سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ویانا هم شروع شد! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ویانا هم شروع شد! (/showthread.php?tid=8957)

صفحه ها: 1 2

ویانا هم شروع شد! - maral 777 - 07-08-2013 08:44 PM

سلام سلام سلام12_002
ما هم شروع کردیم با تولیدی ویانا با اهداف خیلی خیلی بزرگ12_002
تا الان چند تا مدل انتخاب شده، چند طاقه پارچه خریده شده و کار اول نمونه اش آماده شد که عالی شده. کار اول تا چهارشنبه برش می خوره و به امید خدا از چهارشنبه دوخت کارها شروع می شه. تو همین پست تجربه هایی که تو همین مدت کم به دست آوردم رو می ذارم تا اگه کسی از دوستان خواست کار رو شروع کنه، بهایی که من واسه بدست آوردن تجربه ها پرداختم رو نپردازه.

RE: ویانا هم شروع شد! - mardin-b - 07-08-2013 10:20 PM

سلام دوست گرامی
ما خیاطی زنانه داریم با دو چرخ صنعتی و یک دستگاه زیگزاگ دوز
میخاییم بریم تو کار تولید پوشاک بچه گانه و ارزان قیمت تو شهر مرزی سقز نزدیک بانه در کردستان ساکن هستیم
پارچه اینجا نسبت به تمام نقاط ایران ارزانتره حتی تاجرهایی هستند زیر قیمت دوبی میفروشند.
آیا چکار باید بکنم برای شروع پیشنهاد شما چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمایید.

RE: ویانا هم شروع شد! - maral 777 - 07-08-2013 10:36 PM

(07-08-2013 10:20 PM)mardin-b نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی
ما خیاطی زنانه داریم با دو چرخ صنعتی و یک دستگاه زیگزاگ دوز
میخاییم بریم تو کار تولید پوشاک بچه گانه و ارزان قیمت تو شهر مرزی سقز نزدیک بانه در کردستان ساکن هستیم
پارچه اینجا نسبت به تمام نقاط ایران ارزانتره حتی تاجرهایی هستند زیر قیمت دوبی میفروشند.
آیا چکار باید بکنم برای شروع پیشنهاد شما چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمایید.
سلام دوست عزیز
خوشحالم از آشناییتون
من خودم تازه کارم و تجربه ام به نسبت کمه. مهمترین مسئله تو تولید پوشاک شناخت سلیقه مصرف کننده است. اول ببینید کار رو قراره به کجا عرضه کنید. مشتریهاتون کیا هستن. چه تیپ کارایی رو می پسندن. مثلا شاید باورتون نشه اما تو تهران عرضه لباس از یه محل به محل دیگه متفاوته. چون برای مثال سلیقه مشتری که ساکن افسریه هست، با مشتری ساکن نارمک، با مشتری ساکن جردن متفاوته. مسئله دیگه اینه که به نظر من تولید خیلی مهمه، حتما پارچه خوب بخرید، به خاطر یه مقدار تفاوت قیمت از کیفیت پارچه نزنید چون دور ریز پارچه باعث می شه همون قیمت واستون در بیاد. حتما از طراح و برشکار خوب استفاده کنید چون خیلی مهمه که کار تو تن قشنگ وایسه. و حتما از خیاط خوب استفاده کنید که دوخت تمیز در بیاد. به فصل کار هم توجه کنید. از چند ماه قبل باید لباس فصل بعد رو آماده کنید. مثلا الان باید کار پاییزه آماده کرده باشید. اینا چیزایی بود که الان تو ذهنم بود بازم اگه سوالی داشتین تا جایی که اطلاعات داشته باشم در خدمتتون هستم.
منم از شما یه سوال دارم. پارچه های اونجا خارجیه یا ایرانی؟ اگه ممکنه قیمت انواع ریون مثل ونزیا، کریستال و ... رو برام بگیرید. ممنون

