سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) (/showthread.php?tid=8173)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - matarodi - 08-18-2013 05:02 PM

جوراب نانو که در بازار زیاده اخوی

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - odise - 08-19-2013 11:04 AM

بله دوستان جوراب نانور در بازار هست اما با قیمت 7 هزار تومان و 5 هزار تومن فروخته میشه!

شما اگه خلاقیت به خرج بدید میتونید با قیمت مناسبی بازار یابیش رو هم خودتون انجام بدید.

واقعا دارم میگم که جوراب هام رو یک ماه به یک ماه میشورم و مشکلی هم ندارم!

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - matarodi - 08-20-2013 02:37 PM

کلا راجع به مراحل تولید مرحله به مرحله اون کسی چیزی می دونه؟

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - مرضیه عباسی - 08-20-2013 11:53 PM

سلام ممنون از تاپیک خوبتون
خواهرم چند وقت پیش سمیناری رفته بود که توش یکی از مطالب مهمی که یاد داده بودن این بود
برای تولید اگر میخواهید به سود دهی برسید روی سه قشر کار کنین :
1- بچه ها تمام پدرمادر ها و حتی پدربزرگ مادربزرگها قطعاً بهترینها رو برای بچه ها می خرن و اگر از دید دیگه هم به این قضیه نگاه کنیم بچه چیزی رو که بخواد آدمو مجبور می کنه تا براش تهیه کنه
2- خانمها : خانمها که فکر نمی کنم نیاز به توضیح داشته باشه که واقعاً خرید لذت بزرگی براشون هست
3- قشر متعصبین : مثلاً طرفدارای تیمها
ببخشید نمی دونم اصلاً صحبتم به این تاپیک مربوط می شد یا نه Huh
ولی اگر می خواهید تولید کنید
1- کاری بکنید که اول رضای خدا بعد رضای مردم توش باشه
2- مملکت خودمون رو آّباد کنیم شعار نمی دم حرف دلم می زنم دست به دست خویش دهیم به مهر ------ میهن خویش را کنیم آباد A00 (96)
باور کنید نیت خیر باعث میشه باقی راه باز بشه
اما تولید لباس سود خوبی داره بخصوص لباس بچه کافیه قیمت و کیفیت خوبی رو ارائه بدین الان اکثر مردم از لباس چینی خسته شدن اگر ببینن ایرانی میخرن بخصوص اگر بتونین یه برندی بشین که کیفیتتون ثابت شده باشه زمان می بره اما نشدنی نیست فکر نمی کنم نیاز به دستگاههای پیچیده ای هم داشته باشه
تو تهران آخر تابستون و زمستون نمایشگاههایی باز می شه که توش مایحتاج مردم می فروشن از مواد غذایی و کیف و کفش و پوشاک اونجا که بگردین و دقت کنین غرفه هایی که به بچه مربوط می شه خیلی خیلی شلوغه بعدش هم غرفه هایی که به خانمها مربوط می شه کیف کفش پوشاک ولی غرفه هایی که مردونه است تقریباً خلوت
در ضمن تو این نمایشگاه ها کسی به برند دقت نمی کنه بیشتر به ظاهر لباس و ... نگاه می کنن A00 (96)
فکر کنم ربطی به تولیدی نداشت ولی خوب دیگه
در ضمن من شوهر دوستم جوراب بافی داره البته به تازگی شروع نکرده و قدیمی این کار هست اما وضعیت مالی بسیار بسیار خوبی داره قطعاً اگر قرار بود همه ورشکست بشن و ... این هم جزو اونها می بایستی می بود که ماشالا هر بار ماشین شیک تر زندگی مرفه تره و ...

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - matarodi - 08-21-2013 10:26 AM

" مرضیه عباسی "
{ در ضمن من شوهر دوستم جوراب بافی داره البته به تازگی شروع نکرده و قدیمی این کار هست اما وضعیت مالی بسیار بسیار خوبی داره قطعاً اگر قرار بود همه ورشکست بشن و ... این هم جزو اونها می بایستی می بود که ماشالا هر بار ماشین شیک تر زندگی مرفه تره و ... }

اگه می شه خانم عباسی و مشهده شماره تماس یا چیزی به ما بده ؟

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - نی نی عسلی - 08-21-2013 11:50 AM

(02-27-2013 07:53 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  پیشنهاد ششم

دستگاهی که معرفی میشه خدمت دوستان دستگاه تولید دونات هستش که سود عالی هم داره و اگه خلاق باشید و طمع های جدید رو تولید کنید کار بسیار پرسودیه
و ویژگی این کار اینه که با یه سرمایه خیلی کم: چند کیسه آرد+یک ظرف برای پخت + روغن+یک دستگاه پرسمیشه این کار رو کرد.
و اگه سرمایه بیشتری دارید کار رو به دستگاه اتوماتیک بسپورید.

