سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - nimabahari - 05-05-2012 08:33 AM

ممنون
آقاي كاظمي عزيز

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Nuruzzaad - 05-05-2012 10:01 AM

سلام خدمت همه
بنده توسط آقای "مهدی گل محمدی" که توی انجمن شاپکیپر تاپیک زده بودن با این انجمن آشنا شدم.
من یه فروشگاه اینترنتی دارم
خوشحال می شم از تجربیاتتون استفاده کنم Heart
موفق باشید Undecided

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - درناز - 06-21-2012 12:02 AM

فکر کنم نحوه آشنایی من با انجمن برا همه تون جالب باشه. راستش من همیشه آینده خودم رو یه میلیاردر میدیدم. واسه همین هرزگاهی یه کلمه کلیدی تو گوگل سرچ میکردم تا شاید راهی واسه میلیاردر شدن پیدا کنم. اونشب هم اینو نوشتم محض خنده - من میخواااااام میلیاردر بشم- سرچ کردم و کلمه کلیدی میلیاردر بود... منم رو یکی ازون میلیاردرا کلیک کردم و در این انجمن به روم باز شد. ازین بابت خیلی خوشحالم. با یه حس اعتماد قلبی میام تو.صمیمیت اعضا قابل تحسینه. فقط هنوز کاملا سر در نیاوردم. اما ممنونم از تک تکتون که اینقد مهربون و باصفایید. بهترینا رو براتون آرزو دارم چون شما بهترینید...

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - goldmen - 06-21-2012 12:13 AM

(06-21-2012 12:02 AM)درناز نوشته شده توسط:  فکر کنم نحوه آشنایی من با انجمن برا همه تون جالب باشه. راستش من همیشه آینده خودم رو یه میلیاردر میدیدم. واسه همین هرزگاهی یه کلمه کلیدی تو گوگل سرچ میکردم تا شاید راهی واسه میلیاردر شدن پیدا کنم. اونشب هم اینو نوشتم محض خنده - من میخواااااام میلیاردر بشم- سرچ کردم و کلمه کلیدی میلیاردر بود... منم رو یکی ازون میلیاردرا کلیک کردم و در این انجمن به روم باز شد. ازین بابت خیلی خوشحالم. با یه حس اعتماد قلبی میام تو.صمیمیت اعضا قابل تحسینه. فقط هنوز کاملا سر در نیاوردم. اما ممنونم از تک تکتون که اینقد مهربون و باصفایید. بهترینا رو براتون آرزو دارم چون شما بهترینید...

هركي به يك نحوه با اين انجمن آشنا شده كه مثل شما عجيب بوده
خوش آمدي به انجمن
واميدوارم حسابي موفق وسربلند باشي دراين انجمن ودرزندگي آينده اي كه براي خودت ميخواي درست كني
كمكي هم ازدست بچه ها برمياد بگو تادرحد توانش براتون انجام بدن

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - banoo - 06-21-2012 01:47 AM

اگر اشتباه نکرده باشم از طریق مجله خلاقیت و مقاله با میلیاردر درون خود اشنا شوید با انجمن اشنا شدم. اوایل شروع کار انجمن بود و حقیقتش زیاد به نظرم جالب نیومد... تا حدود یک ماه پیش برادرم از انجمن و پیشرفتش گفت.وقتی دوباره سر زدم 2-3 ساعت بدون اینکه متوجه گذر زمان بشم تاپیک هارو می خوندم. انجمن روز به روز بهتر و پربارتر میشه.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - iranboy - 06-21-2012 08:17 PM

من با سرچ در اینترنت با انجمن آشنا شدم .

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - mehdi_bahari_63 - 06-22-2012 01:20 AM

سلام خدمت همه دوستان موفق

من در سایت http://ebook.veyq.ir عضو هستم و هر چند وقت یکبار برام ایمیل از لیست کتابهای جدید ارسال می کنه

چند وقت پیش یک شماره از "مجله 3 بعدی ایده یار" رو برام ایمیل کرده بود و وقتی اون رو دیدم واقعا برام جالب بود و همون جا با آدرس سایت "http://forum.unc-co.ir" آشنا شدم
واقعا این قضیه یک اتفاق مهم و نقطه عطفی در زندگی من بود
خدا رو شکر می کنم
و از مسئول سایت http://ebook.veyq.ir و اساتید و دوستان جدید در این سایت کمال تشکر و قدردانی را دارم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - rajo - 08-19-2012 02:21 PM

سلام

یک مدتی بود که فکر پولدار شدن بودم و می خواستم حرفه فعلی رو که موسیقی هست بزارم کنار و دنبال یک شغل

پر سود تو نت می گشتم و کتابهای برایان ترسی رو می خوندم که تو سرچ به این انجمن برخوردم و بلافاصه عضو شدم

البته همین تازگیها

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - M3HDI - 08-30-2012 12:41 AM

خدمتتون عرض کنم

همانطور که قبلا گفته بودم ،من به دنبال سایت دکتر جهانگیری بودم که از قضا اینجا رو کشف کردم!

و اما
ما تعریف این آقای دکتر جهانگیری رو از یکی از همکارامون شنیدیم (البته ایشون میگفت که دکتر آدرس سایتش رو داده منتهی بنده خدا فراموش کرده بود)

و بلافاصله ما هم شروع کردیم به سرچ در اینترنت

تا اینکه خدا خواست و در سرچ گوگل ، اشتباها نام کاربری جناب قربانیان عزیز رو با نام ایشون اشتباه گرفتیم و حقیقتا فکر کردیم که این همون سایت دکتره

و بلافاصله عضو شدیم

(( بله ، این یکی از اون سوتی های پر سود زندگیمون بود! ))

و جالب اینجاست با اینکه صدبار یوزر جناب قبانیان رو خوندم که جهان آگهیست منتهی هر بار ایشون رو میبینم اسم جهانگیری تو ذهنم متصور می شه

که الحق و الانصاف ایشون چندتا جهانگیریه برای وجود این انجمن

امیدوارم خدا سایشون رو برای خانواده محترمشون حفظ کنه

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - SHAYAN.IRANI - 08-30-2012 06:17 AM

من فکر کنم فروردین امسال بود که مقاله آقای کاظمی رو خوندم در مجله خلاقیت کنجکاو شدم ببینم آدرس سایتشون که با فروم شروع شده چی هست...چون چند سالی هست توی انواع و اقسام فروم ها عضو هستم و بحث ها و گفتگوهای فروم خیلی بهم کمک کرده تا الان (ایام کنکور یکی از فروم ها باعث شد با فردی آشنا بشم که تاثیر زیادی در انصراف از دانشگاه قبلیم و ورودم به رشته فعلیم داشت)
خلاصه وارد سایت که شدم و اسم سایت رو دیدم چشمم گرد شد (!) و بخش های متنوع سایت رو که دیدم عضو شدم!
ولی معتقدم که آشناییم با این سایت اتفاقی و تصادفی نبوده...یک حکمتی در کار بوده!