سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ (/showthread.php?tid=7971)

ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ - mehdi2457 - 04-24-2013 01:13 PM

با سلام به همه
یه مشاوره از فوری میخوام ایا ایجاد یه مرکزمجهز و بزرگ نگهداری از کودکان (مهد کودک ) توی یه شهر بزرگ کشور که سه شیف و 4 تا 5 رده سنی از شیرخوار تا پیش دبستان را پشتیبانی کند با کلیه امکانات رفاهی جهت اسایش والدین شاغل بصورت بسیار پیشرفته جامع و فول اپشن از نظر امکانات نگهداری بازی و تفریح و اموزشهای مختلف  :
1- میتواند بازدهی اقتصادی داشته باشد ؟
2- با توجه به نیاز تعداد زیادی پرسنل و ایجاد شغل ایا طرح میتواند توجیه کار افرینی داشته باشد؟
3- اگر نظرتان مثبت است ایا میتوان برای ایجاد چنین مرکزی از حمایت های دولتی هم بهره گرفت منظورم اینست که ارائه طرح برای گرفتن مکان و بودجه از سوی سازمانهای حمایت از کار و امور اجتماعی و غیره امکان پذیر است؟
با تشکر از نظرات و راهنمایی شما

RE: ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ - اقاي ايـــده - 04-24-2013 02:48 PM

با سلام

هركاري اگر در مكان مناسب-شرايط مناسب و هر ايتم ديگر كه مناسب باشد را ميتوان انجام داد اما چندتا اما دارد.
اينكه بتوانيد به خوبي انجام بديد

اين طرح هم با توجه به مواردي كه گفتيد هزينه هاي خاص خودش رو دارد كه كم هم نيستند. از ساخت يا اجاره مكان مناسب اينكار-خريد وسايل وطراحي دكور داخلي.گرفتند چندين نفر همكار مختلف ووو

تا اونجايي كه ميدونم فكر نميكنم سازماني بياد همكاري كنه.مگر اينكه اشنا داشته باشيد تا بشود.
وگرنه اين موارد در حيطه بخش خصوصي هست و معمولا سازمان هاي دولتي در فعاليت هاي اين مدلي حمايت هاي مالي نميكند.

البته براي اطلاع دقيق بايد به سازمان هاي مربوطه مراجعه كنيد.

RE: ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ - mehdi2457 - 04-24-2013 04:01 PM

(04-24-2013 02:48 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  با سلام

هركاري اگر در مكان مناسب-شرايط مناسب و هر ايتم ديگر كه مناسب باشد را ميتوان انجام داد اما چندتا اما دارد.
اينكه بتوانيد به خوبي انجام بديد

اين طرح هم با توجه به مواردي كه گفتيد هزينه هاي خاص خودش رو دارد كه كم هم نيستند. از ساخت يا اجاره مكان مناسب اينكار-خريد وسايل وطراحي دكور داخلي.گرفتند چندين نفر همكار مختلف ووو

تا اونجايي كه ميدونم فكر نميكنم سازماني بياد همكاري كنه.مگر اينكه اشنا داشته باشيد تا بشود.
وگرنه اين موارد در حيطه بخش خصوصي هست و معمولا سازمان هاي دولتي در فعاليت هاي اين مدلي حمايت هاي مالي نميكند.

البته براي اطلاع دقيق بايد به سازمان هاي مربوطه مراجعه كنيد.

با سپاس فراوان از نکات مورد اشاره شما یعنی این مورد بعنوان یک طرح کارافرین نمی تواند موافقت چند مسئول رابدست اورد؟