سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

نحوه آشنایی دوستان با انجمن - مهدی گل محمدی - 09-16-2011 08:38 PM

سلام دوستان.این نکته خیلی برام جالب بود تا بدونم که شما عزیزان چجوری با این انجمن آشنا شدید و راه موفقیت در این انجمن رو پیش گرفتید.

لطفا به طور کامل حس و حالتونو قبل و بعد از ثبت نام مطرح کنید.
حالا که تو انجمن هستید چقدر واقعا حس می کنید که به هدفتون رسیدید؟
آیا این انجمن تونسته که راه رسیدن به موفقیت رو تو شما تقویت کنه؟
از چه قسمت های انجمن بیشتر استفاده می کنید؟
به نظرتون کدوم قسمت انجمن باید به طور تخصصی روش کار بشه تا یه موفقیت برای انجمن به ثبت برسه؟

لطفا با تفکر و وقت گذاشتن به این سوال ها پاسخ بدید.چون ما بر طبق نظراتتون میخواهیم یک سری برنامه ها روی سایت پیاده کنیم.

با تشکر و قدردانی فراوان از مدیریت انجمن آقای کاظمی

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - madar - 09-17-2011 08:58 AM

من توسط آقا مهدی با انجمن آشنا شدم و هر موقع که میام تو نت به اینجا هم سر میزنم
اعضاشو خیلی دوست دارم خیلی صمیمی هستند و مثل دوستان واقعی برام ارزشمندند
فعلا کار عملی زیادی نمی تونم انجام بدم علتش رو هم که دیگه همه میدونن !
بیشتر به خاطر اعضا میام تا به خاطر قسمتهای مختلف
اعضا توی این انجمن وزنه اصلی هستند از ادمین عزیز شروع کنید تا جناب قربانیان آقا مهدی آقا سبحان و همه دوستان
بهر صورت به اینجا واقعا علاقمندم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - MARYAR - 09-17-2011 11:32 AM

من كه ديگه خيلي تابلوئه چه جوري با انجمن آشنا شدم!!!!!!!

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - مهدی گل محمدی - 09-17-2011 03:12 PM

من یکروز که به طور اتفاقی تو لیست وبلاگ های بروز شده بلاگفا می چرخیدم.یه وبلاگی با اسم انجمن رو دیدم.که یکی از اعضا به نام مدیر جوان درست کرده بود وارد شدم و از قسمت لینک های وبلاگش وارد این انجمن شدم.تو بهبوهه ی کنکور بودم(اردیبهشت ماه).کم کم با اعضا آشنا شدم.و بعد از گذشت 2 ماه به این افتخار دست پیدا کردم که عضو ممتاز انجمن شدم.

از روزی که تو این انجمن عضو شدم و با اعضا آشنا شدم.احساس می کنم به یکی از اهدافم که رسیدن به آرامش در زندگی می باشد رسیدم.و هم اکنون هم به یک هدفم کاریم کم کم در حال رسیدن هستم.
بله به طور حتم تاثیر زیادی داشته. مخصوصا با ایده های ناب و دسته اولی که بچه ها تو انجمن گذاشتن
از همه ی قسمت های انجمن بلا استثناء استفاده می کنم
قسمت کارهای عملی اعضا

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Suma - 09-17-2011 07:18 PM

من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

اول خوشم امد و عضو شدم بعد از اون معتاد شدم

بارها گفتم جو صمیمانه این فروم برام خیلی جالبه . همه بهم کمک میکنن تا مشکلات حل بشه . تقریبا هر روز 60-70 درصد از زمانی رو که برا وبگردی گزاشتم رو دارم صرف اینجا میکنم

پستهارو که میخونم انرژی میگیرم دارم دوباره اگر خدا بخواد میرم توی اون مسیری که باید باشم و اینو مدیون اینجا هستم (فقط هم اینجا )

دوستتون دارم از صمیم قلب و برا همتون ارزوی بهترینها رو دارم

پیروز باشید

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 09-17-2011 10:49 PM

(09-17-2011 07:18 PM)Suma نوشته شده توسط:  من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

بارها گفتم جو صمیمانه این فروم برام خیلی جالبه . همه بهم کمک میکنن تا مشکلات حل بشه . تقریبا هر روز 60-70 درصد از زمانی رو که برا وبگردی گزاشتم رو دارم صرف اینجا میکنم

پستهارو که میخونم انرژی میگیرم دارم دوباره اگر خدا بخواد میرم توی اون مسیری که باید باشم و اینو مدیون اینجا هستم (فقط هم اینجا )

پیروز باشید

قدمت گلباران. ما به وجود عزیزانی چون شما افتخار میکنیم. ایمان دارم که موفقتر خواهی شد.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - Suma - 09-18-2011 11:21 AM

(09-17-2011 10:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(09-17-2011 07:18 PM)Suma نوشته شده توسط:  من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

پیروز باشید

قدمت گلباران. ما به وجود عزیزانی چون شما افتخار میکنیم. ایمان دارم که موفقتر خواهی شد.

ممنونم استاد عزیز

من واقعا خوشحالم از اینکه اینجا رو پیدا کردم

پستهای بچه ها رو که میخونم بهم قدرت و انرژی میده

اما پستهای شما خیلی تا الان بهم کمک کرده و ازتون ممنونم که خالصانه تجربیات خودتونو در اختیار ما قرار میدین و بهمون کمک میکنید Heart

دوستتون دارم دوستهای گلم HeartHeartHeart

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - kimyya - 09-18-2011 03:23 PM

یه روز توی اسپم ایمیلام به موضوع سایت برخورد کردم البته ماهنامه و این باعث کنجکاویم شد اومدم اینجا و جو صمیمانه رو دیدم و عضو شدم
و خیلی از مطالب اینجا استفاده کردم
ولی یه مدت از سایت به دلیل مسافرت و در دسترس نبودن اینترنت دور افتادم که خیلی ناراحتم
تغییر شکل سایت خیلی جالب و دوست داشتنی هست ولی کاش اون بخش به به روز شده مطالب رو بالای صفحه بود رو بر نداشته بودید چون من اینجوری گیج گیجم
و برای مبتدی ها کمی سخته و باعث میشه کسی با ورودش سر در نیاره و از سایت زده شده.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 09-19-2011 06:03 PM

(09-18-2011 03:23 PM)kimyya نوشته شده توسط:  یه روز توی اسپم ایمیلام به موضوع سایت برخورد کردم البته ماهنامه و این باعث کنجکاویم شد اومدم اینجا و جو صمیمانه رو دیدم و عضو شدم
و خیلی از مطالب اینجا استفاده کردم
ولی یه مدت از سایت به دلیل مسافرت و در دسترس نبودن اینترنت دور افتادم که خیلی ناراحتم
تغییر شکل سایت خیلی جالب و دوست داشتنی هست ولی کاش اون بخش به به روز شده مطالب رو بالای صفحه بود رو بر نداشته بودید چون من اینجوری گیج گیجم
و برای مبتدی ها کمی سخته و باعث میشه کسی با ورودش سر در نیاره و از سایت زده شده.

کیمیا خانم اکنون همین بخش در پایین انجمن قرار دارد.حذف نشده است.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - سخنگوی دولت - 09-19-2011 06:11 PM

منم یه شب داشتم با ماشین از برره میومدم تهرون یه دفعه باران گرفت و سر پیچ اولی پیچیدم تو دیدم یه تابلوی بزرگی که عکس چک پول روش بود اونجا زدن. گفتم خوب حتما توش پوله. بعله ایجوری بود که چپیدم تو این انجمن.