سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون (/showthread.php?tid=8039)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - sam127 - 04-28-2013 11:18 AM

سلام بچه ها من میخواستم راهنمایی کنید که الان با وضع اقتصادی مملکت چه نمایندگی بگیرم بهتره یا اینکه صب کنم تا بعد انتخابات

مشخصاتم ایناست

20 میلیون سرمایه دارم

400 میلیون میتونم ضمانت بدم

22 سالمه و دوست دارم یه شغلی را داشته باشم که خودمم فعال باشم

مشکلی از نظر رهن و اجاره مغازه یا دفتر هم ندارم

میخوام یه نمایندگی بگیرم که هم درآمدش خوب باشه و هم زیاد سخت نباشه

به چیز خاصی هم علاقه ندارم فقط میخوام درآمدش خوب باشه و آبرومند

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - mir abbas - 04-28-2013 11:32 AM

دوست من چرا فکر میکنید بعد از انتخابات کشور دچار تحولی عظیم خواهد شد؟
هر چه سریعتر هر نمایندگی ای که فکر میکنید میتونید روش کار کنید بگیرید .
ضمنا شما اگر نمایندگی بگیرید هیچ ریسکی نمیکنید و این شرکت هست که شما رو به همه لحاظ ساپورت میکند.

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - sam127 - 04-28-2013 11:48 AM

میشه بی زحمت چند تا نمایندگی را نام ببرید واسم که فک میکنید میتونه موفق آمیز باشه

یه چیزی که سود ماهیانه 500 به بالا باشه

(04-28-2013 11:48 AM)sam127 نوشته شده توسط:  میشه بی زحمت چند تا نمایندگی را نام ببرید واسم که فک میکنید میتونه موفق آمیز باشه

یه چیزی که نیاز به تجربه ی خیلی زیاد هم نخواد
(04-28-2013 11:48 AM)sam127 نوشته شده توسط:  میشه بی زحمت چند تا نمایندگی را نام ببرید واسم که فک میکنید میتونه موفق آمیز باشه

یه چیزی که نیاز به تجربه ی خیلی زیاد هم نخواد ممنون

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - sam127 - 04-28-2013 11:54 AM

آیا نمایندگی ها اگه یه محصولشون استقبال نشد پس میگیرن یا میمونه واسه نماینده؟

مثلا نمایندگی لوازم آرایشی بگیرم اگه یه لوازم آرایشی داشت میرفت فاسد بشه یا استقبال نشد باید چیکارش کنم

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - tondar12 - 04-28-2013 11:59 AM

نظرت در مورد نمایندگی رستوران ها چیه؟!

تو این وبلاگ اطلاعات کاملی هست!
iranfranchise.blogfa.com

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - m-jalalvand - 04-28-2013 12:00 PM

سلام
برای من بسیار تعجب آور است که با این سرمایه و این ضمانت دنبال کاری میگردی که ماهیانه 500 برایت سود داشته باشد.در تایپیک های قبلی هم گفته بودم که ثروتمند شدن ، بستگی به طرز فکر و دید آدمها نسبت به اطراف و در کل خوشبینی به آینده ممکن میشود.چرا نمایندگی؟خودت استارت کار را بزن.شما کارفرما باش.چرا همیشه دید ما این است که کارگر یا پیمانکار دیگران باشیم؟یا علی بگو سعی کن شما کارفرما باشی و دنبال یک کار خوب برو.این فکر در سرت باشد که روزی دیگران از شما درخواست نمایندگی کنند.نمیخواهم بلند پروازی کنی که به شکست منتهی میشود اما با دیدی مثبت به جلو حرکت کن.
رفیقی داشتم همیشه این جمله سر زبانش بود : تا خدا در کنار من و همراه من است فکر نمیکنم چیزی برای ترسیدن از آینده وجود داشته باشد
نکته بعدی اینکه توانایی هایت را برایمان ننوشتی.توانایی پول و سرمایه نیست.خیلی ها در همین انجمن با چند هزار تومان ، بیا ببین چه کارها دارند میکنند.عده ای هم با میلیونها تومان ، حتی قادر نیستند ماهیانه چند هزار تومان سود داشته باشند و در آخر هم همه آن پول را از دست میدهند.به توانایی ها و استعداد خودت در هر زمینه ای هست تکیه کن.البته مشورت و راهنمایی دیگران نیز ، زمینه ساز موفقیت تو خواهد بود
در آخر از شما میخواهم از هیچ کاری ابا و ترس نداشته باشی.بترسی عقب می افتی و شکست خواهی خورد.خیلی ها شکست میخورند و عقب میمانند و خیلی های دیگر یک یاعلی میگویند و جلو میروند.
مرا در جریان کارهایت بگذار
دوستدار همه بچه های پاک انجمن
م.جلالوند

