سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - zoofanoon - 10-01-2012 09:04 PM

من اواخر اسفند 90 بود كه در مورد ميلياردرهاي ايران تحقيق مي كردم كه يقين دارم كائنات مرا به اين سايت هدايت كرد و از همان موقع عضو شدم و فعاليت خودم را در اين سايت آغاز كردم و اطمينان دارم كه اعضاي اين سايت در آينده نزديك ميليوني خواهد شد و پيوند بسيار جالبي بين اعضا بوجود خواهد آمد بطوريكه هر عضوي از اعضاي انجمن در سراسر ايران عزيز دوستاني
خواهد داشت ، پيشاپيش اين پيوند ميليوني را به همه اعضا بويژه به جناب كاظمي و آقاي قربانيان عزيز تبريك مگويم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 10-06-2012 01:10 AM

(08-30-2012 12:41 AM)M3HDI نوشته شده توسط:  خدمتتون عرض کنم

همانطور که قبلا گفته بودم ،من به دنبال سایت دکتر جهانگیری بودم که از قضا اینجا رو کشف کردم!

و اما
ما تعریف این آقای دکتر جهانگیری رو از یکی از همکارامون شنیدیم (البته ایشون میگفت که دکتر آدرس سایتش رو داده منتهی بنده خدا فراموش کرده بود)

و بلافاصله ما هم شروع کردیم به سرچ در اینترنت

تا اینکه خدا خواست و در سرچ گوگل ، اشتباها نام کاربری جناب قربانیان عزیز رو با نام ایشون اشتباه گرفتیم و حقیقتا فکر کردیم که این همون سایت دکتره

و بلافاصله عضو شدیم

(( بله ، این یکی از اون سوتی های پر سود زندگیمون بود! ))

و جالب اینجاست با اینکه صدبار یوزر جناب قبانیان رو خوندم که جهان آگهیست منتهی هر بار ایشون رو میبینم اسم جهانگیری تو ذهنم متصور می شه

که الحق و الانصاف ایشون چندتا جهانگیریه برای وجود این انجمن

امیدوارم خدا سایشون رو برای خانواده محترمشون حفظ کنه

بی نهایت ممنونم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Delta.H - 10-06-2012 02:20 AM

چند سال پیش در کلاس یکی از اساتید معروف متافیزیک جمله ای از ایشان شنیدم " چیزی فراتر از شانس و تبلیغات و اطلاعات شما را به این کلاس کشانده و به این مرحله رسانده است شما با قدرت تفکر و خواست قلبی این کلاس را به خود جذب کرده اید!"
اکنون هم آشنایی با این انجمن به هر ترتیبی بوده مطمئناً چیزی است که در ذهن ما وجود داشت و آن را میخواستیم دست کم برای من که اینطور بوده
من مشغول تحقیق درباره فراوری و بسته بندی خرما در نت بودم که به این سایت برخوردم و جالب است بدانید با وجود اینکه سالهاست از اینترنت استفاده میکنم اما کم پیش می آید که جایی ثبت نام کنم و مرتب سر بزنم!
در اینجا که ثبت نام کردم ساعتها مطالب مفید و زیبای عزیزان را میخواندم و اولین تاثیری که بر من گذاشت این بود که اقدام عملی برای طرح خرما را به تعویق بیاندازم من فکر میکردم برای اینکه بیشتر پیشرفت کنم باید پروژه بزرگی را عملی سازم و درآمدهای کوچک مرا به جایی نمیرسانند اما با خواندن بخش صندلی داغ مربوط به آقای قربانیان درسهای بزرگی یاد گرفتم که طرز فکرم را تغییر داد و باعث شد به کارهایی که مشغول بودم و به رسمیت نمیشناختم بیشتر بپردازم و در نتیجه اوضاع زندگیم بهتر و بهتر شد...
از همه شما عزیزان متشکرم و تشکر ویژه و همیشگی از استاد بزرگ هوشنگ قربانیان به خاطر راهنمائی و لطف بی دریغشان و جناب آقای کاظمی به خاطر برپائی این سایت مفید، زیبا و استثنائی دارم.
موفق باشید.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Peanut - 11-25-2012 09:58 PM

با سلام

من حدود ۷ ماه هست که کتاب "علمِ ثروتمند" شدن را به صورت آدیو هر روز گوش میدم. ۴ ماه هست که هر شب حداقل ۴-۵ ساعت را به گوش دادن این کتاب و تمرکز روی چیزهایی که می‌خوام از خدا و برنامه ریزی واسه آیندم میگذرونم. معجزاتِ این متد تفکّر و زندگی‌ را در زندگیم اینقدر دیدم که خودم را یک دانش آموزِ وقف شده و موفق میبینم.

