سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور (/showthread.php?tid=9247)

کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - eedy - 08-04-2013 12:18 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
شهر من بیشتر باغهاش انگوره
و پتاسیل خیلی خوبی واسه این کار داره
ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای تو این زمینه دارن ارائه کنن

RE: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - Divar - 08-04-2013 12:34 PM

سلام دوست عزیز.
کدوم شهر؟

RE: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - eedy - 08-04-2013 12:50 PM

یه شهر از شهرهای خراسان که پر انگوره عزیز
اگه گفتی کدوم شهر ؟

RE: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - Divar - 08-04-2013 02:58 PM

(08-04-2013 12:50 PM)eedy نوشته شده توسط:  یه شهر از شهرهای خراسان که پر انگوره عزیز
اگه گفتی کدوم شهر ؟

روستای پراید آباد؟

بابا الان مدیران میان بهت اخطار میدن

RE: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - مهدی 1 - 08-04-2013 06:12 PM

سرکه هایی که تو بازار هستند ،متاسفاته از الکل اتیلیک تولید می شون و بعد هم مقدار بسیار کمی سرکه انگور بهشون اضافه می شه برای اینکه بتوانند برچسب انگور روش بزنند، جالبی اش اینه که کاملا هم قانونی انجام می شه ، چند تا برند معتبر را من از نزدیک بازدید کردم

اما در کل می توانید کار فراوری انگور را به صورت خانگی انجام بدید و بازار عرضه کنید ، از آب غوره گرفته تا سرکه و کشمش و ... بازارش را داشته باشید خیلی خوب هم هست

RE: کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور - rezaho - 08-08-2013 01:40 AM

سلام . من باغ انگور دارم. امسال اولای بهاز سرما زد محصول کمه
تا‍پک خیلی خوبیه .