سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای بیمه کردن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی برای بیمه کردن (/showthread.php?tid=8782)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی برای بیمه کردن - boy67 - 06-20-2013 06:19 PM

سلام دوستان من نزدیک به یک ساله شرکت ثبت کرده ام شرکت مسئولیت محدود
از همین الان میخام خودمو بیمه کنم که شامل درمان و بازنشستگی شود
الان هم دانشجو هستم با این کار اگر در اداره ای دولتی استخدام شدم هم برای من سابقه هست هم اینکه زود می تونم بازنشته شم البته از شرکتی که ثبت کردم استفاده و فعالیتی به نام شرکت تا حالا انجام ندادم ( به خاطر مالیاتی و دادن دفاتر قانونی هر سال و اظهار نامه مالیاتی و هزار دنگ و فنگ دیگه که باید انجام بدی)

لطفا راهنمایی کنید منو !

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - boy67 - 06-22-2013 11:59 AM

(06-20-2013 06:19 PM)boy67 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من نزدیک به یک ساله شرکت ثبت کرده ام شرکت مسئولیت محدود
الان هم دانشجو هستم با این کار اگر در اداره ای دولتی استخدام شدم هم برای من سابقه هست هم اینکه زود می تونم بازنشته شم البته از شرکتی که ثبت کردم استفاده و فعالیتی به نام شرکت تا حالا انجام ندادم ( به خاطر مالیاتی و دادن دفاتر قانونی هر سال و اظهار نامه مالیاتی و هزار دنگ و فنگ دیگه که باید انجام بدی)

لطفا راهنمایی کنید منو !

کسی نیست کمک کنه

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - goldmen - 06-25-2013 08:11 AM

دوست عزيز شما سوالي ياخواسته اي نداشتين كه كمك درخواست كردين؟

بيمه تامين اجتماعي:
دراين نوع بيمه نامه شما از طريق شركتون اقدام به بيمه خودتان ميكنيد بعنوان كارفرما بايد پايان خدمت، محل دقيق شركت،(حتما براي بازديد اوليه ودر دوره هاي مختلف مي ايند ومحل شركت جعلي باشد بيمه لغو وجريمه مي شويد) پركردن ليست بيمه بصورت ماهانه و.....
احتمالا براي بيمه ماهي بايد130 هزار پرداخت كني
تا مين اجتماعي هم بهتون دفترچه درمان، حقوق بازنشستگي ميده ولي براي حقوقش بايد بيشتر از دوسال سابقه داشته باشي

بيمه درمان:
با طرح جديد دولت مي توانيد به تنهايي زير نظر شركت بيمه خدمات درماني (شامل بيمه روستايي،شهري يا بيمه ايرانيان) با پرداخت سالانه حق بيمه (كمتر از 70 هزار ) فقط دفترچه بيمه درمان داشته باشيد

شركت هاي خصوصي:
در شركت هاي خصوصي بيمه زندگي(عمر) هست كه يك نوع سرمايه گذاري در بيمه هست
با پرداخت حق بيمه بصورت سالانه،شش ماه، سه ماه وماهانه درقبالش شركت بيمه سرمايه فوت، حقوق بازنشستگي(بشرطي كه سن بيشتر از50 سال باشد) ودر هرلحظه خواستين انصراف بدين پول با سود بهتون برگشت ميخورد
اين بيمه نامه سابقه كار حساب نمي شود

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - boy67 - 06-26-2013 02:31 PM

(06-25-2013 08:11 AM)goldmen نوشته شده توسط:  دوست عزيز شما سوالي ياخواسته اي نداشتين كه كمك درخواست كردين؟

بيمه تامين اجتماعي:
دراين نوع بيمه نامه شما از طريق شركتون اقدام به بيمه خودتان ميكنيد بعنوان كارفرما بايد پايان خدمت، محل دقيق شركت،(حتما براي بازديد اوليه ودر دوره هاي مختلف مي ايند ومحل شركت جعلي باشد بيمه لغو وجريمه مي شويد) پركردن ليست بيمه بصورت ماهانه و.....
احتمالا براي بيمه ماهي بايد130 هزار پرداخت كني
تا مين اجتماعي هم بهتون دفترچه درمان، حقوق بازنشستگي ميده ولي براي حقوقش بايد بيشتر از دوسال سابقه داشته باشي

بيمه درمان:
با طرح جديد دولت مي توانيد به تنهايي زير نظر شركت بيمه خدمات درماني (شامل بيمه روستايي،شهري يا بيمه ايرانيان) با پرداخت سالانه حق بيمه (كمتر از 70 هزار ) فقط دفترچه بيمه درمان داشته باشيد

شركت هاي خصوصي:
در شركت هاي خصوصي بيمه زندگي(عمر) هست كه يك نوع سرمايه گذاري در بيمه هست
با پرداخت حق بيمه بصورت سالانه،شش ماه، سه ماه وماهانه درقبالش شركت بيمه سرمايه فوت، حقوق بازنشستگي(بشرطي كه سن بيشتر از50 سال باشد) ودر هرلحظه خواستين انصراف بدين پول با سود بهتون برگشت ميخورد
اين بيمه نامه سابقه كار حساب نمي شود

آیا راهی هست که بشه هزینه کمتری پرداخت کرد مثلا در شرکتی کار کنی به صورت سوری که مقداری از هزینه بیمه رو کارفرما ومقداری رو بنده بدهم که برای من سابقه باشه؟

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - apolomos - 06-28-2013 05:12 PM

(06-20-2013 06:19 PM)boy67 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من نزدیک به یک ساله شرکت ثبت کرده ام شرکت مسئولیت محدود

لطفا راهنمایی کنید منو !

