سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
واردات زیورآلات از هندوستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: واردات زیورآلات از هندوستان (/showthread.php?tid=8249)

صفحه ها: 1 2

واردات زیورآلات از هندوستان - ksaadat - 05-09-2013 05:02 PM

سلام به همه دوستان
بحثی که می خواستم در این قسمت با شما در میان بگذارم در ارتباط با واردات زیورآلات زنانه مثل مچ بند ، پا بند ، گردنبند و ...... این قبیل چیزها از کشور هنده .
دوستی دارم که در اونجا درس می خونه می گه راحت میشه با یک میلیون تومان دو سه گونی زیورآلات از اونجا خرید .
حالا دو تا بحث می مونه : 1) وارد کردن اون از طریق فرودگاه و همراه بار مسافر چطور میشه ؟
2 ) بازار فروشش تو ایران چطوره ؟

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - mortizmortiz - 05-09-2013 10:24 PM

جواب سوال دومتون اگه طرحاش قشنگ باشه بازارش عالیه عالی
خاله خودم یه سری سنجاق درست می کنه برای روی مانتوی خانم ها وسایلشو از تهران می خره دونه ای 200 تاتک تومن واسه خودش در میاد 7000 تومان می فروشه خیلی هم ازش می برن
خنزل پنزل تو اینجا جواب می ده اساسی

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - حسن قجر - 05-10-2013 09:11 PM

(05-09-2013 10:24 PM)mortizmortiz نوشته شده توسط:  جواب سوال دومتون اگه طرحاش قشنگ باشه بازارش عالیه عالی
خاله خودم یه سری سنجاق درست می کنه برای روی مانتوی خانم ها وسایلشو از تهران می خره دونه ای 200 تاتک تومن واسه خودش در میاد 7000 تومان می فروشه خیلی هم ازش می برن
یه پیام خصوصی براتون ارسال کردم لطفا جواب بدین

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - bahador - 05-11-2013 12:20 AM

ورود بار توی فرودگاه تا 40 کیلو مجازه از 40 کیلو به بالا هم هر 10 کیلو نزدیک 30000 تومن جریمه داره البته این ماله 2 سال پیشه که من رفتم تایلند برای تفریح و نزدیک 20 تا تیشرت و کیف زنونه آوردن تیشرتها دونه ای 2200 تومن کیف زنونه هم دونه ای 3000تومن و اینجا فروختم به قیمت های بالا.البته کلی هم سوغاتی اوردم که نزدیک 11 کیلو اضافه بار داشتم و 31 تومن دادم تا گذاشتن بارم تحویل داده بشه.
کلا زیور الات و بدلیجات جواب میده و سودشم خیلی بالاست.

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - mortizmortiz - 05-11-2013 12:18 PM

(05-10-2013 09:11 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  
(05-09-2013 10:24 PM)mortizmortiz نوشته شده توسط:  جواب سوال دومتون اگه طرحاش قشنگ باشه بازارش عالیه عالی
یه پیام خصوصی براتون ارسال کردم لطفا جواب بدین

پاسخ داده شد
سپاس

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - m-jalalvand - 05-11-2013 12:28 PM

اگر کسی وارد کننده هست یا اجناسی دارد که فکر میکند فروش خوبی خواهد داشت به بنده پ.م بزند
با سپاس

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - secret63 - 07-23-2013 04:25 PM

این کار خوبه ولی از چین بیاری به صرفه تر می باشد

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - poldar - 07-24-2013 04:10 PM

دوستان منم به این قضیه زیور الات خیلی فکر کردم میخواستم ببینم ایا راهی هست یا جایی
میشناسسین که بشه زیور الات رو خودت انتخاب کنی و بخری؟
درامدش چطوره؟
چقدر سرمایه میخواد؟
میصرفه یا نه؟
یا اصلا همین دوست عزیز چجوری میشه از هند وارد کرد؟
میخواستم یه پست جدید باز کنم دیدم اینجا هست لطفا جواب سوال من رو هم بدین

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - ksaadat - 07-31-2013 11:46 AM

(07-24-2013 04:10 PM)poldar نوشته شده توسط:  دوستان منم به این قضیه زیور الات خیلی فکر کردم میخواستم ببینم ایا راهی هست یا جایی
میشناسسین که بشه زیور الات رو خودت انتخاب کنی و بخری؟
درامدش چطوره؟
چقدر سرمایه میخواد؟
میصرفه یا نه؟
یا اصلا همین دوست عزیز چجوری میشه از هند وارد کرد؟
میخواستم یه پست جدید باز کنم دیدم اینجا هست لطفا جواب سوال من رو هم بدین
دوست عزیز منم شنیدم یک شهری هست در هند به نام بنگلر که زیورآلات را می شه در اون شهر به صورت فله ای و با قیمت بسیار پایین خربداری کرد . اما درباره چگونه وارد کردنش به کشور هنوز اطلاعی ندارم که آیا به راحتی میشه وارد کرد یا نه ، البته چیزی که بسیار مهمه بازار فروشش تو ایرانه . گویا بازار بسیار خوبی داره

RE: واردات زیورآلات از هندوستان - maryambanoo - 08-01-2013 10:41 AM

میشه عکس اون سنجاقو بزارین؟