سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ (/showthread.php?tid=8597)

صفحه ها: 1 2

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - mohamad1999 - 06-25-2013 06:09 PM

منم خیلی دوست دارم میلیاردر بشم! شاید به دلایل زیر:

شاید اول همه رفاه و خوشبختی خودم!

کمک به خانوادم و اطرافیانم!

کمک به تمام کسایی که از دستم بر میاد!

برای تمام این مساییل هم دلیل دارم برای خودم. پس من انگیزه برای میلیاردر شدن دارم! ولی هر چی تلاش میکنم راه هایی که پیش میرم فقط با رویاشون زندگی میکنم. چون نمیتونم سرمایه ایی برای راه اندازیش پیدا کنم! و به دره بسته میخورم و نا امید تر از قبل به دنبال یه راه حل میگیردم!

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - مرضیه عباسی - 07-24-2013 11:27 PM

جایی مطلب جالبی خواندم :
در یک مهمانی صاحبخانه آب بر سر سفره نگذاشته بود مهمانها سر سفره یک به یک تشنه می شدند و می پرسیدند آب سر سفره نیست تا اینکه یکی از مهمانها بلند می شود و سراسیمه شروع به گشتن می کند که آب را پیدا کند اینطوری باید تشنه باشیم

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - محمد جواد قلی پور - 08-31-2013 04:24 PM

(06-01-2013 03:11 AM)hamedkhan نوشته شده توسط:  اگر از مردم بپرسید که چه چیزی را در زندگی بیشتر از چیزهای دیگه می خواهند، فکر می کنید که اکثر آنها بلافاصله چه جوابی می دهند؟

بیشتر آنها یک جواب ساده می دهند، و آن هم این است، که آنها می خواهند ثروتمند شوند و یا پول بیشتری می خواهند. و می خواهند از نظر مالی راحت باشند، و بعضی پول می خواهند که با اون خانه و ماشین بخرند.

راز ساده میلیاردر شدن این است: شما بایستی واقعا بخواهید که یک میلیاردر شوید.
آیا شما یک میل سوزان برای میلیاردر شدن داشته اید، به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟

آیا شما برای میلیاردر شدن آماده شده اید؟

آیا شما برای میلیاردر شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟

لطفا صادقانه جواب بدین
بله آماده ام!

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - habib tousi - 08-31-2013 05:39 PM

میلیاردر شدن؟ واقعا تا بحال حسش نکردم و برنامه ریزی درستی نکردم.هدفم گم شده شما پیداش نکردید؟
ب قول دوست مون باید حال هم از رندگی لذت برد.چرا که شاید آینده دیگر قدرت لذت بردن نداشته باشیید

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - amirali258 - 08-21-2015 09:30 PM

سلام
من تازه عضو شدم
برای میلیاردر شدن نه تنها من اماده ام بلکه کفش آهنی به پا کرده ام تا هرکجا که باید بروم بتونم بدون توقف برم
برنامه ریزی من هم اینه که از هم اکنون از هر فرصتی و از هر کسی برای نیل به این هدف استفاده سود مند ببرم

این من و این شما
اگر مرد راهی بیا و بیار

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - rahi11 - 07-16-2016 11:37 AM

همه حرفای شما درست ولی اکثر مردم حتی اگه پولم داشته باشن نمیدونن وسه کسب در آمد از کجا باید شروع کنن یکیشون من

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - rahi11 - 07-17-2016 02:03 PM

مگه اینکه یه برنامه کاربردی هم همزمان با این موارد در اختیار قرار بگیره

دیزل ژنراتور

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - مهدی ر - 07-17-2016 03:39 PM

برای من مهم نیست حتما میلیاردر بشم .اما واسم مهمه تلاش کنم و لذت بیشتری از زندگی ببرم. قطعا درآمد بیشتر باعث میشه بیشتر لذت ببرم . اما نباید دچار حرص و آز پول بشم. هدف گذاری بخش مهمی در رسیدن به موفقیت نیست .مهم اقدام و تلاشه . باید وارد کار شد و پیش رفت و مدام خدا رو شکر کرد.

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - نام کاربریbahram - 03-13-2017 04:36 PM

سوال 1: آیا شما یک میل سوزان برای میلیاردر شدن داشته اید، به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟

سوال 2: آیا شما برای میلیاردر شدن آماده شده اید؟

سوال 3: آیا شما برای میلیاردر شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟
در مورد سوال یک خیلی اشتیاق رو دارم و بتدریج این اشتقاق بیشتر میشه
در مورد سوال دو در حال برداشتن گام ها هست از مستاجری به به صاحب خونه در تهران منطقه 5 و صاحب آپارتمانی توی رشت رسیدم و همین طور یک ماشین و خودرو سواری ولی در تلاشم برای رسیدن به هدف
در حال اقدام و تفکرم