سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی (/showthread.php?tid=9133)

صفحه ها: 1 2

سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - pooga - 07-23-2013 07:17 PM

سلام به بزرگواران و دوستان ارجمند یه سوال دارم که چند روز پیش میخواستم کاری رو شروع کنم که همه منو ترسوندن میخواستم فروشگاه پرداخت انلاین راه اندازی کنم و پایان نامه و پروزه ها و سوالات استخدامی رو بفروشم به صورت انلاین ولی الان میگن اینجور فروشگاه ها رو غیر قانونی میدونن البته قیمت ها زیر 10 هزار تومان و میخوام بدونم میشه یا نمیشه مشکل ایجاد میشه برام یا خیر اگه نشه میشه پیشنهاد بدید چجور محصولی رو که فروشش هم خوب باشه توی نت فروخت ممنون میشم

پیشاپیش متشکرم

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - odise - 07-23-2013 07:51 PM

سلام
من سایت این چنینی داشتم.
از نظر قانونی کسی کاری نداره
منتها چند تا مساله اساسی داره
یکیش ساماندهی کردنه
دوما نقدی کارکردنه
سوما جلب اعتماده
چهارما : پیگیری واقعی کردنه.
خواستی حاضرم تجربه هام رو در اختیارت بزارم.

ارشاد- ناظم ارشد: لطفا هر نوع راهنمائی را در خود تایپک انجام دهید.

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - pooga - 07-23-2013 08:15 PM

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون البته من شنیدم اون روز که میگن ناشرین پایان نامه شکایت میکنن و میگن ناشرش ما بودی این فرد قرار داده توی سایت برای فروش راستی منظور از ساماندهی کرن و نقدی کارکردن و جلب اعتماد اگه میشه توی تاپیک تویضیح بدید ک اگر کسی به این مشکل خورد بتونه تو همین تاپیک به جوابش برسه

بازم هم تشکرم

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - odise - 07-23-2013 11:51 PM

شکایت واین ها رو من هیچی ازش نشنیدم.

برای استارت کار بزار من یک سوال کنم.
چقدر سرمایه داری ؟
یعنی چقدر قصد داری سرمایه گذاری کنی ؟

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - pooga - 07-24-2013 01:31 AM

ببینید odise شما اول توجیح کن بگو ببینم از کجا باید مطالبم رو گیر بیارم...بعد مثلا چه نوع مدیریت محتوایی خوبه وردپرس یا جامولا بعد از این چقدر هاست نیاز دارم...راستی باید دوتا هاست بگیرم درسته 1 هاست لینوکس و 1 هاست دانلود ....چه دامنه ای بگیرم بهتره ....چه جاهایی تبلیغات بشه بهتره من هزینه ایی که میخوام بکنم معلوم نیست تا جایی که سایت به جای درستش برسه ببینید من شاید واسه راه اندازی یه هزینه ایی انجام بدم بعد بیام کم کم برم جلو قالب و مطالب و و و ولی خلاصه سرمایه ام اندک اندک به دست میاد و روش خرج میکنم به احتمال زیاد یه برنامه asp.net هم برای قسمت استخدامی ها راه اندازیکنم که اون هزینه به غیر اینها 300تا 500 هزار تومان هستش که هنوز تصمیم برای اون کار جدی نیست اما سایت پایان نامه چرا بهتون یک لینک میدم مشاهده کنید 7500 هزار تومان یه فورشگاه کامل با درگاه پرداخت انلاین میده
بعدش نمونه این فروشگاه رو هم رویت کردم
فقط دو دلم ایا توی این جور فروشگاه ها مشتری اعتمادش جلب میشه و از قیبل اینکس شدن و ... مشکل نداره یا که از سیستم های وردپرس و یا جامولا استفاده کنم

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - اقاي ايـــده - 07-24-2013 02:22 AM

اين مورد فروش يكي از مواردي هست كه خود تشكيلات دولتي روي اون حساس هستند. بر اثر همينكه هر شخصي اومده يك فروشگاه ايجاد كرده حداقل هيچ چيزي كه نباشد بيش 1000 تا سايت شايد حداقل در اين مورد داشته باشيم.
حدود يك ماه پيش بحث جلوگيري از اين سايت ها بود و همينطور يك سايت دولتي از طرف يك دانشگاه راه اندازي شد كه همه پايانامه ها و پروژه هارو در خودش بطور رايگان قرار ميده و هر ماه هم قراره به روز بشود.
ادرسش رو دقيق بخاطر ندارم اما ابتدا تحقيق كنيد. سپس اقدام به كاري كنيد

موفق باشيد

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - goldmen - 07-24-2013 08:51 AM

