سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ (/showthread.php?tid=8597)

صفحه ها: 1 2

آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - hamedkhan - 06-01-2013 03:11 AM

اگر از مردم بپرسید که چه چیزی را در زندگی بیشتر از چیزهای دیگه می خواهند، فکر می کنید که اکثر آنها بلافاصله چه جوابی می دهند؟

بیشتر آنها یک جواب ساده می دهند، و آن هم این است، که آنها می خواهند ثروتمند شوند و یا پول بیشتری می خواهند. و می خواهند از نظر مالی راحت باشند، و بعضی پول می خواهند که با اون خانه و ماشین بخرند.

راز ساده میلیاردر شدن این است: شما بایستی واقعا بخواهید که یک میلیاردر شوید.
آیا شما یک میل سوزان برای میلیاردر شدن داشته اید، به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟

آیا شما برای میلیاردر شدن آماده شده اید؟

آیا شما برای میلیاردر شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟

لطفا صادقانه جواب بدین

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - بابایی - 06-01-2013 09:46 AM

بسیار نکته درستی است.
بنده نیز بارها به خود نهیب میزنم به کجا چنین شتابان
و وقتی سکوت میکنم و در اعماق تفکراتم جستجو میکنم می بینم واقعا باید میلیاردر شوم (البته اگه تا الان نشده باشم. Smile )
ولی بسیاری مواقع حس میکنم آیا نبایستی تعادلی بین زندگی و کار ایجا کنم.
آیا وقتی میلیاردر شدم توان لذت بردن از این زندگی را خواهم داشت؟
بنابراین در اهداف خود میلیاردر شدن را همراه با لذت زندگی تعریف نمودم.
+ برخی اهداف شخصی دیگر

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟بله ح - rorast - 06-03-2013 11:42 PM

(06-01-2013 03:11 AM)hamedkhan نوشته شده توسط:  اگر از مردم بپرسید که چه چیزی را در زندگی بیشتر از چیزهای دیگه می خواهند، فکر می کنید که اکثر آنها بلافاصله چه جوابی می دهند؟

بیشتر آنها یک جواب ساده می دهند، و آن هم این است، که آنها می خواهند ثروتمند شوند و یا پول بیشتری می خواهند. و می خواهند از نظر مالی راحت باشند، و بعضی پول می خواهند که با اون خانه و ماشین بخرند.

آیا شما یک میل سوزان برای میلیاردر شدن داشته اید، به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟

آیا شما برای میلیاردر شدن آماده شده اید؟

آیا شما برای میلیاردر شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟

لطفا صادقانه جواب بدین

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - هومان هرمزدی - 06-04-2013 01:06 AM

جدیدا وارد یه بازی جالب به اسم بازاریابی شبکه ای شدم.تویه این بازی نظم داشتن و هدف داشتن رو یاد گرفتم.هدف اصلی این بازی میلیاردر شدن هستش و راهش برای جذب ما بازی با هدفهای شخصیمون هستش.
به چشم یه بازی بهش نگاه میکنم چون هدف کسب درآمد اصولی هستش یعنی یکسری قوانین داره و باید رعایت بشن که همین به نظر من یعنی نظم و برنامه. هدف اصلیش هم همینطور که گفتم میلیاردر شدن هستش. پس میتونم صادقانه بگم که برای میلیاردر شدن برنامه ای جدی و کاملا متناسب با روحیه ام رو دارم

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - بابایی - 06-10-2013 04:59 PM

(06-04-2013 01:06 AM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  جدیدا وارد یه بازی جالب به اسم بازاریابی شبکه ای شدم.تویه این بازی نظم داشتن و هدف داشتن رو یاد گرفتم.هدف اصلی این بازی میلیاردر شدن هستش و راهش برای جذب ما بازی با هدفهای شخصیمون هستش.
به چشم یه بازی بهش نگاه میکنم چون هدف کسب درآمد اصولی هستش یعنی یکسری قوانین داره و باید رعایت بشن که همین به نظر من یعنی نظم و برنامه. هدف اصلیش هم همینطور که گفتم میلیاردر شدن هستش. پس میتونم صادقانه بگم که برای میلیاردر شدن برنامه ای جدی و کاملا متناسب با روحیه ام رو دارم

دوست عزیز مبارکه
اگه ممکنه بفرمایید: آیا برای میلیاردر شدن نردبان را به تکیه گاه محکمی تکیه داده ای؟

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟بله ح - نی نی عسلی - 06-10-2013 06:13 PM

سوال 1: آیا شما یک میل سوزان برای میلیاردر شدن داشته اید، به طوری که هیچ موضوعی نتواند از این اشتیاق جلوگیری کند؟

سوال 2: آیا شما برای میلیاردر شدن آماده شده اید؟

سوال 3: آیا شما برای میلیاردر شدن برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید؟

