سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر سنجي در مورد يك ايده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: نظر سنجي در مورد يك ايده (/showthread.php?tid=8190)

نظر سنجي در مورد يك ايده - psdk20 - 05-06-2013 09:05 AM

با سلام خدمت دوستان و ميليادرهاي حال و اينده ايران
اينجانب يك ايده دارم كه مي خواهم ان را اجرا كنم ولي قبل ازان خواستم نظر شما دوستان را جويا شوم. من مي خواهم براي پخش كردن در مدارس اقدام به تهيه صبحانه تازه و مقوي كنم يعني اينكه در ظروف مخصوص محصولات تاز و مورد نياز يك صبحانه سالم و مقوي قرار دهم مثلا مقداري نان تاز سنگگ و مقداري پنير و گردو و يا مثلا يك تكه ميوه مثلا نصف سيب ياپرتقال مقداري تنقلات و چيز هاي كه هم تاز و خوشمزه باشند و انرژي لازم را براي بچه ها تامين كنند و تاريخ مصرف انها را هم روزانه ميزنيم و در صورتي كه مصرف نشدند برگشت داده شوند .
حالا دوستان نظرتان چيست و به نظر شما از چه روش بسته بندي استفاده شود كه بهتر است و چه مواد غذايي در داخل بسته قرار گرفته شود كه هم تازه باشد و هم سالم و مقوي باشند از توجه و اضهار نظر دوستان متشكرم .

RE: نظر سنجي در مورد يك ايده - بابایی - 05-06-2013 10:19 AM

سلام
در تهران در برخی مدارس غیر انتفاعی و مهدکودک ها اجرا میشود.
ایده عالی است.
مشکل: تازه رساندن پکیج ها به محل مصرف، هر روز صبح بایستی توزیع گردد. نمیشود هفتگی توزیع کرد.
نیاز به انباری داری
در حد یک دو مدرسه خوب است.

RE: نظر سنجي در مورد يك ايده - صدفی - 05-06-2013 10:39 AM

دوست عزیز
الان همه مدارس غیر دولتی تهران پیمانکار غذا داره که هم صبحانه .هم ناهار و هم میان وعده برای مدارس تهیه میکنه

چون اکثر مدارس الان ناهار میدن نمیان فقط صبحانه از شما تهیه کنن
به نظر من اگه میخوایید شروع کنید کلا پیمانکاری غذا و تنقلات مدارس رو بگیرید

RE: نظر سنجي در مورد يك ايده - سافرصبور - 06-06-2013 01:20 PM

سلام تو رو خدا اینکارو انجام بدین اون وقت من با کمال میل هر روز به بچه ام پول میدم که از مدرسه خوراکی بخره.الان هر وقت میگه پول بده از مدرسه خوراکی بخرم غصه ام میگیره که میخواد چی بخره.تنوع بسته بندی داشته باشین که هر روز بچه دلش بخواد یک نوعش رو بخره.(مثل این خوراکیهای متنوع وناسالم )