سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خرید لباس از کیش یا ... ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: خرید لباس از کیش یا ... ؟ (/showthread.php?tid=8516)

صفحه ها: 1 2

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - pooga - 07-04-2013 01:11 PM

اقا من اومدم یه موضوع جدید بزنم دیدم بود همین جا سوالم رو مطرح میکنم البته با اگه اشکال داشت بگید حذف کنم پاسخمو بنده یه مغازه لباس فروشی زنانه زدم و میخوام تاپ شلوارک زنانه .تی شرت زنانه.زیر شلواری زنانه.دامن.لباس زیر زنانه اینها رو فعلا بیارم بنده در شهر گنبد هستم ....و هنوز مغازه رو راهن ننداختم به دلیل نداشتن جنس و اطلاع کافی از لباس زنانه ندارم... ولی جایی که مغازه زدم اکثر کسایی که میان تو این پاساز برای خرید زیاد به تخفیف گرفتن تمایلی ندارن و دنبال جنس خوب میگردن قیمت هم خیلی بالا نباشه
از تهران میخوام خرید کنم کجا جنس تایلندی.چینی. اینا رو میفروشن جنس ایرانی خوب رو از کجا بخریم البته قیمت مناسب ها

15 خرداد رو خودم میدونم چون قبلا لباس مردانه داشتم و از اونجا خرید میکردم جای بهتری از اونجا هم هست ایا لطفا راهنمایی کنید که هرچه سریعتر میخوام برم خرید

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - davaran - 07-04-2013 02:50 PM

اگه قشم بری درگهان خیلی بهتره .. خصوصا اخر هفته و تعطیلات نباشه ...

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - mardin-b - 07-04-2013 09:12 PM

پیشنهاد میکنم سری به بانه بزنید شهری پر از جنسهای متنوع (اکثرا" چینی) که اگر بتونی از گلوگاه ها یا با اتوبوس رد کنی درآمد خوبی داره

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - pooga - 07-04-2013 10:14 PM

خوب خرج سفر قشم به نظرتون چقدر درمیاد درگهان و خرج بانه از تهران بگید بعد اینکه حدقل برای چه مقدار خرید برم این جور جاها اخه مغازه ایی که گرفتیم کوچیکه و با 3 چهار میلویون پر پر میشه که الان هم یه سری جنس از همین تولیدی های شهرمون خریدیم نزید 3 تومن که زیاد جالب نیستن و مخوام یه 2 تومن دیگه بهش اضافه تا بعد ماه رمضان ببینیم اوضاع بازار چجوریاست حالا با این حال باز برای 2 تومن ارزش داره برم قشم یا بانه لطفا راهنمایی کنید یا از همون جمهوری بگیرم

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - sahar_farjad - 11-20-2013 08:47 PM

بچها من تا حال قشم نرفتم..درگاهان که میگید همش عمده فروشیه؟
همه نوع پوشاکه؟

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - یوسف خادم پیر - 11-21-2013 09:36 PM

سلام.
اگه میخواییدعمده فروشی کنیدیعنی عمده بیارید وعمده بدبد به مشتری ها(مغازه دارا)بهتره مستقیماازچین وارد کنید که سود خوبی داره ولی دانش میخوادکه ازکجا های اونجا بخری (میتونید باچند مغازه دارقابل اطمینان دورهم جمع بشیدوبریدچین اینطوری بهتره البته مغازه دارایی رومیگم که پوشاکفروشی داشته باشند ویه کمی ازجیک وپوک کاروبدونند)
ولی اگه میخواییدخودتون بیارید وخودتون هم بفریوشیدمیتونید از آستارابخریدیاازقشم این دوتا ازهمشون ارزون تره البته اونم دانش میخوایدواسه اونم بهتره به همراه یه مغازه داردیگه بریدکه راهنماییتون کنه.
فقطیه بارکافیه که بریدبعداخودتون بلد میشید.
من خودم مهاباد زندگی میکنم اینجاارزون نیست.بانه هم ارزون نیست ولی اگه لوازم الکترونیکی(تلوزیون موبایل لبتاب و...)میخوایید بانه مرکزشونه بخصوص تلوزیون ال سی دی.
دوستانی که دارند نظرمیدن اگه میشه به طور تقریبی بگید که قیمت پوشاکی مثل شلواروپیراهن مردانه توشهر خودشون چنده تا اگه بشه بتونیم بهتر راهنمایی شون کنیم.
شهره مهاباد.
پیراهن:بهترین جنس25تومن(نخی)
شلوارکشی لی بهترین جنس.50تومن