سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک جهت تبلیغات محیطی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+---- انجمن: كار گروه تبليغات (/forumdisplay.php?fid=120)
+---- موضوع: کمک جهت تبلیغات محیطی (/showthread.php?tid=9333)

صفحه ها: 1 2

کمک جهت تبلیغات محیطی - رز سفید - 08-12-2013 04:36 PM

دوستان ممکنه بهم کمک کنید
من تو زمینه دکوراسیون داخلی- نوسازی و بهسازی فعالیتم رو شروع کردم

حالا احتیاج به تبلیغات گسترده در شهر اصفهان دارم من برگه هایی رو طراحی کردم و توزیع شدند ولی حدود 1 ماه گذشته و هنوز خبری نیست؟ هزینه ای هم برام نداشته و خودم و همسرم توزیع کردیم

برای تبلیغات محیطی بهترین راه چیه؟ Huh

دیگه چه تبلیغاتی انجام بدم مثلا به نظرتون ارسال اس ام اس میتونه مفید باشه؟
معمولا چه زمانی طول میکشه تا به جواب برسیم؟ منظورم یک تماسه

آیا برگزاری سمیناری میتونه مفید باشه؟ ونوقت برای سمینار باید از کجاها مجوز بگیرم؟ چقدر هزینه میشه ممکنه راهنماییم کنید؟

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - مهدی 1 - 08-12-2013 07:21 PM

ترجیحا یک دفتر یا در خیابان شریف واقفی (بورس پرده و دکوراسیون ) یا در خیابان شریف رهنان (بورس مبلمان ) یا در خیابان میر ( بورس کابینت ) یا هر مکان دیگری که مشتری ها به صورت حضوری مراجعه می کنند داشته باشید.

همچنین آگهی مستمر در نیازمندی های روزانه در بلند مدت مفیده

با آشنایی با بنگاه های معاملات مسکن و دادن پورسانت هم مشتریان خوبی به شما معرفی می کنند

تراکت و ... معمولا دیماه به بعد جواب می ده

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - رز سفید - 08-13-2013 02:43 PM

(08-12-2013 07:21 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  ترجیحا یک دفتر یا در خیابان شریف واقفی (بورس پرده و دکوراسیون ) یا در خیابان شریف رهنان (بورس مبلمان ) یا در خیابان میر ( بورس کابینت ) یا هر مکان دیگری که مشتری ها به صورت حضوری مراجعه می کنند داشته باشید.

با آشنایی با بنگاه های معاملات مسکن و دادن پورسانت هم مشتریان خوبی به شما معرفی می کنند

ممنونم مورد اولی که گفتید خیلی حرفه ایه و نماد اصلی فعال بودنه ولی مساله اینجاست که برای دایر کردن مکان باید حداقل مبلغی برای هزینه های 1 سال رو از پیش داشته باشم که متاسفانه ندارم ترجیح میدم مثلا 6 ماه اول که هنوز در حال هزینه برای تبلیغات هستم سرمایه ام رو از دست ندم و نخوابونم به همین خاطربرای شروع سایت سرقلم رو بعنوان مکان فعالیت و دفتر کارم معرفی میکنم

مشکل من کم بودن سرمایه است

روی دو مورد بعدی حتما کار میکنم

باز هم راه های دیگری هست؟4yajuyo

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - محسن قلي زاده - 08-13-2013 03:22 PM

تبليغات مجازي، همكاري با بچه هاي معماري و شهرسازي، فعاليت هاي موازي، پيدا كردن مشتري سر ساخنمون ها و مجتمع ها، همكاري با بساز بفروش ها، همكاري با تعاوني هاي مسكن (فقط پول رو خيلي دير ميدن!!!)

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - رز سفید - 08-13-2013 03:57 PM

(08-13-2013 03:22 PM)آقا محسن نوشته شده توسط:  تبليغات مجازي، همكاري با بچه هاي معماري و شهرسازي، فعاليت هاي موازي، پيدا كردن مشتري سر ساخنمون ها و مجتمع ها، همكاري با بساز بفروش ها، همكاري با تعاوني هاي مسكن (فقط پول رو خيلي دير ميدن!!!)

همکاری با بچه های معماری منظورتون نظام مهندسیه؟ یا دانشجویان؟ چون دکوراسیون داخلی اونها بیشتر تو کار مرمت و کارهای بزرگ هستند؟ اصلا چطوری پیداشون کنم؟
و اما بساز بفروش ها که خودشون تیم کاری دارند ندارند؟
مشتري سر ساخنمون ها و مجتمع ها منظورتون چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ Blush

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - محسن قلي زاده - 08-14-2013 09:16 AM

منظورم دانشجويان ارشد اين رشته هاست، چون بچه هاي ارشد كار عملي ميكنن نه تئوري و ميتونن شمارو با ساختمون سازها و معماره لينك كنن.
‌اينكه فرمودين " و اما بساز بفروش ها که خودشون تیم کاری دارند ندارند؟ " همه ما براي خودمون تيم داريم، مگه غير اينه؟؟؟؟ اكه قرار باشه ازين حرفها زده بشه، آدم به جايي نمي رسه، حتماً كه نبايد كار بزرگ انجام بدين، كارهاي خورد خورد بگيريد و كم كم با قيمت مناسب و كار با كيفيت عالي بريد تو تيمشون.
سر ساختمون و مجتمع ها هم يعني بريد دنبال كار، با پخش تراكت و تبليغات، بدون بازاريابي مستقيم تو اين كار به هيچ جا نمي رسين، بشكونيد غرورتون رو، به اين فكر نكنيد كه ما دفتر زديم كه مهندس بشيم و پول دربياريم!!
اينجوري فكر كنين: ما از هيچ كاري در جهت پيشرفت و موفقيت ابا نداريم و از پايين ترين سطح تا پيشرفته ترين رو انجام ميديم و با كيفيت كار عالي و تلاش مستمر به لطف خداوند به همه چيزهاي قشنگي كه آرزوشو داريم خواهيم رسيد.
راستي كدوم شهرين؟
تيم كاريتون شامل چه بچه هايي؟
واقن تخصص دارين؟
كار بديم بهتون ميتونين انجام بدين؟ درصدمون رو هم ميگيريم نگران نباشينSmile

