سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود (/showthread.php?tid=8716)

صفحه ها: 1 2

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - مسعود کوچولو - 08-21-2014 04:32 PM

سلام...
پرزگیر یا عطری که بشه با رنگ شال یا روسری ست کردش یا مثلا ماه تولد رو بپرسی و یه عطر از این ماه تولدیا هدیه بدی...
موفق باشی...

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - avan - 08-21-2014 09:13 PM

اشانتیون باید مکمل کالای فروشی باشه عطر و زیورآلات خوبن اما شما که نمیتونی عطر با کیفیت بالا بدید یا زیور آلات رنگ ثابت بدید چون هزینش بالاست به نظر من بهترین اشانتیون دادن سی دی روش بستن شاله هم کارآمد هم ارزونه هم مرتبط با کالاست

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - hotdvd - 08-23-2014 08:30 AM

براي فست فود و ساندويچي يا بستني فروشي چي كار ميشه كرد؟

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - Radmanesh - 08-23-2014 09:08 AM

کنار شال و روسری از این ادکلن های 15 میل می تونی بدی ، هم انواع رایحه های معروف را دارن و هم ارزونن در حد 4 تومن و کمتر و هم شکیل
کنار شال و روسری از این ادکلن های 15 میل می تونی بدی ، هم انواع رایحه های معروف را دارن و هم ارزونن در حد 4 تومن و کمتر و هم شکیل

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - شوییچی - 09-01-2014 02:03 AM

مردم دوست ندارن چیزی رو بهشون بفروشی ، ولی دوست دارن متقاعدشون کنی برای خرید کردن ، خودت رو برند کن ودر کنار کالا/خدماتت ارائه بده ، طوری که برای دیدن "تو" بیاد و خرید کنه .

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - hamid.terry - 09-02-2014 05:26 PM

به نظر من فروشنده های کفش می تونن یک سری پاشنه کش هایی هستند که قیمت ارزونی دارن رو به بعنوان اشانتیون به مشتری بدن.

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - beharad - 11-26-2014 07:01 PM

سلام به همگی
منم الان دنبال همینم که ببینم چطور میتونم به مشتریام هدیه بدم. من یه فروشگاه شوینده و بهداشتی دارم که تازه باز کردم میخواهم برای مشتریام قرعه کشی بزارم برای یه رستوران ایتالیایی در ماه 100 هزار تومان بنظرتون خوبه یا نه در ماه 100 هزار تومان بتونن از خودم خرید کنن؟ لطف کنید راهنمایی کنید. مرسی
به نظر خودم رستوران خیلی واسه مردم جذاب تره یا میتونم براشون اپشن بزرام که انتخاب کنن.؟؟؟

RE: استفاده از ایده ریگلی برای کسب و کار خود - کاردان - 11-29-2014 10:08 AM

دوست خوبم در مورد اشانتیون شال و روسری بهترین گزینه تهیه سی دی بستن شال و روسری به روش های جدید است اما هر سی دی یک مدل رو آموزش بده برای شال سی دی جدا بده برای روسری جدا برای مقنعه هم همین طورکه هر ماه و یا سه ماه سی دی جدید بیار روی سی دی تبلیغات مغازه رو بزن سی دی ها رو شماره بندی کن داخل سی دی بعد آموزش یک مدل یا بیشتر شال و روسری و مقنعه از اجناس جدیدت عکس تهیه کن که هنوز تو ویترین نذاشتی بذار و از اجناس قدیمی هم که رو دست مونده عکس بذار و مشخص کن با تخفیف ویژه و.....