سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جایزه 50 هزار تومانی ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: جایزه 50 هزار تومانی ... (/showthread.php?tid=8291)

صفحه ها: 1 2

جایزه 50 هزار تومانی ... - m-jalalvand - 05-12-2013 11:43 AM

سلام من در انتخابات شورا شرکت کرده ام و به احتمال بالا صلاحیت بنده تایید میشود.در منطقه ما همه مردم مرا می شناسند ولی چون قومی است سعی میکنند اگر میخواهند رای بدهند به یکی از قوم و طایفه خود رای بدهند.در منطقه ای که شورا شده ام تعدد کاندیدا فکر کنم زیاد باشد. حال از همه دوستان همفکری میخواهم چطور میشود با روشهای جالب و جدید تبلیغات، رای را به سوی خود جلب کنم؟روشهای جالب انتخاباتی کدامند؟چه راهکارهایی میتوانید پیشنهاد کنید که حداقل یکی از رای های مردم مال من باشد؟ به بهترین نظر جایزه ناقابل پانصد هزار ریالی تقدیم میگردد.

RE: نیاز به همفکری همه دوستان انجمن ... - بابایی - 05-12-2013 12:12 PM

کدوم منطقه تشریف دارین؟ فرهنگ و بافت اون منطقه چگونه است؟ آیا به ظاهر آراسته بیشتر توجه میکنند یا به سادگی؟ آیا اهل تجارت هستند یا کشاورزی؟ آیا قشر جوان اکثر جامعه را تشکیل میدهند یا مسن؟ آیا حضور بانوان در جامعه محلی بارز است یا خیر؟ لطفا از این دست اطلاعات در اختیار بنده بگذارین.
هدیه شما قطعا از آن من خواهد شد و من هم قطعا خرج همین انجمن خواهم نمود. فقط به شرطی که خدا هم بخواهد و مصلحت شما در این کار باشد.
Smile

RE: نیاز به همفکری همه دوستان انجمن ... - m-jalalvand - 05-12-2013 12:35 PM

(05-12-2013 12:12 PM)بابایی نوشته شده توسط:  کدوم منطقه تشریف دارین؟ فرهنگ و بافت اون منطقه چگونه است؟ آیا به ظاهر آراسته بیشتر توجه میکنند یا به سادگی؟ آیا اهل تجارت هستند یا کشاورزی؟ آیا قشر جوان اکثر جامعه را تشکیل میدهند یا مسن؟ آیا حضور بانوان در جامعه محلی بارز است یا خیر؟ لطفا از این دست اطلاعات در اختیار بنده بگذارین.
هدیه شما قطعا از آن من خواهد شد و من هم قطعا خرج همین انجمن خواهم نمود. فقط به شرطی که خدا هم بخواهد و مصلحت شما در این کار باشد.
Smile

نام منطقه : علی آباد (جنوب غربی تهران) منطقه 19 تهران
فرهنگ و بافت : فرهنگ معمولی و بافت نسبتا جدید.البته بافت جدید چند سالیست ایجاد شده است و افراد غریبه زیادی خانه ساخته اند و بهاین منطقه امده اند
ظاهر فرد : به ظاهر افراد زیاد کاری ندارند
اهل تجارت یاکشاورزی : اهل کشاورزی نیستند.همه زمین و ملک زیاد دارند و بعضی ها هم کارخانه دارند و مثله همه جا کارمند هست ، کارگر هست و ...
قشر جوان زیادی دارد اما همه فکر میکنند این پیران هستند که مدیریت خوبی دارند که اشتباه است
حضور بانوان بسیار فعال است

ممنونم از شما

RE: نیاز به همفکری همه دوستان انجمن ... - m-jalalvand - 05-20-2013 12:41 PM

سلام.امروز صلاحیت من تایید شد.دوستان نظرشون رو لطفا بذارن
با سپاس

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - tondar12 - 05-20-2013 12:56 PM

تبریک عرض میکنم!جناب جلالوند امیدوارم موفق باشید!

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - afshin67 - 05-20-2013 01:03 PM

تبریک عرض میکنم 10_004 موفق باشید

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - alireza091111 - 05-20-2013 01:57 PM

سلام تبریک اول مشکلات محله خود را پیدا کنید مثل آسفالت بد فاضلاب و...
و بعد روی این مشکلات مانور بدهید و بگویید به آنها رسیدگی خواهید کرد.
و دوم ایجاد فضاهای تفریحی و اموزشی مثل پارک و...

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - mehdikan - 05-20-2013 04:36 PM

مردم ایران اهل شعار هستند سعی کنید یک شعار انتخاباتی مناسب با وضع منطقه برای خود درست کنید

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - سودابه - 05-21-2013 07:14 PM

من خودم به شخصه اگر میتونستم کاندید بشم ، سعی میکردم حرف دل مردم رو بزنم ؛مهدی خان درسته که مردم ایران اهل شعارند ولی حرف کجا ،عمل کجا. سعی کنید توی جلسات سخنرانی که میرید با چند فرد صالح و مقبول اونجا این کار رو انجام بدین تا فکر نکنن تنهایید . با جوونا یه جلسه خصوصی بذاریدو حرف دل اونا رو هم بشنوید تا هر چی دوست دارند مستقیما به شما بگن .

RE: جایزه 50 هزار تومانی ... - ebrahim.ev - 05-21-2013 07:40 PM

پیشنهاد من اینه که چند روز در خانه خود یا یکی از اطرافیان که خانه بزرگی دارد مهمانی بدهید و هر روز یک قشر رو دعوت کنید مثلا دانشجو،کارگر،کارمند و ...
در جلسه مشکلات شهر را بیان کنید و از قومی گرایی و علل عقب ماندگی ایران انتقاد کنید
در جلسه از مهمانان بخواهید مشکلات و خواسته های خود را بیان کنند و شما هم آنها را کاملا گوش دهید و در دفترچه ای که همراه دارید یاداشت کنید.(تاثیر مثبتی روی ذهن افراد دارد)

این کار باعث بالا رفتن تبلیغات دهان به دهان برای شما خواهد شد.

در مهمانی ها از تجمل گرایی بپرهیزید