سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما (/showthread.php?tid=8987)

صفحه ها: 1 2

حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - davaran - 07-11-2013 09:54 PM

سلام دوستان . همانطور که در معرفی هم گفته بودم از سال 89 برای تولید رنگ کاشی و سرامیک با دوستان شروع کردیم ... شکر خدا الان تقریبا بیست نفری میشم .. امشب نوبت کشیک من برای کوره رنگ بود .. جاتون خالی دم افطاری توی محوطه کارخانه جلوی سوله یه موکت پهن کردم و بساط افطاری چیدم (نون و پنیر و چایی و نعنای باغچه شرکت ) ..
(( الان توی شهرک هستم . . هوا هم حسابی گرمه تو سالن که کوره 1200 درجه و خشک کن ها روشنه عین جهنمه .. ))
فکرشو میکردم چقدر زمان زود میگذره و الان چقدر با چند سال پیش فرق کردیم .. شکر خدا داریم برای چند ماه اینده ظرفیت کارخانه را دوبرابر میکنیم .. این تحریم ها هم واسه هر کی بد شده واسه ما خوب بوده که دیگه کمتر رنگ خارجی میخرند و کارخانه ها بیشتر سفارشاتشون به سمت ما اومده .....

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - ماهتیسا - 07-13-2013 12:29 PM

سلام

خیلی عالیه، براتون آرزوی موفقیت های بیشتر رو دارم

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - محسن قلي زاده - 07-13-2013 01:39 PM

آقا يا خانوم التماس دعا
خيلي خوشحالم كه انقد با روحيه و اميد كار مي كنيد.
انشاء الله همينجوري به موفقيتهاتون ادامه بدين.

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - Fela.Want - 07-13-2013 08:56 PM

با آرزوی بهترین ها
و قبولی طاعات و عبادات شما

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - ceyton - 07-14-2013 12:07 PM

خیلی خوشحالم براتون ، میفهمم حس تو ريال راستشو بخوای من هنوز به این حس نرسیدم و فاصله ی زیادی دارم ، اما هر روز تلاشمو بیشتر میکنم و هوشمندانه تر رفتار میکنم

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - davaran - 07-14-2013 08:15 PM

(07-14-2013 12:07 PM)ceyton نوشته شده توسط:  خیلی خوشحالم براتون ، میفهمم حس تو ريال راستشو بخوای من هنوز به این حس نرسیدم و فاصله ی زیادی دارم ، اما هر روز تلاشمو بیشتر میکنم و هوشمندانه تر رفتار میکنم

به امید موفقیت شما ..

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - jahanagahi - 07-14-2013 09:15 PM

ضمن تبریک برای موفقیت تک تک شما عزیزان , در صورت امکان مراحل شروع تا بهره برداری حرکت کاری خود را برای استفاده همه عزیزان مرقوم فرمائید.

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - davaran - 07-14-2013 10:00 PM

(07-14-2013 09:15 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ضمن تبریک برای موفقیت تک تک شما عزیزان , در صورت امکان مراحل شروع تا بهره برداری حرکت کاری خود را برای استفاده همه عزیزان مرقوم فرمائید.

1- زمستان 89 بررسی ایده و تشکیل تیم و بررسی توانایی هر یک از اعضای تیم 5 نفره و بررسی بازار هدف
2- تهیه طرح توجیهی و ثبت تعاونی و اخذ جواز تاسیس و خرید زمین در شهرک صنعتی
3- شروع ساخت سوله و سفارش دستگاه ها و کوره ها و تجهیز ازمایشگاه (سه هزار میلیارد خورده شد وام های ما رو کنسل کردن در نتیجه کار با وام های کوچک شخصی ، فروش خانه ماشین ، طلاهای همسران ، قرض. پیش رفت )
4- زمستان 90 تکمیل و اماده سازی پروسه تولید و ارسال همزمان نمونه های ساخته شده برای کارخانجات جهت تست محصول و بازاریابی
5 چند روز مانده به عید 91 اولین سفارش ( چند وقت پول نداشتیم مواد اولیه بخریم)
6- انجام بازاریابی تا خرداد 91 و ارسال نمونه برای کارخانه ها ( هیچ کسی باور نمی کرد تولید کرده باشیم همه فکر میکردند دلالیم و محصول را از چین وارد کردیم )
7- اواخر خرداد 91 شرکت در نمایشگاه کاشی وسرامیک تهران و معرفی شرکت و به باور رسیدن مشتریان از تولید واقعی ..
8- شروع سفارش ها و تاکنون که همچنان در حال گسترش هستیم ..

(( اصلا حمایتی از تولید نمیشود و برای شروع باید فقط به داشته ها و تیم و خود شخص تکیه کرد و برای انجام کار هر جور شده سرمایه لازم را فراهم کرد .. وقتی شروع کردید کم کم راه ها باز می شود ... ))

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - jahanagahi - 07-14-2013 10:22 PM

جناب داوران عزیز , هزاران تبریک گفتن هم برای شما عزیزانی که چنین پشتکاری داشتید و دارید کم است.امیدوارم روز بروز شاهد پیشرفت هر چه بیشتر شما عزیزان باشیم.

RE: حس خوب پیشرفت - داستان موفقیت ما - بيلا بالا - 07-15-2013 12:14 AM

اقا تبريك
موفق باشي
و شاهد به بار نشستن زحماتت با دو برابر كردن ظرفيت كارخونه باشيم