سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - تنگسیر - 03-14-2012 05:09 AM

با سلام خدمت تمام کسانی که برای پیشرفت خود و دیگران ومملکتمون و با نیت همکاری وهمیاری بین اعضا پا به دنیای اقتصاد گذاشتند تا با کمک ویاری همدیگه
وبا استفاده از دانش وتجربیات همدیگر نقاط ضعف و قوت رو بشناسیم و با پشتکار به ارتقا ان همت گماریم .
من این سایتو تو لیست کتابخونه الکترونیکی ویکیو پیدا کردم و افسوس میخورم که چرا زودتر این موقعیت رو نداشتم که از مطالب این سایت تو رندگی شخصیم استفاده بکنم
واز تجربیات بچه های انجمن تو پیشبرد اهدافم یاری بگیرم و بی نهایت خوشحالم که از امشب من رو هم بعنوان یک عضو جدید در جمع خودتون پذیرا هستید .

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 03-14-2012 10:41 AM

(03-14-2012 05:09 AM)تنگسیر نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام کسانی که برای پیشرفت خود و دیگران ومملکتمون و با نیت همکاری وهمیاری بین اعضا پا به دنیای اقتصاد گذاشتند تا با کمک ویاری همدیگه
وبا استفاده از دانش وتجربیات همدیگر نقاط ضعف و قوت رو بشناسیم و با پشتکار به ارتقا ان همت گماریم .
من این سایتو تو لیست کتابخونه الکترونیکی ویکیو پیدا کردم و افسوس میخورم که چرا زودتر این موقعیت رو نداشتم که از مطالب این سایت تو رندگی شخصیم استفاده بکنم
واز تجربیات بچه های انجمن تو پیشبرد اهدافم یاری بگیرم و بی نهایت خوشحالم که از امشب من رو هم بعنوان یک عضو جدید در جمع خودتون پذیرا هستید .

دوست خوبم خوشحالیم که شما را در انجمن خودتان میبینیم.
امیدوارم بتوانیم در کنار هم به همه نشدنی های روزگار دست یابیم!
موفق باشید

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - سعید.کرمی - 03-15-2012 07:09 PM

این سایت رو آقا مهدی به من معرفی کرد و من هم وقتی اومدم و به اون سر زدم دیدم چه جالب یه عده ادم هستن که میخوان مثل من پولدار بشن و این شد که منم عضو این انجمن شدم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 03-15-2012 07:32 PM

قدم همگی گلباران.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 03-15-2012 10:27 PM

(03-15-2012 07:09 PM)سعید.کرمی نوشته شده توسط:  این سایت رو آقا مهدی به من معرفی کرد و من هم وقتی اومدم و به اون سر زدم دیدم چه جالب یه عده ادم هستن که میخوان مثل من پولدار بشن و این شد که منم عضو این انجمن شدم

سعید جان ورودت را به خانواده میلیاردرها تبریک میگویم.
عزیزانی که به این جمع اضافه میشوند حتما تا کنون جایشان خالی بوده است!

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - MARYAR - 03-15-2012 10:33 PM

آقاي تنگسير و آقاي كرمي به انجمن خودتان خوش آمديد.
اميدوارم هر روز خبرهاي موفقيت چشمگير شما را در سايت بخوانيم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - miliyarderno1 - 03-16-2012 01:44 PM

من تازه دیروز عضو سایت شدم با عنوان کسب درآمد از اینترنت تو گوگل این سایتو پیدا کردم وخوشم اومد

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - اقاي ايـــده - 03-16-2012 01:52 PM

(03-16-2012 01:44 PM)miliyarderno1 نوشته شده توسط:  من تازه دیروز عضو سایت شدم با عنوان کسب درآمد از اینترنت تو گوگل این سایتو پیدا کردم وخوشم اومد
با سلام خدمت شما دوست عزيز
به انجمن خودتان خوش امديد.پيشاپيش عيد نوروز رو به شما عضو جديد تبريك عرض ميكنم
اميدوارم در انجمن لحظات خوب و سراسر از موفقيت داشته باشيد.
شاد سرحال باشيد

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - صدفی - 04-05-2012 01:06 AM

من توسط همسرم با این انجمن آشنا شدم و خیلی هم خوشحال هستم .در واقع این سایت الهام بخش من بود که اندیشه های منفی و افکار غلط خودم رو کنار بزارم قبل از اشنایی هر وقت همسرم در مورد انجمن صحبت میکرد من به شدت عصبانی میشدم و میگفتم اینطور انجمنها و سایتها فقط اتلاف وقته ولی الان به این انجمن ایمان دارم و بعد از آشنایی حضوری با جناب کاظمی و همسرشون در اولین تولد سالگرد انجمن به همه حرفهای همسرم ایمان آوردم و عضو شدم و میتونم بگم موفقیتهای خودمو در کارم و زندگی شخصیم رو واقعا مدیون این انجمن هستم .

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - اقاي ايـــده - 04-05-2012 01:13 AM

خانوم صدفي ورود شمارا به انجمن خودتان تبريك ميگم
اينجور كه پيداست شما عضو جديد نيستيد.ولي چند وقتي در انجمن نبوديد اگر اشتباه نكنم.
واقعا از چند پست ارسالي شما نهايت استفاده را بردم.
اميدوارم كه در انجمن لحظات خوبي داشته باشيد.
اروزي موفقيت شمارا دارم.