سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی (/showthread.php?tid=81)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - کامیار کاظمی - 01-22-2011 03:04 PM

بنظر شخصی من این کار در کشور ما پر سود بوده است بنابراین تحقیقاتی در زمینه فروش آن در دنیا و ایران و توجیه اتصادی آن انجام دادم که در این تایپیک قرار دادم.دوستان میتوانند مطالعه و نظر خود را ارسال کنند.

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - perex.tk - 07-07-2011 05:42 AM

این کار بیش از حد پرسوده.مخصوصا اگه لوازم مارکدار هدف باشه.الان بازار بورس شاهد رشد 10 درصدی لوازم زیبایی نازنین بود.حتی قاچاقش هم پرسودترین بازار رو داره.البته عواقبی هم داره این کار.مثلا خرید و فروش اینترنتیش هم کار سختیه و هم کم تقاضا.همچنین مغازه فیزیکیش باید یه جای خوب و پر رفت آمد باشه که هزینه زیادی رو میطلبه

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - sherafati - 04-13-2012 12:21 PM

یکی از دوستان لوازم آرایشی داره که میگه شبی 500-400تومن فروش داره

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - mteam - 04-13-2012 04:07 PM

با توجه به تجربه ثابت شده که اگر شغلی در رابطه با خانومها باشه حتما پول ساز خواهد بود ولی اگه مورد مخاطب جوان باشه اینترنتیش یه خورده طول میکشه جا بیفته چون خانومها مخصوصا جوانها دوست دارن یه دوری تو خیابون بزنن و اول جنس را تست کنند بعد اگه از فروشنده خوششان بیاد حتما میخرن ولی بازم از ایجاد فروشگاه اینترنتی با محصولات منحصر حتما موافقم

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - alicpu - 04-13-2012 08:28 PM

دوست عزیز اول باید بدانید ما چیزی داریم به نام فلیترینگ و قوانین خاص خودش . و جرایم رایا نه ای .
و همین موارد هست که بعث میشه ریسک کار بالا باشه .
و یک اشتباه یک تگ الکی یا یک مطلب یا یک جنس کل سایت را ف/ی/ل/ت/ر کنه و حتی ممکنه برای فرد مورد نظر مشکل ایجاد کنه

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - IT Engineer - 04-13-2012 09:09 PM

(04-13-2012 08:28 PM)alicpu نوشته شده توسط:  دوست عزیز اول باید بدانید ما چیزی داریم به نام فلیترینگ و قوانین خاص خودش . و جرایم رایا نه ای .
و همین موارد هست که بعث میشه ریسک کار بالا باشه .
و یک اشتباه یک تگ الکی یا یک مطلب یا یک جنس کل سایت را ف/ی/ل/ت/ر کنه و حتی ممکنه برای فرد مورد نظر مشکل ایجاد کنه

ضمن تاييد حرف دوستمون،
مطمئنا سودآور خواهد بود،
اما موضوع فعاليت خيلي حساس هست!
بعيد نيست كه حتي بدون وجود مشكلي خاص، سايت (شايد براي هميشه) ف.ي.ل.ت.ر بشه. يا اينكه پست يا شركت هاي واسط اذيت كنند.

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - کامیار کاظمی - 04-13-2012 09:16 PM

معمولا سایت های واسط دارای این شرط در مورد این سایت ها هستند :

"سایت های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و موسسه های فروش فیلم و امثال آنها حتما باید در سایت http://www.samandehi.ir به ثبت رسیده باشند."

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - IT Engineer - 04-13-2012 09:33 PM

(04-13-2012 09:16 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  معمولا سایت های واسط دارای این شرط در مورد این سایت ها هستند :

"سایت های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و موسسه های فروش فیلم و امثال آنها حتما باید در سایت http://www.samandehi.ir به ثبت رسیده باشند."

بله، ملاك همون سايت ساماندهي و شرايطش هست، اما متاسفانه شنيدم زياد پيش اومده كه شركت هاي واسط به شرايطشون اهميت چنداني نميدن.

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - amirE5Ey - 06-04-2013 02:37 PM

دوستان من خودم چند تا سایت دارم که تا به حال چندین بار ف/ی/ل/ت/ر شده اند و حداکثر 1 ماهه تونستم از ف/ی/ل/ت/ر خارج کنم. متاسفانه وقتی کلمه ی ف/ی/ل/ت/ر به گوش مون می خوره چنان می ترسیم که انگار تمام مصیبت عالم رو سرمون خراب شده. کافیه برین وزارت ارشاد شهرتون و یه تعهدنامه پر کنین بعد منتظر بمونین تا سایت از ف/ی/ل/ت/ر بودن خارج کنن. نه کار سختیه نه ترسناک البته از پیگیر بشین و سایت پرطرفداری داشته باشین در عرض 2 روز الی یک هفته مشکل ف/ی/ل/ت/رینگ برطرف میشه.

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی - 369369 - 06-04-2013 03:05 PM

فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی به نظر من فقط در حد تبلیغات برای مغازه فیزیکی جوابگو هست . و نه فروش و کسب درآمد