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - رز سفید - 08-14-2013 09:05 PM

(08-14-2013 09:16 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  سر ساختمون و مجتمع ها هم يعني بريد دنبال كار، با پخش تراكت و تبليغات، بدون بازاريابي مستقيم تو اين كار به هيچ جا نمي رسين، بشكونيد غرورتون رو، به اين فكر نكنيد كه ما دفتر زديم كه مهندس بشيم و پول دربياريم!!
اينجوري فكر كنين: ما از هيچ كاري در جهت پيشرفت و موفقيت ابا نداريم و از پايين ترين سطح تا پيشرفته ترين رو انجام ميديم و با كيفيت كار عالي و تلاش مستمر به لطف خداوند به همه چيزهاي قشنگي كه آرزوشو داريم خواهيم رسيد.
راستي كدوم شهرين؟
تيم كاريتون شامل چه بچه هايي؟
واقن تخصص دارين؟
كار بديم بهتون ميتونين انجام بدين؟ درصدمون رو هم ميگيريم نگران نباشينSmile

دوست عزیز من برای کلیه کارهای ساختمانی تخریب، بنا، نقاش، کناف کار، pvc برقکار، گچکاری و حتی جوشکاری و ... تیم کاری دارم که با هرکدوم سابقه کار کردن داشتم
برای عملکرد خوب و داشتن نتیجه مطلوب هم باید بگم که من از همشون کار جرفه ای و بی عیب تحویل میگیرم زمانبندی درست و اجرای درست با طراحی و نظارت مستقیم جواب میده
من در حال حاضر در اصفهان فعالیت میکنم
و برخلاف تصورتون دفتر کار ندارم یعنی فعلا ندارمConfused
از همکاری دوستان در این زمینه استقبال میشه درصدتون هم محفوظه10_004
حتی اگر هم در شهرهای دیگه هستید طراحی میکنم و براتون ارسال میکنم

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - مهدی 1 - 08-14-2013 10:36 PM

(08-13-2013 02:43 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  
(08-12-2013 07:21 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  ترجیحا یک دفتر یا در خیابان شریف واقفی (بورس پرده و دکوراسیون ) یا در خیابان شریف رهنان (بورس مبلمان ) یا در خیابان میر ( بورس کابینت ) یا هر مکان دیگری که مشتری ها به صورت حضوری مراجعه می کنند داشته باشید.

ممنونم مورد اولی که گفتید خیلی حرفه ایه و نماد اصلی فعال بودنه ولی مساله اینجاست که برای دایر کردن مکان باید حداقل مبلغی برای هزینه های 1 سال رو از پیش داشته باشم که متاسفانه ندارم ترجیح میدم مثلا 6 ماه اول که هنوز در حال هزینه برای تبلیغات هستم سرمایه ام رو از دست ندم و نخوابونم به همین خاطربرای شروع سایت سرقلم رو بعنوان مکان فعالیت و دفتر کارم معرفی میکنم

مشکل من کم بودن سرمایه است

روی دو مورد بعدی حتما کار میکنم

باز هم راه های دیگری هست؟4yajuyo

یکی از رفقای قدیمیم تو مجتمع اوسان (جنب مجتمع پارک) دفتر طراحی و دکوراسیون داخلی داره ، اگر می دونی دفتر مشکلی ازت حل می کنه ، می توانم باهاش صحبت کنم ، با یک هزینه معقول یک اتاق یا قسمت از دفترشون بهتون کرایه بدن یااشایدم بتوانید با هم شراکتی هم کار کنید .

یک کار دیگه اینه که یک سری کاتالوگ کامل چاپ کنید و گوش به زنگ باشید و آمار محله های اطراف را داشته باشید به محض اینکه آپارتمان یا واحد تجاری تکمیل و آماده تحویل می شه داخل واحد ها یا باکس پستیشون بندازید

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - محسن قلي زاده - 08-15-2013 11:43 AM

از اون همه نوشته من، فقط قسمت سوالاتم رو جواب دادين، بهتون برنخوره خواهشاً، ولي تجربم ميگه شما نميتوني كاراي خوبي تحويل مشتري بدي!
البته نظر شخصيه و شايد اشتباه باشه.
اگه كاري تو اصفهان گيرم بياد حتماً رو كمك شما حساب ميكنمSmile

RE: کمک جهت تبلیغات محیطی - رز سفید - 08-19-2013 10:55 AM

(08-15-2013 11:43 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  از اون همه نوشته من، فقط قسمت سوالاتم رو جواب دادين، بهتون برنخوره خواهشاً، ولي تجربم ميگه شما نميتوني كاراي خوبي تحويل مشتري بدي!
البته نظر شخصيه و شايد اشتباه باشه.
اگه كاري تو اصفهان گيرم بياد حتماً رو كمك شما حساب ميكنمSmile

نه شما اشتباه میکنید چون بدون آگاهی و یک طرفه به قاضی رفتید وقتی هیچ شناختی از من و کار من ندارید نباید قضاوت کنید همیشه گفتند آدمها رو باید تو سفر و موقع کار شناخت
خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم تا بهتون ثابت بشه البته وقتی همچین تفکری دارید کار کردن با شما خیلی سخته و ممکنه اشتباه باشه
Exclamation