سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره (/showthread.php?tid=8758)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - صدفی - 07-29-2012 01:14 AM

کار بسیار جالبیه
جدیدا هم خیلی طرفدار پیدا کرده مخصوصا مانتوها و شالهای طرح دار(طرحهای اسلامی)
مانتوهای طرح دار قیمتشون از حدود 80 هزار تومان شروع میشه به بالا و خیلی هم طرفدار داره
در صورتی که همون مانتو ولی ساده اش قیمتش نصف هست
من در مورد جزییات کار اطلاعی ندارم ولی در مرد فروشش میدونم خیلی خوبه

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - Delta.H - 07-29-2012 08:03 AM

به نظر من ایده خوبیه و اگه خوب براش برنامه ریزی بشه و یه گروه کاری با تخصصای مختلف مانند طراح لباس،گرافیست،متخصص چاپ و بازاریابی پشتتون باشن درآمدش عالیه در ضمن شما به دلیل تنوع فرهنگی و زبانی موجود در کشور میتونید تولیداتتون را متناسب با اون هر منطقه عرضه کنید. منظور نوع طرح و نوشته هایی که قراره چاپ کنید. موفق تر باشید.

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - Delta.H - 07-29-2012 10:54 AM

(07-28-2012 02:35 PM)ghanadian24 نوشته شده توسط:  به نظر شما اگه من یه دستگاه چاپ روی پارچه بگیرم و طرح های تک و خاص روی پارچه یا تی شرت و یا شال بزنم کار خوب و سود آوری هست؟
کسی تجربه و یا ایده ای در این زمینه داره؟
کسی میدونه قیمت این دستگاه ها چند هست؟
به نظرتون اونقدر سود داره که برای خرید و راه اندازیش طلا بفروشم؟
خوشحال میشم اگه تو این زمینه منو راهنمایی کنید؟

برای اطلاع از کسب درآمد با دستگاه های چاپ روی پارچه و غیره به این آدرس سری بزنید گرچه ظاهرا زیاد آپدیت نیست اما شاید به دردتون بخوره! http://www.karshahr.com
از ادمین محترم هم عذر میخوام قصد تبلیغ برای کسی ندارم اگه صلاح میدونن لینک رو حذف کنن.

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - ghanadian24 - 07-30-2012 10:40 AM

منتظر تجربیات ارزشمند شما هستم...

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - سعید.کرمی - 07-30-2012 02:38 PM

اگر شما میخواهید تک رنگ چاپ کنید میتونید از دستگاه چاپ سیلک دستی استفاده کنید
قیمت این دستگاه ها از 150000 تومن شروع میشه به بالا البته هیچ فرقی هم با هم ندارن مگر تو اندازه.
که یه نمونه از این کار رو آقا سجاد تو لینک زیر آورده:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1907
اما برای فروشش شما میتونید به فرض مثال از تولیدی ها تیشرت خام بخرید و پس از چاپ روی اونها، اونا رو به بوتیک ها بفروشید.
به نظر من اگه بازار یابی خوبی داشته باشید درامد خوبی هم داره.

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - ghanadian24 - 08-02-2012 12:38 PM

کسی از دوستان میدونن که تی شرت ساده (خام) رو میشه از کجا تهیه کرد؟

ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - mohammad.b - 09-22-2012 11:35 PM

سلام دوستان دو سوال داستم اگه کسی در این زمینه ها تخصصی داره لطفا کامل راهنمایی کنه
1. ساخت نایلون : میخواستم ببینم برای ساخت نایلون هایی که تو صوپر مارکت ها هست تو سایزهای متفاوت یا کیسه فریزر به چه چیزهایی احتیاج هست/هزینه اولیه چقدر هست/سود دهی تو شهری که چنین چیزی نداره چقدر
2.چاپ عکس روی تیشرت/کلاه/لیوان و غیره : سلام دوستان اینم مثل همون بالایی اگه میشه مراحل بالایی رو هم برای این توضیح بدین خیلی حیاتی هست لطفا کمک کنید
با تشکر
محمد

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - اقاي ايـــده - 09-23-2012 12:00 AM

سلام دوست عزيز
براي سوال اول
فرقي نميكنه پلاستيك در چه اندازه اي باشد.(البته اين محدوده از پلاسيتك ها) براي ساخت پلاستيك بيشتر از مواد بازيافتي استفاده ميكند
به اين صورت كه در سطح شهر افراد مواد پلاستيكي بيشتر بطري هاي پلاستيكي رو جمع اوري و به اين كارخانه ها ميبرند.
كارخانه بازيافت و ساخت پلاستيمك دوتا سوله جدا هست(يعني متواند هم يكي باشد و هم هر دو)
در سوله اول مواد بازيافتي جداسازي ميشوند و وارد دستگاه خورد كن ميشوند. اين دستگاه پلاستيك هارو به صورت قطعه هاي كوچك در مياد(تيكه هاي خيلي كوچك)
در مرحله دوم با افزودن مقدار اندكي اب به اين مواد در دستگاه مخلوط كن يك مواد پودري شكل ديگر بدست مياد
در مرحله بعد اين مواد رو در يك دستگاه ديگر قرار ميدن. و با حرارت اين مواد اب ميشند به صورت لوله هاي رشته اي در مياد و در جلوي دستگاه اين رشته هارو به صورت قطعه هاي مهره اي شكل در ميارن(در اين مرحله ميتوانيد رنگ هاي مختلف به اين مواد اضافه كنيد تا رنگ دلخواه و مورد نياز بدست بياد
پايان كار سوله اول
در سوله دوم.اين مواد در يك دستگاه ديگر ريخته ميشن با طرح خاص الگوي مورد نظر پلاسيك ساخت ميشه و با يك دستگاه ديگه برش هاي لازمه انجام ميشه
در اين سوله چند دستگاه ديگه هم وجود دارند
اين اطلاعات رو از نزديك حدود 6 سال پيش در يك كارخانه بازيافت رفته بودم براي كار بدست اوردم
اما بخاطر بوي خيلي بدي كه وجود دارد نتونستم بيش از چند روز بمونم
در مورد دستگاه ها-همگي وارداتي بودند و قيمت اونها بيش از 100000000 ميليون بود هر كدام(البته دستگاه هاي بالاتر و پايين تر هم موجود هست كه استفاده ميشند)

