سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
در خواست راهنمایی فوری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: در خواست راهنمایی فوری (/showthread.php?tid=7938)

صفحه ها: 1 2

در خواست راهنمایی فوری - علی حسینی - 04-22-2013 10:59 AM

با سلام خدمت تمام میلیاردرهای آینده
یه سوال داشتم که خیلی ممنون می شوم جواب دهید.پنچ میلیون سرمایه دارم که البته برای خودم نیست و از مادرم قراره بگیرم.گفته باید تا آخر هفته کاری را شروع کنم و گر نه با این پول چیزهای دیگری می خرد.حال از دوستان درخواست دارم که راهنمایی کنند که با این پول چه کاری میتوان راه انداخت.خودم میخواستم وارد ضایعات شوم اما دیدم با این پول نمیشه ویا تو کار زغال که باید درست کنم و بفروشم.
ممنون از راهنمایی همه تان

RE: در خواست راهنمایی فوری - tondar12 - 04-22-2013 11:13 AM

دوست عزیز تازگی تو انجمن باب شده که برای همه یه نسخه میپیچن و میگن برید تاپیکهای قبلی رو بخونید یا توانایی ها واستعدادهاتون چیه!

من هم اول توصیه قبلی دوستان رو انجام میدم و دوم این که با این پنج تومن میشه کارهایی مثل خرید و فروش در سطح کم رو شروع کرد.

می تونید باهاش کارهای دستی و تزئینی درست کنید که مشتریش هم خوبه و حتی منم مشتریش هستم!
اگر جا و مکان دارید میتونید مرغ محلی پرورش بدید که سود خیلی خوبی داره!
اجناس دست دوم رو فراموش نکنید که امسال خیلی بازار داغی داره!

الان هر چی صبحونه خورده بودم سوزوندم دی:!

از بقیه دوستان هم میخوام اگه چیزی به ذهنشون می رسه دریغ نکنن!

RE: در خواست راهنمایی فوری - علی حسینی - 04-22-2013 01:00 PM

(04-22-2013 11:13 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  دوست عزیز تازگی تو انجمن باب شده که برای همه یه نسخه میپیچن و میگن برید تاپیکهای قبلی رو بخونید یا توانایی ها واستعدادهاتون چیه!

من هم اول توصیه قبلی دوستان رو انجام میدم و دوم این که با این پنج تومن میشه کارهایی مثل خرید و فروش در سطح کم رو شروع کرد.

می تونید باهاش کارهای دستی و تزئینی درست کنید که مشتریش هم خوبه و حتی منم مشتریش هستم!
اگر جا و مکان دارید میتونید مرغ محلی پرورش بدید که سود خیلی خوبی داره!
اجناس دست دوم رو فراموش نکنید که امسال خیلی بازار داغی داره!

الان هر چی صبحونه خورده بودم سوزوندم دی:!

از بقیه دوستان هم میخوام اگه چیزی به ذهنشون می رسه دریغ نکنن!
ممنون از راهنمایتان.از شنبه دارم همه سایت را می خونم

RE: در خواست راهنمایی فوری - arak_2008 - 04-22-2013 04:49 PM

کار ضایعات خوبه که درست دست زیاد شده اما مطمئنا بازار وسیعی داره که میتونی با تلاش خودت موفق شوی

RE: در خواست راهنمایی فوری - مهدی گل محمدی - 04-23-2013 08:56 AM

هیچ کاری خوب نیست............

کاری خوبه که من بتونم اون رو به سود دهی برسونم......

پس سعی کن بیشتر فکر کنی.....

RE: در خواست راهنمایی فوری - mir abbas - 04-23-2013 11:12 AM

مهدی جان حرف خوب و پر مغزی زدی
کاری خوبه که من بتونم اون رو به سود دهی برسونم.....

و من هم اینرو اضافه کنم که تمام کارها میتونن خوب باشند اگر شما با عشق و علاقه وارد اون کار بشی.
با توجه به حرفهاتون مشخصه سنتون کمه و تازه میخواهید یک کار رو شروع کنید و انتظار دارید که در شروع به سود دهی برسید من به شما توصیه میکنم بدون اینکه اون مبلغ را به گردش بندازید و ریسک بکنید وارد کار خرید و فروش شده و تجربیاتتون و اموخته هاتون رو زیاد کنید و نیازهای بازار را شناسایی و بعد با ریسک کمتر اون پول رو به چرخه کارتون تزریق کنید.
امیدوارم یه روز یک تاجر بزرگی بشید.

RE: در خواست راهنمایی فوری - علی حسینی - 04-23-2013 12:32 PM

(04-23-2013 11:12 AM)mir abas نوشته شده توسط:  مهدی جان حرف خوب و پر مغزی زدی
کاری خوبه که من بتونم اون رو به سود دهی برسونم.....

