سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان (/showthread.php?tid=8589)

آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان - MARYAR - 05-31-2013 05:26 PM

سلامممممممم همسفران عزیزمممممممممم

به قول آقا حمزه در سفر اصفهان حالتونننننننننننننننن چطوررررررررررررررررررررررره؟

در این تاپیک قصد دارم یک سری فعالیت هایی را برای کارگاه های آموزشی که در گیلان و در طبیعت خواهیم داشت آموزش بدهم.

خواهش می کنم دوستانی که قراره شرکت داشته باشند در این سفر حتما این آموزه ها را مطالعه و به خاطر بسپارن. که وقتی من در سفر بهشون گفتم 15 دقیقه تمرین چرخ تمرکز دیگه نیازی به توضیح نباشه و همگی شما از این 15 تمرین آگاهی داشته باشین.

برنامه های این سفر با توجه به ارتباط بسیار نزدیک با طبیعت و شاید دور از تکنولوژی بیشتر بر روی تمرکز و جذب برنامه ریزی شده. البته همانطور که استاد قربانیان عزیز فرمودند بر روی بحث سرمایه گذاری مسکن و ویلا در گیلان و همچنین فرصت های صندوق گیلان هم بررسی و بحث خواهد شد.

RE: آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان - MARYAR - 05-31-2013 07:38 PM

تمرین اول- بازی سه سپاس

1- ابتدا لیستی از ده چیزی که به آنها علاقه دارید بنویسید.هنگام یادداشت این فهرست به این که چه انرژی خوب و شادی آوری در شما به وجود می آید دقت کنید.
نوشتن این فهرست و فکر کردن به چیزهائی که دوستشون داریم احساس فوق العاده خوبی را در ما ایجاد می کنه.

2- سعی کنید به اطرافتون نگاه کنید و ببینید چه چیزی مورد علاقه شماست.
این باعث می شه ذهن شما از اینکه چه زندگی خوبی دارید سرشار بشه و به همه چیز به دیده علاقه و لذت نگاه کنین

3- یاددداشت در دفترچه "جنبه های مثبت خود"

RE: آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان - MARYAR - 06-02-2013 01:20 PM

حالا کی می دونه دفترچه "جنبه های مثبت" چیه؟؟؟؟