RE: ویانا هم شروع شد! - maryambanoo - 07-09-2013 09:55 AM

مارال جان تبریک میگم .با ارزوی موفقیت هر چه بیشتر شما.شما چند نفرید و چند تا چرخ دارید؟ سرمایه اولیتون چقد بوده؟

RE: ویانا هم شروع شد! - maral 777 - 07-09-2013 10:07 AM

(07-09-2013 09:55 AM)maryambanoo نوشته شده توسط:  مارال جان تبریک میگم .با ارزوی موفقیت هر چه بیشتر شما.شما چند نفرید و چند تا چرخ دارید؟ سرمایه اولیتون چقد بوده؟

سلام مریم عزیز
ممنونم ازت
من و همسرم هستیم سرمایه گذار و مسئول خرید و هماهنگی و فروشیم. دو تا چرخ هست که البته از قبل داشتیم چون خاله و مادرم کار خیاطی می کردند و دیگه چرخ جدید نخریدیم. یه زیگزال داریم و یه اتو. سرمایه اولیه ای که ما صرف کردیم( جدا از چرخ ها که ما پولی صرف اون نکردیم) حدودا 3-4 میلیون بود که برای خرید پارچه و خرج کار و سفارش کارت و مارک و ... هزینه شد.

RE: ویانا هم شروع شد! - yu3f - 07-09-2013 12:56 PM

بسیار عالی. حرکت خوبی رو شروع کردید. و به یک نکته مهم هم اشاره کردید." سلیقه مصرف کننده! " و این مهم ترین نکته هست. بهترین کالا و پر فروش ترین کالا اونی نیس ک از نظر شما فوق العادس، اونی عه ک از نظر خریدار فوق العادس.

امیدوارم فعالیت ها و رخداد ها و در کل تجربیاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید.

موفق ترین باشید.

RE: ویانا هم شروع شد! - maral 777 - 07-09-2013 01:29 PM

(07-09-2013 12:56 PM)yu3f نوشته شده توسط:  بسیار عالی. حرکت خوبی رو شروع کردید. و به یک نکته مهم هم اشاره کردید." سلیقه مصرف کننده! " و این مهم ترین نکته هست. بهترین کالا و پر فروش ترین کالا اونی نیس ک از نظر شما فوق العادس، اونی عه ک از نظر خریدار فوق العادس.

امیدوارم فعالیت ها و رخداد ها و در کل تجربیاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید.

موفق ترین باشید.
ممنونم ازتون. دقیقا سخت ترین مرحله از نظر توان ذهنی همین مرحله است. هم باید روی سلیقه شخصی پا گذاشت و هم باید سلیقه افرادی که قراره کار بهشون عرضه بشه رو پیدا کرد.

RE: ویانا هم شروع شد! - بيلا بالا - 07-09-2013 02:01 PM

شروع فعاليت تجاريتونا بهتون تبريك ميگم
اميدوارم هر روز بهتر از ديروز باشين
يه كم اطلاعات فروشتون را بالا ببرين تا بتونين پيشرفت بهتري داشته باشين

RE: ویانا هم شروع شد! - Fela.Want - 07-09-2013 04:24 PM

برات آرزوی بهترین ها رو دارم
توصیه ی من : تبلیغات مهم ترین ویژگی یک کسب و کار موفقه

تبلیغات هزینه نیست سرمایه ی موفقیت آیندس
با پرداخت هزینه برای تبلیغ کسب و کارتون دامنه ی کارتون رو گسترش بدید

تبلیغات اصول خاص خودشو داره دوست عزیزم
با آرزوی بهترین ها
و روز به روز پیشرفت شما

RE: ویانا هم شروع شد! - yunespc - 07-09-2013 06:08 PM

سلام آبجی مارال زن داداش من هم هم یک چرخ صنعتی داره با زیگزال و یه دوره چندماهه خیاطی هم رفته به نظرت چه کاری شروع کنه ممنون میشم کمک کنید
در ضمن در رابطه با فروش چگونه بازاریابی کردید