سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش (/showthread.php?tid=9212)

راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - mohamadhunter - 07-31-2013 09:03 PM

سلام بر همه دوستان خوبم در انجمن
دوستان چند روزی تو فکرم امده با سایت ها پربازدید مثل سایت های فیلم صحبت کنم یا از طریقه دادنه تبلیغ یا همکاری در فروش جنسی رو بفروشم
و یا از طریق م/ا/ه/و/ا/ر/ه البته باید جنسی باشه که اس باشه و اذزشو داشته باشه

مطمعنم دوستانه زیادی این راه رو رفتن من ممنون میشم تجربیاتشونو در اختیاره این دوستشون که من باشم و ممنونه همشون هستم در اختیارم بزارم

RE: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - pooria026 - 07-31-2013 11:40 PM

این نظر منه اما به نظر اساتید این انجمن نمی رسه!

به نظر من شما باید یه محصول جدید که تو م/ا/ه/و/ا/ر/ه ها تبلیغ می شه روواد مغازه ها کنید با قیمتی پایین تر مانند (کیف پول آلوما والت،رخت آویز جادویی واندر هنگر،...)

RE: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - مهران 313 - 08-01-2013 09:51 AM

دقیقا همین طوری اگه احتیاج به این محصولات داشتید به بنده اطلاع دهید این محصولات را میتونم به صورت عمده بهتون بدم حالا یا خودتون یه سایت فروشگاهی بزنید از طریق اینترنت بفروشید ( هم میتونید نقدی بفروشید هم پستی ) یا به صورت فیزیکی تو شهرتون

ظرف غذای کودک ( Universal Gyro Bowl)

رخت اویز واندر هنگر

کیف پول الوما والت

عینک دید در شب اصل

دستگاه رفع غب غب

کارواش ایزی جت با کیفیت عالی

جاروبرقی ماشین

اگه سوالی بو در خدمتم

RE: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - shahcar - 11-14-2015 05:47 PM

اگه سرمایه داری بیا تو این فروشگاه

allmode.biz

پ خ بده

RE: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - kaveh202122 - 11-15-2015 12:25 PM

سلام چه جوری میشه وسایل رو از خارج وارد کرد ؟///
شما راهی رو می دونید راهنمایی کنید
وسایلی هستن که خیلی ساده ولی خلاقانه ساخته شدن ولی در ایران نیست از این دست وسایل اگه بشه تهیه کرد به نظر پرفروش میاد
3610_004

RE: راهنمایی جهته زدن فروشگاه اینترنتی و فروش جنسی از همکاری در فروش - sinap - 11-15-2015 06:32 PM

(11-15-2015 12:25 PM)kaveh202122 نوشته شده توسط:  سلام چه جوری میشه وسایل رو از خارج وارد کرد ؟///
شما راهی رو می دونید راهنمایی کنید
وسایلی هستن که خیلی ساده ولی خلاقانه ساخته شدن ولی در ایران نیست از این دست وسایل اگه بشه تهیه کرد به نظر پرفروش میاد
3610_004

واردات یک کالای جدید ریسک بالایی داره
میتونید از طریق سایت های علی بابا و علی اکسپرس از چین کالا بخرید
برای ورود عمده کالا باید کارت بازرگانی داشته باشید
گمرک هم باید بپردازید

ولی اگر جدی هستید در این کار بهتره تعداد محدودی وارد کنید که تجاری عنوان نشه مثلا اگه 20 تا از جنسی میخواید بخرید هر 5 عدد رو به یک آدرس بفرستید که مصرف شخصی به حساب بیاد
اینجوری دیگه کارت بازرگانی هم نمیخواد
و اگر تست کردید و از بازار جواب گرفتید میتونید برید سراغ سفارشات عمده
میتونید از فردی آشنا که کارت بازرگانی دارند بخواید که ترخیص کنن کالاتون رو و یه پورسانتی بهشون بدید