سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ (/showthread.php?tid=7850)

صفحه ها: 1 2

درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - ماهتیسا - 04-17-2013 08:48 PM

ایده فروشگاه اینترنتی لباس کودک به ذهنم رسیده. میخوام فعلا یکم جنس بگیرم و تو سایتهایی که بیشتر اعضا خانم هستن تبلیغ کنم. چون دیدم خیلی استقبال میشه مخصوصا اگه منصف باشم

چه نکاتی رو باید رعایت کنم؟

من شهرستانم. هزینه پست سفارشی و پیشتاز چند میشه؟ فقط پست پیشتازه که لباس رو وزن میکنه؟

چون من خودم یکی دوبار اینترنتی لباس گرفتم هزینه ارسالش از یه لباس تا 10 لباس 3 تومن بود. چطور میشه هزینه پست پول ثابتی باشه؟

چطور میتونم با تولیدیهای تهران در ارتباط باشم و ازشون جنس بگیرم؟ تولیدیها سایت دارن که بتونه نمونه هاشونو اونجا ببینم؟

اگه بخوام از شهر خودم بگیرم یکم هزینه بالا میره، چون یه بار هزینه ارسال به شهرستان خورده رو جنس، بازم باید هزینه ارسال بخوره روش

کسی تجربه یا اطلاعات داره کمکم کنه؟؟؟؟

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - toofan245 - 04-17-2013 09:48 PM

سلام
دوست عزیز راجع به استقبال باید بگم که به نظرم باید به جز منصف بودن زیبایی لباس ها و تک بودت اونا رو هم در نظر بگیری
لباسی که قشنگ باشه و هرجایی هم پیدا نشه و قیمتش هم مناسب باشه بدون شک استقبال میشه
واسه هزینه ارسال هم می تونید از این سایت کمک بگیرید http://www.frotrace.ir/post/index.php
راجع به بقیه سوالاتتون هم دوستان کمک کنند من تجربه چندانی ندارم.

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - ماهتیسا - 04-18-2013 12:14 AM

ممنونم

امیدوارم بقیه دوستان هم بیان و کمکم کنن

لباسی که قشنگ باشه و هرجایی هم پیدا نشه و قیمتش هم مناسب باشه بدون شک استقبال میشه

کاملا موافقم و این مسئله مد نظرم بوده

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - 369369 - 04-18-2013 01:34 AM

عزیم فروش لباس دردسر زیاد داره در عوض
فروش کمی داره
و
سود کمی هم داره
=
به نظر من زیاد جواب نمیده / یعنی به دردسرش نمی ارزه.
=
یه چیز دیگه =
کسانی که سایت فروش لباس حالا از هر نوعی ... دارن یه مغازه هم دارن و اکثر فروش و سودشون از همون مغازه شونه . و از سایت بیشتر برای تبلیغات استفاده می کنن

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - اقاي ايـــده - 04-18-2013 01:47 AM

در مورد فروش لباس به صورت اينترنتي
شما بايد ابتدا سايت بزنيد. سايت را كه ايجاد كرديد بايد در انجمن ها-وب سايت هاي مختلف كه مناسب با فعاليت شما هست تبليغ كنيد. هزينه اين تبليغات هم در سايت هاي مختلف از مبلغ 20000 تومان تا حدود 500 الي 1 ميليون تومان براي يك ماه متغيير هست(تا اونجايي كه اطلاع دارم)

در بحث فروش ابتدا جستجويي در نت انجام بديد بدون شك فروشگاه هاي مشابه زيادي رو خواهيد يافت. براي موفق شدن بايد يك حرف جديدي داشته باشيد تا نسبت به انها متمايز باشيد.