[تصویر: de6rjmsmkysa5bjkng0z.jpg] [تصویر: 8027a5a2rm9el008g0r.jpg]

میزان سرمایه مورد نیاز برای کار سنتی: 2 میلیون به بالا

میزان سرمایه مورد نیاز برای کار صنعتی: 12 میلیون هزینه دستگاه+2 تا 20 میلیون سرمایه در گردش(بسته به میزان تولید)
با تشکر از شما که شغلهای خوبی معرفی می کنید.
هیچکدام از عکسها نشان داده نمیشه میشه یک کاری کنید؟

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - نی نی عسلی - 08-21-2013 12:29 PM

(03-09-2013 06:43 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  
(03-09-2013 12:41 PM)soshiant نوشته شده توسط:  سلام
ممنون
در رابطه با دستگاه ساخت جعبه كادو مطلبي نداشتيد؟

این کار بیشتر جنبه هنری داره و من تا حالا دستگاهی در این مورد ندیدم.
شما میتونید به یک هنرستان کارودانش دخترانه مراجعه کرده و در اونجا آگهی بدید تا چند نفر رو برای یک کارگاه طراحی و ساخت پیدا کنید.
این کار در رده کارهایی قرار میگیره که مواد اولیه ارزان داره10_004
(این کار بیشتر سودش توی جیب خورده فروشها میره ولی با این حال هم سود سرشاری برا تولید کننده داره.)

دوست عزیز بیشترین سود در هر کاری برای مغازه دارها می باشد نه خورده فروشها، ضمنا تولیدکننده کمترین سود را در ازای زحمت زیادش می بره.

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - bashla - 08-21-2013 01:29 PM

سلام

همه دوستانی که دراین فروم مشغول هستندجزء افرادموفق جامعه مامحسوب می شوند.علت اصلی این مطلب هم مشخص هستش.به جای اینکه دردنیای وب وقتشون رابه بطالت بگذروننددراین بحث های مهم شرکت می کنند.نکته حئزاهمیت اینه که تعدادی ازدوستان فقط نیمه خالی لیوان رامی بینند یابرعکس عده ای می خواهن چشمهایشان رابروی موانع طبیعی که برسرراه هرکاری قرارداره ببندند.چه قدرخوبه مابعدازپی بردن به علاقه مون شروع به تحقیق کنیم وفقط به سراغ افرادشکست خورده نرویم .بلکه به روش کاافرادموفق هم دقت کنیم.قطعااصلی ترین پارامتربعدازراه اندازی یک کارداشتن پشتکاروتلاش وکوشش وتدام وتمرکزهستش.هرکاری شامل حداقل چهارمرحله هست.نوزادی -کودکی-نوجوانی وبلوغ.خوب مشکلات موجودبرسرراه هرمرحله تفاوت دارد.یادمان نرودازیک کودک انتظارکارایی یک جوان رانبایدداشته باشیم.بلکه بامراقبت وصبرکارراازکودکی به بلوغ برسانیم وبه فکرحل مشکلات باشیم ونه حذفشان.

شماهمگی موفق هستید وبزودی بایاری حق وتلاشتان موفق ترخواهید شد.

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - دنیا1 - 08-21-2013 03:02 PM

سلام دوستان، من کل تایپک ها رو خوندم به نظرم اگه شغل هایی رو معرفی کنید که نیاز به سرمایه گذاری هنگفتی نداشته باشه و در حد جوونهای باشه که میخوان با یه سرمایه زیر یک یا دومیلیون شروع کنن خیلی مفیدتر باشه، چون کشور ما جوونترین کشور دنیاست، نیروی کار تحصیل کرده زیاده، و مهمترین مشکل جامعه ما الان بیکاریه، به نظر شما اگه یه جوون 20 میلیون سرمایه داشت بهش میگفتن بیکار؟؟؟ یا ایقد بیکاری بیداد میکرد؟؟؟ یه جمعیت عمده ای از جونهای بیکار مرفه نیستن، بلندپروازن و اگه ایده ای دارن چون سرمایه ندارن اون ایدشون میپوسه یا میمیره، البته حمل بر این نشه که من میگم اطلاعاتی که دوستان دادن به درد نمیخوره و ...میگم شغل هایی معرفی بشه که شعار هر خانه یه کارخانه رو به واقعیت تبدیل کنیم و عملی باشه.از شغلهای زود بازده و کوچیک که امتحان خودشو پس داده حرف بزنیم و بهم یاد بدیم. اگه این موضوع رو مطرح کردم بخاطر اینه که تحقیق کردم و درد جوونهایی عین خودمو میدونم من فوق لیسانس اقتصاد میخونم و میدونم چقد این شغلها و سرمایه های اندک و این ایده هایی که خودش شاید میلیونها تومن می ارزه، میتونه جامعه مارو از بیکاری و رکود نجات بده و تقدینگی رو بکشونه به تولید.
با تشکر از دوستان عزیز

RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل) - مرضیه عباسی - 08-27-2013 12:23 AM

(08-21-2013 10:26 AM)matarodi نوشته شده توسط:  " مرضیه عباسی "
{ در ضمن من شوهر دوستم جوراب بافی داره البته به تازگی شروع نکرده و قدیمی این کار هست اما وضعیت مالی بسیار بسیار خوبی داره قطعاً اگر قرار بود همه ورشکست بشن و ... این هم جزو اونها می بایستی می بود که ماشالا هر بار ماشین شیک تر زندگی مرفه تره و ... }

اگه می شه خانم عباسی و مشهده شماره تماس یا چیزی به ما بده ؟

ببخشید منظورتون رو از مشهده متوجه نمی شم؟
اینها به تازگی طلاق گرفتن من هم که دوست خانمه هستم دیگه بقیش معلومه ......اما واقعاً ثروتمنده و با همین جوراب زندگیش ساخته
12_003