سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ساخت رومیزی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: ساخت رومیزی (/showthread.php?tid=8647)

ساخت رومیزی - faresmad2 - 06-05-2013 08:28 PM

با سلام دوستان می خواهم یک کارگاه ساخت رومیزی بزنیم و هیچ معلوماتی در این زمینه ندارم به نظر دوستان صرف داررد یا نه؟

RE: ساخت رومیزی - hamid1231366 - 06-05-2013 10:13 PM

منظورت لوازم تزیینی که رو میز میذارن یا اینا که با پارچه میدوزن . در هز صورت فرقی نداره شما هر چیزی رو که میخوای تولید کنی قبل تولید برو پنج تا دونه آماده رو بخر ببر مرکز عمده فروشا بگو اینو تولید میکنم الان هزار تا دارم ببین اصلا ازت میخرن؟ قیمتاشون چه جوریه ؟ نقد میخرن یا چک میدن؟ بعد محاسبه قیمت مواد اولیه و هزینه دستگاهها رو و هزینه های دیگه رو انجام بده ببین چند میتونی بفروشی . اگر به صرفه بود شروع کن . کار تولید رو قبلش خیلی تحقیق کن تولید تو این کشور ریسکه

RE: ساخت رومیزی - faresmad2 - 06-06-2013 12:50 AM

(06-05-2013 10:13 PM)hamid1231366 نوشته شده توسط:  منظورت لوازم تزیینی که رو میز میذارن یا اینا که با پارچه میدوزن . در هز صورت فرقی نداره شما هر چیزی رو که میخوای تولید کنی قبل تولید برو پنج تا دونه آماده رو بخر ببر مرکز عمده فروشا بگو اینو تولید میکنم الان هزار تا دارم ببین اصلا ازت میخرن؟ قیمتاشون چه جوریه ؟ نقد میخرن یا چک میدن؟ بعد محاسبه قیمت مواد اولیه و هزینه دستگاهها رو و هزینه های دیگه رو انجام بده ببین چند میتونی بفروشی . اگر به صرفه بود شروع کن . کار تولید رو قبلش خیلی تحقیق کن تولید تو این کشور ریسکه

ممنون دوست من حتما این کار را می کنم ولی من می خواستم بدونم اگر از دوستان کسی تو این کار سررشته هی داره کمکم کنه ؟