در مورد پست و هزينه هاي. پست چند نوع ارسال دارد و نسبت به هر نوع هزينه هاي مختلفي هم اعمال ميشود.به جز نوع ان هزينه مسافت هم حساب ميشود و اين هزينه بسته به تغييرات نرخ كرايه ها متغيير هست.براي اطلاع دقيق بايد حضوري به اداره پست شهرتان مراجعه كنيد و برگه هزينه هارا دريافت كنيد يا به سايت پست مراجعه كنيد(حضوري اقدام كنيد بهتر خواهد بود.

براي ارتباط بايد حضوري مراجعه كنيد.هزينه را پرداخت و محصول را دريافت يا برايتان ارسال ميكند.يا در صورت داشتن اشنا ميتوانيد به صورت چكي كار كنيد.

محصولات مختلفي در عرصه پوشاك وجود دارد بر همين اساس قيمت انها هم متفاوت هست.براي مكان خريد هم در تهران مكان هاي اين چنيني مشخص هستند.از دوستان تهراني ميتوانيد بپرسيد.

بله توليدي ها هم سايت دارند.در گوگل جستجو كنيد ميتوانيد كم بيش پيدا كنيد.اما خريد را نتي انجام ندهيد بهتر هست حضوري اقدام كنيد.

در بحث لباس كودك بهتر هست از محصولات اماده استفاده كنيد هزينه انها نسب به توليدي هاي داخل كمتر خواهد بود.بسته به نوع و جنس لباس متفاوت هست.

در مورد فروش نتي هزينه پست به محصول اضافه ميشود در نتيجه بايد هزينه محصولات شما نسبت به محصولات مشابه در فروشگاه هاي واقعي كمتر باشد تا مشتريان رغبت به خريد كنند.

در نهايت اين فعاليت براي شخصي مناسب مي باشد كه خود در دنياي واقعي در كار پوشاك فعاليت كنيد حال چه داراي توليدي باشد و يا داراي فروشگاه لباس.

براي يك فردي كه در منزل زندگي ميكند. موفقيت كم خواهد بود و ضرر زياد.

موفق باشيد.

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - ماهتیسا - 04-18-2013 01:56 AM

ممنون از اینکه بطور کامل و همه جانبه بررسی کردید و بهم گفتید

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - 369369 - 04-18-2013 02:16 AM

خانم ماهتیسا من تاپیک دیگه ی شما رو خوندم که درباره یادگیری کارهای گرافیکی صحبت کرده بودین . راستش وقتی این تاپیک رو ازتون دیدم کلی تعجب کردم .

به نظرم شما حسابی دارین تاپیک های مختلف این سایت رو می خونین و لحظه به لحظه ایده های جدیدی به ذهنتون میرسه . این خیلی خوبه
ولی
بهتره اول ایده هایی که به ذهنت می رسه رو ، روی کاغذ بنویسی بعد اولویت بندی شون کنی از نظر علاقه و مقدار مهارت و سرمایه و ...... بعد راحت تر می تونی تصمیم بگیری .

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - ماهتیسا - 04-18-2013 11:17 AM

ممنون از راهنمایی تون

ایده های زیادی که از این سایت به ذهنم رسیده، اما این دوتا خیلی وقته تو ذهنمه

با توجه به اینکه مهارت تو گرافیک طول میکشه، خواستم یه کار کوچیک خانگی راه بندازم و در کنارش آموزش گرافیک رو هم شروع کنم

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - 369369 - 04-18-2013 05:17 PM

خواهش می کنم عزیزم
=
راستش به نظر من از خیر فروش اینترنتی لباس کودک بگذر .
شما هر چیز دیگه ای می تونی ایتترنتی بفروشی . روی گزینه های دیگه فکر کن . در مورد فروشگاههای اینترنتی و اینکه چه چیزهایی می فروشن تحقیق کن و بهترینش رو انتخاب کن .

RE: درباره فروشگاه اینترنتی لباس کودک کمک میکنید؟ - ماهتیسا - 04-18-2013 09:58 PM

مثلا چی؟

شما چند تا مثال میزنید؟ که سودش خوب باشه