سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال درموردکارابتکاری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سوال درموردکارابتکاری (/showthread.php?tid=7727)

سوال درموردکارابتکاری - IRANPG - 04-10-2013 05:15 PM

بایادخدا
من یک مغازه فروش قهوه وچای دارم حالامن تصمیم دارم برای فروش بهتر خودم چایهای راباکیفیت بابرندی خودم درست کنم شمامی توانیددراین موارد به من کمک کنید.35

RE: سوال درموردکارابتکاری - mir abbas - 04-10-2013 08:14 PM

شما میتوانید چاییهای با عطرهای مختلف و خواص دارویی و درمانی به مشتریانتون عرضه کنید مثلا دمکرده گل گاوزبان با سنبل الطیب جهت ارامش و رفع بیخوابی و یا چای زعفرانی و یا چای هل دار و ..... فک میکنم چایی خورهای قهار مشتریتون بشن.

RE: سوال درموردکارابتکاری - hamidirche - 04-15-2013 11:02 AM

دوست عزیز نمیدونم تو تهران هستی یا شهر دیگه حتما به این آدرس برو خودش یه ایده های خوبی بهت میده
تهران. پارک لاله . بازارچه سنتی یه مغازه هست شاید حدود بیست یا سی نوع چایی میفروشه فروشش هم همیشه خوبه حتما ازش ایده میگیری

RE: سوال درموردکارابتکاری - پرواز - 04-15-2013 11:24 AM

دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه که اگر بخوام یه ترکیب از چایی که ابداع خودم هست رو در قالب تی بگ بسته بندی کنم از چه طریق و چقدر باید هزینه کنم؟ واینکه آیا برای فروشش نیاز به شماره بهداشت و اینا دارم؟

RE: سوال درموردکارابتکاری - Delta.H - 04-15-2013 11:56 PM

(04-15-2013 11:24 AM)پرواز نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه که اگر بخوام یه ترکیب از چایی که ابداع خودم هست رو در قالب تی بگ بسته بندی کنم از چه طریق و چقدر باید هزینه کنم؟ واینکه آیا برای فروشش نیاز به شماره بهداشت و اینا دارم؟
خانم پرواز گرامی برای بسته بندی چای تی بگ نیاز به دستگاه مخصوصی است که همزمان کار توزین و بسته بندی را انجام می دهد و فکر می کنم این طرح از طرف وزارت تعاون تحت عنوان مشاغل خانگی حمایت می شود.
اما اگر قصد تولید با هزینه کم و به شکل حرفه ای تر هستید بهترین گزینه استفاده از اوتسورسینگ یعنی ظرفیت خالی کارخانجات است که در اینصورت شما با توافق و عقد قرارداد با یک کارخانه که دارای امکانات بسته بندی تی بگ باشد چای و حتی کاغذ مورد نیاز را تأمین و به شکل بسته بندی شده با مارک خودتان برای عرضه به بازار تحویل می گیرید.
از لحاظ مجوز هم مشکلی نخواهید داشت.
یافتن چنین کارخانه هایی کار سختی نیست و به احتمال زیاد در شهر بزرگی مانند اصفهان با مراجعه به اداره صنایع براحتی می توانید آنها را پیدا کنید.
دوستانی که در مورد روش اوتسورسینگ اطلاعات بیشتری می خواهند در بخش VIP توضیحات کاملی موجود است.