سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدف گذاری سال 92 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: هدف گذاری سال 92 (/showthread.php?tid=7516)

صفحه ها: 1 2 3 4

هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 07:56 PM

سلاممممممممممی چو بوی خوش بهار
عیدتون مبارک
سال نوتون مبارک
تعطیلات خوش گذشته؟؟؟
خوب دیگه دوستای عزیزم دیگه تعطیلات و مهمونی و خوش گذرونی بسه!!!
حالا وقت اونه که به صورت اصولی بشینیم برای سال 92 هدف گذاری کنیم

می خوام توی این هدف گذاری چندتا نکته را براتون بازگو کنم:

1-یادتون باشه توی هدف گذاری هاتون تک بعدی فکر نکنید و تمامی ابعاد زندگیتون از شخصی، مالی، علمی و... را ذکر کنید.
مثلا من یه دایی دارم خیلی موفقه در همه زمینه ها، ولی ایشون متاسفانه در امور زندگی خصوصی موفق نبوده یعنی اصلا در اهدافش جا و وقتی را برای ازدواج اختصاص نداده.
2- سعی کنید اهدافی که در این بخش می نویسید در یک سر رسید سال 92 بنویسید تا حتما زمان آن در مقابل چشمانتان باشد.
3- حتما خودتون را ملزم کنید که تا پایان سال 92 به تمام اهداف برسید و در پایان سال به نسبت رسیدن به آنها به خود نمره دهید.

RE: هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 08:07 PM

خوب اگر دوست دارید با ما و گروه پشتیبان همراه بشوید سعی کنید تا پایان تعطیلات این هفت برگ را برای خودتون پر کنید:

----------------------------------------------
برگه اول: اهداف زندگی شخصی -
-
-
-
-

برگه دوم: اهداف مالی -
-
-
-
-

برگه سوم: اهداف علمی -
-
-
-
-

برگه چهارم: اهداف شغلی -
-
-
-
-
---------------------------------------------

برگه پنجم: اهداف جسمی و ورزشی -
-
-
-
-

برگه ششم: اهداف گشتن و سفر -
-
-
-
-

برگه هفتم: اهداف اجتماعی -
-
-
-
-
-

RE: هدف گذاری سال 92 - 3ObHaN - 03-26-2013 09:12 PM

من برای سال 92 ، سه عدد هدف انتخاب کردم که یکیشون در زمینه ی مالیه ، دومی در زمینه ی زندگی شخصی و سومی در زمینه ی تحصیلات و علم و دانش و اینجور چیزاست .
بعد یه دفتر برداشتم ، واسه هرکدوم 60-70 صفحه گذاشتم و دفتر رو تخسیم کردم بینشون .
تو صفحه ی اول یه سری اطلاعات نوشتم مثل مدت زمان رسیدن و غیره .
بعد چند صفحه رها کردم واس توضیحات و اینا و از صفحات بعد جملات تاکیدی تخصصی رو شروع به نگارش کردم ...
البته فقط میترسم ورق کم بیارم . دفترم از این دفتر هاست که باز میشن ورق ازشون جدا میشه واسه همین میخوام برم یکی عینش رو بخرم که ورق های قدیمی رو بندازم دور جدید جایگزین کنم توش Big Grin

RE: هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 09:21 PM

دادا سبحان به نظرم بهتر بود که یه سر رسید بر می داشتی
در صفحه یادداشت هاش اهدافت را می نوشتی و در روز صفحه تقویمی که مورد نظرته که به اون هدف برسی پایان زمان اجرای اون هدف را می نوشتی.

و برای هر برگه سررسیدت هم یه جمله تاکیدی.

در ضمن اهدافت باید همه هفت مورد را شامل بشه

مثلا من برای خودم اینطوری نوشتم که:
هدف علمی:
چاپ مقاله در ژورنال ISI تا تاریه 30 آذر92
بعد در برگه روز 30 آذر نوشتم چاپ مقاله مریم MARYAR را در ژورنال .... تبریک عرض می کنم ، و مریم جان برای بدست آوردن این موفقیت شما دعوت به یک رستوران خیلی شیک و صرف شام تا مبلغ 60هزار تومان شده اید.