چندین و چند بار اسم این دو کتاب را تو اینترنت سرچ کردم ولی‌ نتونستم ترجمه به فارسی این کتابارو پیدا کنم...از ۴-۵ ماه پیش در این فکر بودم که کتاب بالا را و کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را برا دوستانِ فارسی زبانم ترجمه کنم. دیشب نصف شب یکبار دیگه با عظم جزم کتاب‌هارو با اسم نویسنده شون سرچ کردم و تک تک جوابهارو مطلع کردم و به این پستی که خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شویید تو لینک شما رسیدم. خیلی‌ از پیدا کردن این انجمن خوش‌حالم از اینکه فهمیدم این کتابها به فارسی قابل دسترسند خوشحالم، چون اگه من می‌خواستم ترجمه کنم نه اینکه یه ده سالی‌ طول می‌کشید، فکر کنم محتوای اون هم اینقد کلاس اولی ترجمه میشد که کسی‌ اونو بر نمی‌داشت بخونه. هه ههه

از اینکه اینجارو پیدا کردم بی‌نهایت خوشحالم، آرزوی موفقیت و به هدف رسیدن را برایه تمومی هموطنام دارم

توی متن‌های من غلطِ املایی زیاد هست خواهش می‌کنم اونو ببخشید، بدونید که هر خطی‌ که مینویسم ۵-۶ دقیقه وقت میبره برام، ولی‌ چون مطلبم را می‌خوام برسونم از نوشتن اون ابائی ندارم. با بیشتر نوشتن و تمرین می‌تونم بهتر بنویسم
ببخشید طولانی‌ شد
موفق باشید

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Mind - 11-26-2012 01:34 PM

(09-16-2011 08:38 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  سلام دوستان.این نکته خیلی برام جالب بود تا بدونم که شما عزیزان چجوری با این انجمن آشنا شدید و راه موفقیت در این انجمن رو پیش گرفتید.

لطفا به طور کامل حس و حالتونو قبل و بعد از ثبت نام مطرح کنید.
حالا که تو انجمن هستید چقدر واقعا حس می کنید که به هدفتون رسیدید؟
آیا این انجمن تونسته که راه رسیدن به موفقیت رو تو شما تقویت کنه؟
از چه قسمت های انجمن بیشتر استفاده می کنید؟
به نظرتون کدوم قسمت انجمن باید به طور تخصصی روش کار بشه تا یه موفقیت برای انجمن به ثبت برسه؟

لطفا با تفکر و وقت گذاشتن به این سوال ها پاسخ بدید.چون ما بر طبق نظراتتون میخواهیم یک سری برنامه ها روی سایت پیاده کنیم.

با تشکر و قدردانی فراوان از مدیریت انجمن آقای کاظمی

با سلام و تشکر از زحماتی که برای این سایت ارزشمند از طرف همه دست اندرکاران کشیده میشه و با ارزوی موفقیت روز افزون من پیشنهاد می کنم یک تاپیک مخصوص از تجزیه و تحلیل تجربیات ایجاد بشه یعنی اول داستان دقیق یک تجربه و بعد تجزیه و تحلیل مشکلات اون تجربه از طرف بقیه دوستان.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 11-26-2012 02:40 PM

(11-26-2012 01:34 PM)Mind نوشته شده توسط:  
(09-16-2011 08:38 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  سلام دوستان.این نکته خیلی برام جالب بود تا بدونم که شما عزیزان چجوری با این انجمن آشنا شدید و راه موفقیت در این انجمن رو پیش گرفتید.

لطفا به طور کامل حس و حالتونو قبل و بعد از ثبت نام مطرح کنید.
حالا که تو انجمن هستید چقدر واقعا حس می کنید که به هدفتون رسیدید؟
آیا این انجمن تونسته که راه رسیدن به موفقیت رو تو شما تقویت کنه؟
از چه قسمت های انجمن بیشتر استفاده می کنید؟
به نظرتون کدوم قسمت انجمن باید به طور تخصصی روش کار بشه تا یه موفقیت برای انجمن به ثبت برسه؟

لطفا با تفکر و وقت گذاشتن به این سوال ها پاسخ بدید.چون ما بر طبق نظراتتون میخواهیم یک سری برنامه ها روی سایت پیاده کنیم.