سلام دوست عزیز
به نظر من بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام بده که با هر مبلغی که بخوای می تونی خودت رو بیمه کنی و بازنشستگی اش هم سریعتر و هم بیشتر از بیمه تامین اجتماعیه
یه تحقیق هم در مورد حق بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام دادم از سال 1360 تا سال 1390 نتیجه جالبی گرفتم اگه خواستی بگو تا برات ایمیل کنم.
قائم پناه
09368991223

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - goldmen - 06-29-2013 06:57 PM

(06-26-2013 02:31 PM)boy67 نوشته شده توسط:  آیا راهی هست که بشه هزینه کمتری پرداخت کرد مثلا در شرکتی کار کنی به صورت سوری که مقداری از هزینه بیمه رو کارفرما ومقداری رو بنده بدهم که برای من سابقه باشه؟

اون سهم كارفرماروهم شما بايد خودتان بدهيد ديگه
كارفرما كه ميدونه سوري هست ليست شما ازجيب كه نميده

ولي راه هاي در رو هست

وام از صندوق مهر رضا(ع) بگري دولت بيمه رو رد ميكنه
از طريق آژانس ها رد كني نصف ميشه
از طريق فني وحرفه اي مدرك بگيري كمتر ميشه

ولي بازرسي بيمه تامين اجتماعي دقيق هست
يكبار به طورشان بخوري هم جريمه سنگين ميشي هم ديگه بيمه نميشي

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - alireza091111 - 06-29-2013 07:02 PM

(06-29-2013 06:57 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(06-26-2013 02:31 PM)boy67 نوشته شده توسط:  آیا راهی هست که بشه هزینه کمتری پرداخت کرد مثلا در شرکتی کار کنی به صورت سوری که مقداری از هزینه بیمه رو کارفرما ومقداری رو بنده بدهم که برای من سابقه باشه؟

اون سهم كارفرماروهم شما بايد خودتان بدهيد ديگه
كارفرما كه ميدونه سوري هست ليست شما ازجيب كه نميده

ولي راه هاي در رو هست

وام از صندوق مهر رضا(ع) بگري دولت بيمه رو رد ميكنه
از طريق آژانس ها رد كني نصف ميشه
از طريق فني وحرفه اي مدرك بگيري كمتر ميشه

ولي بازرسي بيمه تامين اجتماعي دقيق هست
يكبار به طورشان بخوري هم جريمه سنگين ميشي هم ديگه بيمه نميشي

سلام من الان تو یه شرکت ساختمونی کار میکنم چه جوری میتونم خودمو بیمه کنم که برام سابقه حساب بشه؟
بنده دانشجو هستم برام بیمه رد میشه؟

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - goldmen - 06-29-2013 08:28 PM

(06-29-2013 07:02 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام من الان تو یه شرکت ساختمونی کار میکنم چه جوری میتونم خودمو بیمه کنم که برام سابقه حساب بشه؟
بنده دانشجو هستم برام بیمه رد میشه؟

رشته ات مرتبط ساختمان هست كه به دنبال سابقه هستي؟

با مسول نيروي انساني شركت صحبت كن تا بهتر راهنماييت كنند
ولي چون داشنجويي اكثر شركت ها قبول نمي كنند بيمه ات كنند چون هزينه بر هست براي شركت

ولي اگر رشته ات مرتبط هست ونياز مند به سابقه هستي تعهد بدي كه هزينه بيمه رو خودت ميدي اينطوري راحتر قبول ميكنند

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - alireza091111 - 06-29-2013 08:46 PM

بله مرتبط با رشتمه.
فکرنکنم زیر بار برن ولی سابقش خیلی برام مهمه.
چون یه شرکت ساختمانی بزرگه.
هزینش چقدره در ماه؟

RE: راهنمایی برای بیمه کردن - goldmen - 06-29-2013 08:53 PM

(06-29-2013 08:46 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  بله مرتبط با رشتمه.
فکرنکنم زیر بار برن ولی سابقش خیلی برام مهمه.
چون یه شرکت ساختمانی بزرگه.
هزینش چقدره در ماه؟

پس حتما خودتان بيمه كنيد
هزينه آزادش فكر كنم نزديك به125 هزار ماهيانه باشد بازم بايد دقيقتر سوال پرسيد از تامين اجتماعي