---------------------------
یا برای هدف سفر: نوشتم سفر بسیرا رویایی به اصفهان با دوستانم در 30 فروردین.
بعد برگه 30 فروردین تا 2 اردیبهشتم را اختصاص دادم به مکانهای دیدنی و افرادی که در اصفهان می بینم
....

RE: هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 09:44 PM

دوستان حتما هدف هاتون را بنویسید در یک سررسید و در صورت امکان تاریخ هاش را در اینجا بگذارید تا در گروه پشتیبان انجمن با توجه به نزدیک شدن به تاریخ ها به صورت دسته جمعی برای هم دیگه انرژی مثبت بفرستیم و همدیگه را در رسیدن به اون هدف ها پشتیبانی کنیم.
شاید اینطوری دلگرم تر و کوشا تر بشیم

RE: هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 09:45 PM

من خودم دارم می نویسمشون و به محض تموم شدن تاریخ ها و شرح مختصری از اون را اعلام می کنم.

RE: هدف گذاری سال 92 - ahmad rezaee - 03-26-2013 09:56 PM

نمی دونم چرا یه حسی همه اش داره بهم میگه امسال سال جهش و موفقیت های عالی برای من و دوستان من است .

برای همین در شروع سال می خوام اهداف دقیق و کاملی برای خودم ترسیم کنم .

خانم معاون تاپیک عالی را شروع کردید ، بچه ها همگی به فکر یه هدف گزاری عالی باشید تا وقتی به آنها رسیدید افسوس کوچکی آنها را نخورید .

RE: هدف گذاری سال 92 - 3ObHaN - 03-26-2013 10:07 PM

جریان این سررسید چیه ؟ یکم بیشتر توضیح میدید ؟ کامل نگرفتم من هنو Big Grin
نمیشه اهداف رو تو یه دفتر نوشت ، بعد توی سررسیدی که مخصوص نوشتن کارهای فرداست ، اون روز رو نشون گذاشت و در مورد هدف نوشت ؟

RE: هدف گذاری سال 92 - MARYAR - 03-26-2013 10:14 PM

(03-26-2013 10:07 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  جریان این سررسید چیه ؟ یکم بیشتر توضیح میدید ؟ کامل نگرفتم من هنو Big Grin
نمیشه اهداف رو تو یه دفتر نوشت ، بعد توی سررسیدی که مخصوص نوشتن کارهای فرداست ، اون روز رو نشون گذاشت و در مورد هدف نوشت ؟
ببین دادا
البته شما هر طور که راحت تری می تونی اون کار را بکنی
- ولی روشی که ما امسال روش زوم کردیم اینه که شما یه سررسید 92 می خری.
حتما سر رسید بزرگ باشه
- سررسید در انتهاش یه تعداد برگه برای یادداشت داره، که ابتدا شما در اون برگه ها میای کل اهدافت را که در 7 دسته بالا تقسیم بندی می شه می نویسی، مثلا من نوشتم:
ثبت شرکت ... تا 25 اردیبهشت (شغلی)
چاپ مقاله در ژورنال تا 30 آذر (علمی)
....

-در مرحله سوم شما میای تاریخ های شروع و پایان برای این اهداف را در سررسیدت علامت می زنی، مثلا من برای شروع رنگ آبی را انتخاب کردم و برای پایانش رنگ سبز را
در برگه تاریخ شروع مثلا می نویسی: شروع هدف ثبت شرکت با اقدام به ....
و در برگه تاریخ پایان می نویسی: خدا را شکر شرکتم را با نام .... ثبت کردم و به مناسبت این موفقیت مریم خانوم را به یه سینما و دیدن فیلم دعوت می کنم
.

RE: هدف گذاری سال 92 - jahanagahi - 03-26-2013 10:20 PM

با تشکر از معاونت محترم انجمن.این تایپیک عالی و فوق عالی است. عزیزان لطفا بر اساس پیشنهاد خانم استاد اقدام نمائید. موفقیت حتمی است.