با تشکر و قدردانی فراوان از مدیریت انجمن آقای کاظمی

با سلام و تشکر از زحماتی که برای این سایت ارزشمند از طرف همه دست اندرکاران کشیده میشه و با ارزوی موفقیت روز افزون من پیشنهاد می کنم یک تاپیک مخصوص از تجزیه و تحلیل تجربیات ایجاد بشه یعنی اول داستان دقیق یک تجربه و بعد تجزیه و تحلیل مشکلات اون تجربه از طرف بقیه دوستان.
دوست عزیز شما شروع کنید تا عزیزان بیشتر با نحوه پیشنهاد شما آشنا شوند. ممنون.
ضمنا این تایپیک جهت نحوه آشنائی عزیزان به این انجمن است.نظر خود را در تایپیک دیگری مطرح فرمائید.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - safari-cht - 12-01-2012 01:31 PM

خواهرم ( venus2 ) از وقتي فارغ التحصيل شده بود زياد تو اينترنت مي چرخيد. اين سايتم همون موقع ها پيدا کرده بود و عضو شده بود.بيشتر وقتايي که سر سيستم بود و مي رفتم پيشش ميديدم که تو اين سايته.کلي سر به سرش ميگذاشتم که اين چه کاريه؟؟؟؟؟؟؟ اينا همه ش وقت تلف کردنه.فکر کردي واقغا ميلياردر ميشي؟؟؟؟و خلاصه از اين حرفاااااااا.............
تا اين که اعضاي اصفهاني تصميم گرفتن جلسه حضوري بذارن و منم با خواهرم رفتم.جلسه اول رو که رفتيم هم چنان نظرم همون بود و مي گفتم نميشه کاري کرد. اما بعد از جلسه دوم، با صحبت هاي جديدي که مطرح شد به طرز غير قابل باوري نظرم عوض شد!!!!!!!!!!! و منم شدم عضو انجمن.
از اون روز به بعد جاي من و خواهرم عوض شد:من مدام توي انجمن بودم و اون سر به سرم ميذاشت!!!!!!!( دو نقطه دي)

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - ali64 - 12-15-2012 10:26 AM

سلام خوبید همه منم امروز تازه عضو شدم ولی نمدونم چطور باید شروع کرد منو دریابید بچه ها احساس غریبی نکنم10_004

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 12-15-2012 10:30 AM

(12-15-2012 10:26 AM)ali64 نوشته شده توسط:  سلام خوبید همه منم امروز تازه عضو شدم ولی نمدونم چطور باید شروع کرد منو دریابید بچه ها احساس غریبی نکنم10_004
مقدمت گلباران.در این انجمن هیچ عزیزی احساس غریبی نمیکند. فعلا تایپیکهای مورد علاقه خود را ببینید تا با بیشتر با عزیزان انجمن آشنا شوید.

(12-01-2012 01:31 PM)safari-cht نوشته شده توسط:  خواهرم ( venus2 ) از وقتي فارغ التحصيل شده بود زياد تو اينترنت مي چرخيد. اين سايتم همون موقع ها پيدا کرده بود و عضو شده بود.بيشتر وقتايي که سر سيستم بود و مي رفتم پيشش ميديدم که تو اين سايته.کلي سر به سرش ميگذاشتم که اين چه کاريه؟؟؟؟؟؟؟ اينا همه ش وقت تلف کردنه.فکر کردي واقغا ميلياردر ميشي؟؟؟؟و خلاصه از اين حرفاااااااا.............
تا اين که اعضاي اصفهاني تصميم گرفتن جلسه حضوري بذارن و منم با خواهرم رفتم.جلسه اول رو که رفتيم هم چنان نظرم همون بود و مي گفتم نميشه کاري کرد. اما بعد از جلسه دوم، با صحبت هاي جديدي که مطرح شد به طرز غير قابل باوري نظرم عوض شد!!!!!!!!!!! و منم شدم عضو انجمن.
از اون روز به بعد جاي من و خواهرم عوض شد:من مدام توي انجمن بودم و اون سر به سرم ميذاشت!!!!!!!( دو نقطه دي)
مقدمتان گلباران.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 12-15-2012 10:39 AM

(12-15-2012 10:26 AM)ali64 نوشته شده توسط:  سلام خوبید همه منم امروز تازه عضو شدم ولی نمدونم چطور باید شروع کرد منو دریابید بچه ها احساس غریبی نکنم10_004
سلام علی جان
انجمن خودتان است، شما که غریبه نیستید
به روز باشید