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - sam127 - 04-28-2013 12:01 PM

نمایندگی رستوران یعنی رستوران بزنم آیا نیاز به دانش آشپزی و سرمایه زیاد نداره؟؟
ممنون بابت راهنمایی جناب جلالوند گرامی راستش من یکم از وضعیت اقتصادی مملکت وحشت دارم واسه همین میخوام زیاد ریسک نکنم
همچنین اینکه چون تجربه کاری ندارم زیاد نمیخوام یه کاری بزنم که پشیمون بشم بعدا ولی از این لحاظ صد در صد از خودم مطمئنم هستم که اگه یه شغلی بزنم میتونم موفق باشم چون خوب بلدم با مشتری چگونه رفتار کنم و چجوری مشتری را جذب کنم

در کل به نظره شما من چه کاری بزنم بهتره
(04-28-2013 12:01 PM)sam127 نوشته شده توسط:  نمایندگی رستوران یعنی رستوران بزنم آیا نیاز به دانش آشپزی و سرمایه زیاد نداره؟؟
ممنون بابت راهنمایی جناب جلالوند گرامی راستش من یکم از وضعیت اقتصادی مملکت وحشت دارم واسه همین میخوام زیاد ریسک نکنم
همچنین اینکه چون تجربه کاری ندارم زیاد نمیخوام یه کاری بزنم که پشیمون بشم بعدا ولی از این لحاظ صد در صد از خودم مطمئنم هستم که اگه یه شغلی بزنم میتونم موفق باشم چون خوب بلدم با مشتری چگونه رفتار کنم و چجوری مشتری را جذب کنم

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - m-jalalvand - 04-28-2013 12:12 PM

[/quote]

[/quote]

مفرمایید وضع اقتصادی مملکت خرابه ، خب چه بهتر.الان بهترین وقته که در این اوضاع و احوال بد اقتصادی ، پول های خوبی البته از راه حلال به دست آورد.دوستان فکر ید نکنند.کاری که رضای خدا و البته رضای خلق در آن باشد.من تاکید میکنم که الان بهترین فرصت برای کسب و کار راحت است.به سراغ وسایل تزییناتی برو.جنس را من برایت تامین میکنم.تابلو ، وسایل پلی استری، مجسمه ، وسایل تزیینی و ...
منزل شما کجاست؟مدرک تحصیلی شما چیست؟روابط عمومی شما چگونه است؟با بازار هیجانی و لحظه ای فروش آشنا هستی؟

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - sam127 - 04-28-2013 12:14 PM

منطل چیه؟

مدرک تحصیلی من الان دیپلم گردشگریه ولی میخوام ادامه تحصیل بدم

روابط عمومی خیلی بالا آشنا و رفیق و اینا زیاد دارم

با بازار هیجانی و لحظه ای فروش آشنا هستی؟ خیر

این کار چه میزان سرمایه میخواد و درآمدش به نظرتون چقدره در ماه

RE: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون - m-jalalvand - 04-28-2013 12:19 PM

(04-28-2013 12:14 PM)sam127 نوشته شده توسط:  منطل چیه؟

مدرک تحصیلی من الان دیپلم گردشگریه ولی میخوام ادامه تحصیل بدم

روابط عمومی خیلی بالا آشنا و رفیق و اینا زیاد دارم

با بازار هیجانی و لحظه ای فروش آشنا هستی؟ خیر

این کار چه میزان سرمایه میخواد و درآمدش به نظرتون چقدره در ماه

منطل اشتباه تایپ شد...منزل شما کجاست؟
قبلا فروشندگی کردین؟رک بگم میتونی خوب مخ بزنی .
مغازه از خودت داری؟سودش به نظر من خوبه

با منتماس بگیر ... البته پیامک 09191781169