لطفا صادقانه جواب بدین
[/quote]
پاسخ 1: راستش را بخواهید هر وقت عمیقا به میلیاردر شدن فکر کردم طوری معنویات جلوی چشمانم آمد که بلافاصله نسبت به میلیاردر شدن سرد شدم.
پاسخ 2: اما الان برای میلیاردر شدن آمادگی کامل دارم چون وقتی میلیاردر شوم چندین کار بزرگ و مهم دارم که باید انجام دهم، و نتیجه کارهایم به خوشبختی مردم فقیر می انجامد.
پاسخ 3: تا حدودی
البته تمام تلاشم را می کنم که از طریق این سایت و راهنمایی دوستان زودتر به هدفم برسم.
برای همه تلاشگران آرزوی موفقیت می کنم.10_004

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - mihanshz2509 - 06-13-2013 11:16 AM

پاسخ 1: راستش را بخواهید هر وقت عمیقا به میلیاردر شدن فکر کردم طوری معنویات جلوی چشمانم آمد که بلافاصله نسبت به میلیاردر شدن سرد شدم.
پاسخ 2: اما الان برای میلیاردر شدن آمادگی کامل دارم چون وقتی میلیاردر شوم چندین کار بزرگ و مهم دارم که باید انجام دهم، و نتیجه کارهایم به خوشبختی مردم فقیر می انجامد.
پاسخ 3: تا حدودی
البته تمام تلاشم را می کنم که از طریق این سایت و راهنمایی دوستان زودتر به هدفم برسم.
برای همه تلاشگران آرزوی موفقیت می کنم.10_004

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - علی پیروزرام - 06-16-2013 11:09 PM

سلام دوستان عزیز
من تازه وارد شدم . خوش اومدم !نه؟
1:راستش اونقدر مشکلات دور و بر همه رو گرفته که اکثر مردم به خارج شدن از فلاکت فکر میکنند منم یکی از اونام.
2:خیلی دوست دارم که با افکار جدیدی که بتونه منو به سمت این افکار سوق بده آشنا بشم و در جستجو هستم همینم باعث آشناییم با شما شد.
3:حقیقتا برای میلیاردر شدن نه ولی برای دستیابی به زندگی مرفح تری برنامه ریزی کردم.
خیلی امید وارم و دوستتون دارم چون جمع خوبی هستید. اگر پیشنهاد خوبی (البته نه کاری ومالی بلکه انگیزشی وفکری)برام دارید بفرمایید خوشحال میشم.
با آرزوی خوشبختی وسلامتی برای همه

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - lida1365 - 06-19-2013 10:16 AM

بله حاضرم ولی با کدام تلنگر

RE: آیا برای میلیاردر شدن حاضری ؟ - hamedkhan - 06-24-2013 06:05 PM

(06-16-2013 11:09 PM)علی پیروزرام نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
من تازه وارد شدم . خوش اومدم !نه؟
1:راستش اونقدر مشکلات دور و بر همه رو گرفته که اکثر مردم به خارج شدن از فلاکت فکر میکنند منم یکی از اونام.
2:خیلی دوست دارم که با افکار جدیدی که بتونه منو به سمت این افکار سوق بده آشنا بشم و در جستجو هستم همینم باعث آشناییم با شما شد.
3:حقیقتا برای میلیاردر شدن نه ولی برای دستیابی به زندگی مرفح تری برنامه ریزی کردم.
خیلی امید وارم و دوستتون دارم چون جمع خوبی هستید. اگر پیشنهاد خوبی (البته نه کاری ومالی بلکه انگیزشی وفکری)برام دارید بفرمایید خوشحال میشم.
با آرزوی خوشبختی وسلامتی برای همه
سلام دوست عزیز
البته که خوش اومدید
خدمت شما عرض کنم که شاید شما هم با افراد متعددی در زندگی روبه رو شده باشید که ایده های بزرگی در سر دارند اما هیچ گاه آنها را عملی نمی کنند. یا بلافاصله پس از آغاز کار با برخورد به اولین مانع دلسرد می شوند و دست از کار می کشند.
برای موفق شدن چند « فوت و فن احساسی » کلیدی وجود داره که انسانها باید به اونها توجه داشته باشند و برای این منظور باید از مهارت ها، قوانین و قدرت های احساسی خود بهره بگیرند.
1 - از شما حرکت از خدا برکت
2 - باید به روش های کاوشی و راهنماهای کلیدی اعتماد کنید .
3 - سادگی بهتر از پیچیدگی است .
4 - بر ترس های خود غلبه کنید که مانع از پیشرفت هستند .
5 - از خطر کردن نترسید .
6 - به قدرتِ «اعتقاد» ایمان داشته باشید .
اگر دقت کنید هیچ کدام از موارد بالا در مورد سرمایه برای شروع کار و تحصیلات آکادمیک نیست بلکه علم خوب حرکت کردنه که مهمه .