاد جمله ای افتادم که میگفت :
از بین تمام کسانی که برای بارش باران به تپه رفته بودند و دعا می کردند،تنها کسانی که با خود چتر به همراه داشتند به ایمانشان باورداشتند.
[/b][/b]

RE: طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد - merlin - 10-05-2012 12:27 PM

سلام

مرسی از راهنمایی تون ، دقیقا زدین به هدف............