بجاي فروش سعي كن رايگان عرضه كني

اكثرا اين كارو ميكند ودر عوض از تبليغات درامد كسب مي كنند

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - odise - 07-24-2013 11:43 AM

(07-24-2013 01:31 AM)pooga نوشته شده توسط:  ببینید odise شما اول توجیح کن بگو ببینم از کجا باید مطالبم رو گیر بیارم...بعد مثلا چه نوع مدیریت محتوایی خوبه وردپرس یا جامولا بعد از این چقدر هاست نیاز دارم...راستی باید دوتا هاست بگیرم درسته 1 هاست لینوکس و 1 هاست دانلود ....چه دامنه ای بگیرم بهتره ....چه جاهایی تبلیغات بشه بهتره من هزینه ایی که میخوام بکنم معلوم نیست تا جایی که سایت به جای درستش برسه ببینید من شاید واسه راه اندازی یه هزینه ایی انجام بدم بعد بیام کم کم برم جلو قالب و مطالب و و و ولی خلاصه سرمایه ام اندک اندک به دست میاد و روش خرج میکنم به احتمال زیاد یه برنامه asp.net هم برای قسمت استخدامی ها راه اندازیکنم که اون هزینه به غیر اینها 300تا 500 هزار تومان هستش که هنوز تصمیم برای اون کار جدی نیست اما سایت پایان نامه چرا بهتون یک لینک میدم مشاهده کنید 7500 هزار تومان یه فورشگاه کامل با درگاه پرداخت انلاین میده
بعدش نمونه این فروشگاه رو هم رویت کردم
فقط دو دلم ایا توی این جور فروشگاه ها مشتری اعتمادش جلب میشه و از قیبل اینکس شدن و ... مشکل نداره یا که از سیستم های وردپرس و یا جامولا استفاده کنم

سیستم مدیریت حتوا معمولا از وردپرس بیشتر استفاده میشه ولی باید بدی برات قالب اختصاصی اکی کنن.
نزدیک به 200 تومنی خرج بر میداره. مساله بعدی تبلیغات برای سایتت هست که باید توی سایت های دانشگاهی و همچین جاهایی باشه.
هاست هم خب مرتبط با شدت استقبالی هست که از سایتت میشه .
تا 6 ماه اول پهنای باند خیلی بالایی نیاز نداره.
حتما باید یکسری پروژه ها رو رایگان بزاری.

اصل سودت وقتی هست که چند نفر پیدا کین پروژه انجام بدن و هر روز پروژه بگیری و از این طریق کسب درامد کنی. مثلا پایان نامه 1 میلیونی قبول کنی و صد تومن سود ناقابل بدون انجام کار خاصی نصیبت بشه و این طور کارها.

تا سه ماه اول باید فی سبیل الله کار کنی.

پروژ هها رو هم تو اینترنت می فروشن برو بخر دونه دونه آپلود کن Exclamation

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - 369369 - 07-24-2013 12:36 PM

به هیچ وجه اسکریپت اختصاصی نگیر . ( چون فقط یه نفر =برنامه نویس ) می تونه مشکلاتش رو برطرف کنه و در صورتی که آدم نرمالی نباشه هر روز یه بازی سرت در میاره و کلی ازت پول می گیره برای یه تغییر یا پشتیبانی ناچیز .
به هیچ وجه از زبان asp.net استفاده نکن . چون هاست ویندوز نیاز داره و هزینه هاست ویندوز زیاده و این خیلی باعث ضررت میشه .
می گن ورد پرس خوبه .
اگه بخوای آنلاین فروش داشته باشی فقط باید یه دونه هاست داشته باشی . و اگه زبانت asp.net باشه و هاست ویندوز ، باید کلی هزینه هاست ویندوز بکنی .
اسکریپت اپن سورس بگیر .
برای اعتماد سازی سایتت رو توی سایت ساماندهی
http://samandehi.ir
ثبت کن و بعد دنبال گرفتن نماد اعتماد
https://enamad.ir/
باش .
اینا همه تجربه های شخصی من هستن

RE: سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی - pooga - 07-24-2013 02:45 PM

369369 سلام ممنون از راهنمایی هاتون پس اسکریپت هم این مشکلات رو داره ....راستی نگفتید برای هاست خود سایت چقدر بگیرم خوبه و اینکمه اگه ساماندهی ثبت کنم و توی سایت نماد ثبت کنم تائید میشم و امکان ف/ی/ل/ت/ر شدنم نیست اخه هنوز سر این قضیه ترس دارم چون نمیخوام دردسر داشته باشه شما این خبر رو مشاهده کنید http://www.mehrnews.com/detail/News/1765654