و من هم اینرو اضافه کنم که تمام کارها میتونن خوب باشند اگر شما با عشق و علاقه وارد اون کار بشی.
با توجه به حرفهاتون مشخصه سنتون کمه و تازه میخواهید یک کار رو شروع کنید و انتظار دارید که در شروع به سود دهی برسید من به شما توصیه میکنم بدون اینکه اون مبلغ را به گردش بندازید و ریسک بکنید وارد کار خرید و فروش شده و تجربیاتتون و اموخته هاتون رو زیاد کنید و نیازهای بازار را شناسایی و بعد با ریسک کمتر اون پول رو به چرخه کارتون تزریق کنید.
امیدوارم یه روز یک تاجر بزرگی بشید.
با سلام ممنون از راهنمایی های دوستان
خودمم تو فکر خرید و فروش هستم اما نمیدونم چی بیارم تا اینجا بفرووشم.چطوری باید بازار را بشناسم.مثلا خودم فکر می کنم که برم مشهد جنس بیارم و در اینجا یعنی اراک بفروشم اما اصلا فکرم قد نمیده که چی کار کنم.

RE: در خواست راهنمایی فوری - mir abbas - 04-23-2013 01:27 PM

جناب حسینی بیشتر بستگی به علاقه شخص خودتون داره که تو چه زمینه ای کار کنید مثلا پخش 1_لوازم التحریر
2_پخش خشکبار 3_پخش لوازم ارایشی بهداشتی 4_پخش لوازم ماشین و.......
اگر در زمینه خشکبار هم خواستین کاری انجام بدین من دقیقا شیوه شروع و ادامه فعالیت رو براتون تشریح میکنم.
حالا چی از مشهد حدفتون هست بیارید ؟

RE: در خواست راهنمایی فوری - mir abbas - 05-16-2013 02:55 PM

طبق در خواست جناب حسینی جواب پیام خصوصی را در اینجا نیز برای استفاده همه گذاشتم.
خشکبار شاخه های مختلف دارد ایا هدفتون تولید هست یا فروش؟
اگر نیت دارید وارد پخش عمده خشکبار شوید حتما نیاز نیست مبلغی بار خریداری کنید و ریسکی را متحمل شوید .
شما میتوانید با محصولی که بیشتر قدرت خرید دست اول دارید و به تولید کننده اولیه دسترسی دارید و یا میتوانید انرا اعتباری خرید کنید شروع کنید.
شما میتوانید یک جنس را بیس کارتون قرار بدید و روی اون تمرکز کنید مثلا روی کشمش سبز و یا مویز و ....
سعیتون در وهله اول وارد شدن به کار با تمام قدرت باشد که تمام مشتریها شما رو با اون جنس بشناسند و به مرور جنسهایی رو در کنار محصول اصلیتون اضافه کنید تا سودتان را افزایش دهید .
به محض انباشتن سرمایه به صورت صنعتی برای خود برندی بسازید و به مرور وارد بازارهای خارجی شوید و جهانی کار کنید.

RE: در خواست راهنمایی فوری - mir abbas - 05-16-2013 03:04 PM

من با سرمایه 5 میلیونی میتونم وارد این کار شوم.یعنی خودم بخرم و بیارم در شهر خودم بفروشم.(اراک)از کجا باید تهیه کنم و اینکه برای فروشش باید چی کار کنم یعنی باید برم در فروشگاه ها برای فروشش بازاریابی کنم .میشه بیشتر توضیح دهید که چطوری باید از اولش شروع کنم.

من با عده زیادی که میگویند سرمایه در کار انچنان مهم نیست و مهم اینست که با دست خالی شروع کنید و به پول زیاد برسید کاملا موافقم.
دوست من، بازارچه حقیقی انجمن اینگونه مشکلاتی را که امثال شما و یا افرادی که میخواهند تازه وارد یک کار شخصی شوند را حل کرده در حالی که مبلغ سرمایه تان در حسابتان میماند و هیچ ریسکی نمیکنید .
فقط در این کار مهم اینست که با عشق و علاقه با گروه راهکار همکاری کنید بدین صورت که یک پکیج از نمونه محصولات که قیمتهای کارشناسی شده ای دارد و به راحتی میشود با عمده فروشهای محلتون کار کرد را دریافت نموده و روی ان بازاریابی میکنید.
در صورت پیدا کردن مشتری باری را به گروه سفارش داده و انرا تحویل مشتری میدهید و حساب انرا دریافت میکنید و سودتان را به سرمایه تان اضافه میکنید .
موفق باشید
سوالی داشتید در همینجا مطرح بفرمایید.