اما در مورد سوال دوم.دستگاه هاي مختلف و چند كاره اي در اين زمنيه وجود داره كه قيمت اونها از حدود 700000 تومان تا چند ميليون تومان ميرسد
يك كاره قيمت كمتر چند كاره قيمت بيشتر
يا هر كار رو ميتونيد دستگاهش رو جدا بخريد
براي ليوان يك دستگاه-تيشرت يك دستگاه و ساير موارد
موفق باشيد

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - jahanagahi - 09-23-2012 12:01 AM

بتوچه عزیز در صورت امکان در این انجمن اسم کاربریتان را بصورتی بنویس که بتوانیم جوابگو باشیم. من الان فکر میکنم اگر جواب این سئوالات را بنویسم ناحودآگاه می فرمائید بتو چه؟
این انجمن تنها انجمن کارآفرینی است که عزیزان عضو تمام تجربیات خود را در طبق اخلاص میگذارند.
بیشتر عزیزان نام واقعی خود را پائین اسم کاربری می نویسند که هم باعث آشنائی بیشتر می شود و هم اعتماد و دوستی.

اما سئوال اول:
دستگاه نایلکس حدود 8میلیون که قیمت دو رنگ و تک رنگ تفاوت قیمت دارند.دستگاه برش خوب حدود 5 میلیون .
مسئله مهم تهیه گرانول است که قیمت زیادی دارد و قبلا پتروشیمی این گرانول را در اختیار تولیدکنندگاه قرار می داد و الان باید آزاد تهیه فرمائید.اگر بخواهی خودت گرانول تهیه کنید هم پر خرج است و هم پر هزینه.
خلاصه : من داشتم و ضرر کردم.
موفقتر باشی.

دستگاه دست ساز ایرانی و گرانول را می توانی در باقرآباد تهران تهیه کنید که مرکز چنین دستگاهی است.

RE: ساخت نایلون/چاپ روی تی شرت - goldmen - 09-23-2012 12:19 AM

(09-23-2012 12:00 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  سلام دوست عزيز
براي سوال اول
فرقي نميكنه پلاستيك در چه اندازه اي باشد.(البته اين محدوده از پلاسيتك ها) براي ساخت پلاستيك بيشتر از مواد بازيافتي استفاده ميكند
به اين صورت كه در سطح شهر افراد مواد پلاستيكي بيشتر بطري هاي پلاستيكي رو جمع اوري و به اين كارخانه ها ميبرند.
كارخانه بازيافت و ساخت پلاستيمك دوتا سوله جدا هست(يعني متواند هم يكي باشد و هم هر دو)
در سوله اول مواد بازيافتي جداسازي ميشوند و وارد دستگاه خورد كن ميشوند. اين دستگاه پلاستيك هارو به صورت قطعه هاي كوچك در مياد(تيكه هاي خيلي كوچك)
در مرحله دوم با افزودن مقدار اندكي اب به اين مواد در دستگاه مخلوط كن يك مواد پودري شكل ديگر بدست مياد
در مرحله بعد اين مواد رو در يك دستگاه ديگر قرار ميدن. و با حرارت اين مواد اب ميشند به صورت لوله هاي رشته اي در مياد و در جلوي دستگاه اين رشته هارو به صورت قطعه هاي مهره اي شكل در ميارن(در اين مرحله ميتوانيد رنگ هاي مختلف به اين مواد اضافه كنيد تا رنگ دلخواه و مورد نياز بدست بياد
پايان كار سوله اول
در سوله دوم.اين مواد در يك دستگاه ديگر ريخته ميشن با طرح خاص الگوي مورد نظر پلاسيك ساخت ميشه و با يك دستگاه ديگه برش هاي لازمه انجام ميشه
در اين سوله چند دستگاه ديگه هم وجود دارند
اين اطلاعات رو از نزديك حدود 6 سال پيش در يك كارخانه بازيافت رفته بودم براي كار بدست اوردم
اما بخاطر بوي خيلي بدي كه وجود دارد نتونستم بيش از چند روز بمونم
در مورد دستگاه ها-همگي وارداتي بودند و قيمت اونها بيش از 100000000 ميليون بود هر كدام(البته دستگاه هاي بالاتر و پايين تر هم موجود هست كه استفاده ميشند)

اما در مورد سوال دوم.دستگاه هاي مختلف و چند كاره اي در اين زمنيه وجود داره كه قيمت اونها از حدود 700000 تومان تا چند ميليون تومان ميرسد
يك كاره قيمت كمتر چند كاره قيمت بيشتر
يا هر كار رو ميتونيد دستگاهش رو جدا بخريد
براي ليوان يك دستگاه-تيشرت يك دستگاه و ساير موارد
موفق باشيد
حاج سجاد
اين مراحلي كه شما گفتين اكثرا براي پلاستيك هاي سياه ويا عايق هاي پلاستيكي يا صندلي يا پلاستيك هاي غير مصرف خوراكي استفاده مي شود
منظور دوستمون اين بود كه پلاستيك هاي سفيد رو چطور تهيه مي كنند كه استاد قربانيان بيان كردن

براي سوال دومت هم از اقاي گل محمدي وصادقي بپرس اونا دراين كار فعاليت دارند