سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خرید لباس از کیش یا ... ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: خرید لباس از کیش یا ... ؟ (/showthread.php?tid=8516)

صفحه ها: 1 2

خرید لباس از کیش یا ... ؟ - M0TRIX - 05-26-2013 10:35 PM

سلام.

یه مدته به ذهنم زده برم کیش لباس بیارم شهر خودمون بفروشم.

ولی اطلاعات خوبی نتونستم گیر بیارم.

جایی رو میشناسین که لباس اروزن داشته باشه بریم بخریم ؟ تعریف بندرعباس رو هم خیلی شنیدم ولی چون خودم تا حلالا نرفتم نمیتونم اعتماد کنم.

از دوستان اگه کسی تجربه اوردن لباس از یه شهر دیگه رو داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - tondar12 - 05-26-2013 10:40 PM

کدوم شهر هستید؟!

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - hamid1231366 - 05-27-2013 12:30 PM

(05-26-2013 10:35 PM)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

یه مدته به ذهنم زده برم کیش لباس بیارم شهر خودمون بفروشم.

ولی اطلاعات خوبی نتونستم گیر بیارم.

جایی رو میشناسین که لباس اروزن داشته باشه بریم بخریم ؟ تعریف بندرعباس رو هم خیلی شنیدم ولی چون خودم تا حلالا نرفتم نمیتونم اعتماد کنم.

از دوستان اگه کسی تجربه اوردن لباس از یه شهر دیگه رو داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

درگهان قشم خوبه مهاباد رو هم تعریف میکنند اگر تو ماشین شخصی بشه بیارید کاری باهاتون ندارن. اگر به کسی بخواید تحویل بدبد بیاره افراد زیادی هستند کهاین کار رو انجام میدن البته به صورت تضمینی به طور مثال ده درصد مبلغ خرید کالای شما رو به عنوان هزینه حمل در نظر میگیرند جنسای شمارو تحویل میگیرند و کل پولشو بهتون میدن . بعد در شهر خودتون جنس رو بگیرید و پول جنس بعلاوه ده درصد رو پرداخت کنید . جاهایی که من کار کردم به این صورت بوده پس از عدم اعتماد نترسید

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - M0TRIX - 05-27-2013 03:13 PM

(05-26-2013 10:40 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  کدوم شهر هستید؟!

سلام. من زنجان هستم.

من جنسی میخوام که در حین حال که قیمت مناسبی داره مدل قشنگی هم داشته باشه که فروش بره.

بعد اینکه به نظرتون به صرفه هست که سفارش بدیم بیارن واسمون ؟ ایا شما همچین شخصی رو میشناسید معرفی کنید ؟

از قیمت ها خبر دارید

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - حامدکیش - 05-27-2013 10:34 PM

سلام دوست عزیز من کیش زندگی میکنم اینجا شهر توریستیه برای جنس بری قشم درگهان بهتره ضمنا ما تو کار تولید مانتو های جدید هستیم 10_004در استان گلستان علاقمند بودید پ خ بدید قیمت ها هم مناسبه طرحها هم ابتکاریه من تو کیش پخش میکنم بهرحال کمکی از دست ما بر میاد خدمتیم

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - صدفی - 05-27-2013 10:37 PM

به نظرم قیمتهای قشم مناسبتره واسه کاره شما

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - M0TRIX - 05-28-2013 02:11 AM

سلام.

با تشکر از دوستان.

به نظرتون بازار عربها برای خرید خوب نیست ؟

کسی قیمت حدودی داره از قشم درگهان ؟ لباس بچه گانه یا تونیک ....

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - M0TRIX - 05-28-2013 02:39 AM

عید قشم رفته بودم توی city center یه سری مغازه بود که تقریبا لباس زنانه رو اروزن میداد. یه سری لباس خریدیم 7 تومن. به نظرتون اون مغازه دار ها از کجا میخرن لباساشون رو ؟

من نزدیک چند میلیون لباس میخوام بخرم.میخوام تا جایی که میشه ارزون بخرم.

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - M0TRIX - 05-29-2013 06:51 PM

کسی اصلاعاتی نداره ؟

RE: خرید لباس از کیش یا ... ؟ - hamid1231366 - 05-29-2013 09:36 PM

مهم ترین بخش کارات اینه که لول کار رو مشخص کنه. اول نوع کار : مردانه . بچه گانه . لباس مجلسی زنان . لباس زیر . لباس اسپورت و ... بعد لول قیمتی رو مشخص کنی الان صد تا گزینه سر راهت هست کار قشنگ و با کیفیت میخوای تولیدی های ایران قوی هستند ولی خوب گرونتر . کارای چینی ارزونتر . تولید کننده ایرانی لباس بچه میشناسم خیلی کاراش قشنگه ولی باید مثلا 30 تومن به یه کار شیک و مجلسی بدی در مغازه بتونی 60 بفروشی .مشتری هم زیاد داره . در عین حال لباس بچه هست 2 تومن که چینیه بچه میخاد گل بازی کنه باید بدی بپوشه !!!