سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جمله تاثیر گذار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- انجمن: دیگر مطالب آموزنده روانشناسی فردی (/forumdisplay.php?fid=72)
+---- موضوع: جمله تاثیر گذار (/showthread.php?tid=8145)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

جمله تاثیر گذار - jahanagahi - 05-03-2013 01:44 PM

ما شروع کننده خوبی هستیم و ادامه دهنده بسیار توانا.ما هر کاری را شروع کنیم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهیم داد.

خواهشی از عزیزان دارم:
هر عزیزی که وارد این تایپیک می شود همین جمله را ضمن چندین بار تکرار به سلیقه خود مجددا مرقوم فرمایند و کلماتی را که دوست دارند عزیزان تاکید زیادی بر روی آن داشته باشند , با رنگها و اندازه های مختلف های لایت نمایند.

RE: جمله تاثیر گذار - MARYAR - 05-03-2013 01:48 PM

ما شروع کننده خوبی هستیم، با مطالعه زیاد درباره اعضا گروه و شریک خود را پیدا می کنیم و با هم ادامه می دهیم تا به موفقیتی بزرگ برای همه گروه برسیم.

RE: جمله تاثیر گذار - jahanagahi - 05-03-2013 01:51 PM

ما شروع کننده خوبی هستیم و ادامه دهنده بسیار توانا.ما هر کاری را شروع کنیم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهیم داد.

RE: جمله تاثیر گذار - mallarme - 05-03-2013 02:03 PM

جنرال الکتورنیک یک شعار معروف داره!: "موفقیت اولین و مهمترین محصول ماست!"

ما شروع کننده خوبی هستیم و برای تولید مهمترین محصولمان یعنی موفقیت، همیشه در حال تلاش آمیخته با تفکریم!

RE: جمله تاثیر گذار - soltan_sal - 05-03-2013 02:11 PM

هرگز از تلاش برای بدست آوردن آنچه در طلبش هستید دست نکشید صبر کردن سخت است اما حسرت مشکل تر است

RE: جمله تاثیر گذار - jahanagahi - 05-03-2013 02:30 PM

جمله فوق را آنقدر تکرار کنیم که ذهن ما کاملا آنرا قبول کند.

RE: جمله تاثیر گذار - GreatNavid - 05-03-2013 04:23 PM

RE: جمله تاثیر گذار - jahanagahi - 05-03-2013 06:14 PM

اکنون جمله را تغییر می دهیم:

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

تقاضا میکنم بارها و بارها این جمله تکرار شود.

RE: جمله تاثیر گذار - خانم میلیاردر - 05-03-2013 06:45 PM

RE: جمله تاثیر گذار - safari-cht - 05-03-2013 07:02 PM

من شروع کننده خوبی هستم
و ادامه دهنده بسیار توانا.
من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.