سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سئوال درباره دستگاه چاپ روی لباس، نایلون و غیره (/showthread.php?tid=8758)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

فروش تی شرت های چاپی - reimei - 03-11-2012 04:15 PM

سلام دوستان
من میخوام چاپگر چاپ روی تیشرت بگیرم. به نظرتون فروش تی شرت های چاپی صرفه اقتصادی داره و اینکه از کجا میتونم از این نوع چاپگرها و تیشرت با قیمت مناسب گیر بیارم؟
ممنون اگه کمکم بکنید.

RE: فروش تی شرت های چاپی - jahanagahi - 03-11-2012 04:38 PM

(03-11-2012 04:15 PM)reimei نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من میخوام چاپگر چاپ روی تیشرت بگیرم. به نظرتون فروش تی شرت های چاپی صرفه اقتصادی داره و اینکه از کجا میتونم از این نوع چاپگرها و تیشرت با قیمت مناسب گیر بیارم؟
ممنون اگه کمکم بکنید.

دوست عزیز به چند مسئله مهم اشاره فرمودید:
- چاپ روی تی شرت : نیاز به دستگاه صرفا بخاطر چاپ وجود ندارد.مکانهائی هستند که با شابلون چاپ می زنند و تیراژ ریادی دارد.
- تهیه تی شرت - خرید پارچه پنبه - پلیستر پنبه و جودون از پارچه فروشهای بازار و یا ظهیرالاسلام نزدیک بهارستان و برش و چاپ و دوخت توسط مزدی دوزی (برای کارگاههای مزدی دوزی در جستجوگرها سرچ نمائید)
- بازار فروش: بازار یابی در بنکداریهای ساختمان پلاسکو - پاساژ شانزه لیزه - پاساژ همایون و بازار تهران و در استانها و شهرستانها هم با کمی پرس و جو می توانید تمام موارد را پیدا کنید.
اکنون تی شرتها بخاطر واردات چین که بسیار ارزان است استقبال خوبی از آن نمی شود مگر آنگه تولید شما عالی بشد.

RE: فروش تی شرت های چاپی - reimei - 03-12-2012 09:30 AM

چاپ با شابلون برجسته میشه ولی به نظرم چاپ غیر برجسته طرفدار بیشتری داشته باشه.
میشه تی شرت آماده رو هم گرفت(به جای گرفتن پارچه و ...). به شرط اینکه ارزون دربیاد.
تیشرت چینی که طرح مثلا یک تیم ورزشی داخلی روش چاپ شده باشه، وارد میشه؟

RE: فروش تی شرت های چاپی - jahanagahi - 03-12-2012 01:51 PM

دوست عزیز چاپ روی تی شرت مختلف است :
- چاپ با شابلون که می تواند برجسته هم نباشد.
- چاپ خمیری
- چاپ و گلدوزی
و...
باید خواسته بازار را بدانی.
زمانی چاپ روی تی شرت را می خرند و زمانی گلدوزی روی تی شرت .
برای اطلاعات بیشتر لطفا به بنکداریها و تک فروشیها رفته و در رابطه با خواست مشتریان سئوال کنید.

RE: فروش تی شرت های چاپی - ناصر صادقی - 03-12-2012 07:16 PM

دوست عزیز یکی از اقوام ما تو کار فروش دستگاههای چاپه برای خریدش میتونی رو کمک من حساب کنی اگه هر سوالی بابت قیمتش داشته باشی میتونی از طریق همین تاپیک با من در ارتباط باشی و یا اینکه با من تماس بگیری تا راهنمائیت کنم.

RE: فروش تی شرت های چاپی - مهدی گل محمدی - 03-12-2012 08:32 PM

نه ناصر جان اون فامیل شما از این دستگاهها نمی فروشه.اون دستگاهی که مد نظر دوستمونه،دستگاه تریکو هستش.که کلا داستانش از کار ما جداست.
به نظر من خرید این دستگاه بصرفه نیست.شما اگر برید بهارستان و بدید تریکو زن ها رو تعداد براتون چاپ بزنن خیلی بهتره

RE: فروش تی شرت های چاپی - reimei - 03-13-2012 02:12 AM

ممنون از همه دوستان؛
فردا باید برم و در مورد نیاز بازار و انواع چاپها تحقیق کنم تا ببینم کدوم به صرفه تره

RE: فروش تی شرت های چاپی - naderv - 04-11-2012 03:50 PM

سلام دوست عزیز برای چاپ روی تی شرت دستگاه چاپ همه کاره مدل گلد به قیمت یک میلیون و پونصد هزار تومان تو بازار می فروشند برای تی شرت پارچه ویسکوز نازک که ارزان تر هم هست می تونی استفاده کنی و مدل چاپ می تونی از طره کارتونی جدید بهره بگیری متاسفانه تمام این امکانات تو تهران موجوده و ما شهرستانی ها دستمون کوتاه اگر یک موقعی کارت عملی شد من فروشگاه لباس زنانه دارم برا فروشش می تونم کمک کنم اینم یه طرح چاپ برای مثال: البته برای مدل دخترانه
http://s1.picofile.com/file/7352029030/717_1920.jpg
http://s2.picofile.com/file/7352031826/angry_brirds_1440x900_640x480.jpg

نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - ghanadian24 - 07-28-2012 02:35 PM

به نظر شما اگه من یه دستگاه چاپ روی پارچه بگیرم و طرح های تک و خاص روی پارچه یا تی شرت و یا شال بزنم کار خوب و سود آوری هست؟
کسی تجربه و یا ایده ای در این زمینه داره؟
کسی میدونه قیمت این دستگاه ها چند هست؟
به نظرتون اونقدر سود داره که برای خرید و راه اندازیش طلا بفروشم؟
خوشحال میشم اگه تو این زمینه منو راهنمایی کنید؟

RE: نظرتون چیه؟؟؟چاپ روی پارچه ( تی شرت و شال و کلاه و ...) - ghanadian24 - 07-29-2012 12:36 AM

هیچکس نظری نداره؟