سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر (/showthread.php?tid=8849)

کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر - hamidoga - 06-27-2013 11:10 PM

با سلام
من در شمال زندگی می کنم و چند سالی در استان خوزستان تحصیل و کار میکردم . در مدت تحصیل تحقیق کردم و چند محصول عمده برای فروش و ارسال به انجا پیدا کردم . اما سوالی که دارم اینه که
من می خوام بصورت عمده ارسال کنم و باید کامیون اجاره کنم برای ارسال. اما از نحوه باربری و این قوانین اطلاعی ندارم میخواستم از میدان محصول را بخرم.
امکان دارد دوستان از ابتدا در رابطه با خرید و باربری محصولات باغی و تخلیه در مقصد کمکی کنند.
از بازار فروش در مقصد تحقیق کردم و می دونم بازار دارد

RE: کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر - 90_eh3an - 07-30-2013 10:04 PM

شما در ابتدای امر تشریف می برید به پایانه های حمل نقل شهرتون
و اونجا بسته به بارتون و تناژ و مقصد تقاضای وسیله کنید ...
تریلی 24 تن ظرفیت بار داره که انواع مختلفی داره چادر دار و بدون چادر ( بغل دار ساده) و کفی و کمپرسی که مثل برای گندم هم استفاده میشه
کامیونهای جفت محور عقب 15 تن
و کامیونهای با یه محور عقب 10 تن ظرفیت بار دارن

البته ناگفته نمونه هیچ راننده ای از حد اکثر ظرفیت استفاده نمیکنه و معمولا کمتر بار میزنن

قانون خاصی هم نداره ... فقط بار نامه و بیمه

RE: کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر - مهدی 1 - 07-30-2013 11:38 PM

در ادامه صحبت های دوستمون
کد خوزستان را می گیری ، بعدش 7 یا 8 تا "3" می گیره ، وصل می شه 118 خوزستان
از 118 شماره تلفن پایانه بار خوزستان را می گیری
تماس می گیری پایانه می گی یک ماشین تک (10 تن) جفت (15 تن ) تریلی (20 تن ) می خوام برای مقصد (شهرتون) برای بار (هر کالایی که مد نظرتون هست) اول بهتون قیمت می دن ، اگر مورد توافق بود آدرس محل بارگیری را می دید ، خودشون بارگیری می کنند و بارنامه می کنند و تو مقصد تحویل می دهن ، ترسی هم نداره ، 50 میلیون 100 میلیون بار می زنند و بدون مشکل تو مقصد تحویل می دن ، فقط بیمه را 100 درصد با قیمت واقعی بگیر

RE: کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر - Delta.H - 07-30-2013 11:55 PM

فردا صبح با این شماره ها تماس بگیرید و هر سئوالی داشتید بپرسید
شرکت حمل و نقل وطن گرد اهواز

دفتر پایانه مرکزی اهواز 3907065 کد اهواز 0611
همراه 09106391419
آقای شری پور
موفق باشید.