سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+---- انجمن: كارگروه فن آوري اطلاعات (/forumdisplay.php?fid=121)
+---- موضوع: ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر (/showthread.php?tid=7509)

ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر - sbm_33 - 03-26-2013 12:41 AM

سلام به همه بزرگترای سایت و عرض تبریک سال نو
یه ایده ناقص دارم و دوست دارم با کمک بچه های دیگه کاملش کنم و ان شاالله بعد ازاون هم اجراش کنم
فعالیتی که در عین داشتن درآمدی خوب و قابل قبول ، این قابلیت رو داشته باشه که در کمترین زمان ممکن نقد بشه
دوست دارم که همه بچه هایی که عضو این سایت هستن بیان و نظرشونو بگن حتی اگه یه جمله
من ترم آخر نرم افزار میخونم یه شرکت تعاونی رایانه هم بتازگی ثبت کردم ،جمعا حدود هفت سالی هم هست که توبازار کامپیوتر و.. هستم و همچین بگی نگی توبازار میشناسنم، از اونجاکه اداره تعاون روی طرح هایی که توجیح اقتصادی مناسب دارن و ایجاد اشتغال برا چند نفر میکنه وام های خوبی با سود پائین میده و...
میخوام که کمکم کنید و هرچی بنظرتون میاد که مفیده رو برام بنویسید ،از طرح هایی که بقیه نوشتن و اجرا کردن و ایده هایی که بنظر خودتون میاد برای موفقیت در این بازار کامپیوتر

RE: ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر - sbm_33 - 03-26-2013 01:09 AM

در مورد گسترش طرح هم هیچ محدودیتی قائل نشید حتی درحد تمام ایران و یه عالمه لیسانس بیکار کامپیوتر
در مورد گسترش طرح هم هیچ محدودیتی قائل نشید حتی درحد تمام ایران و یه عالمه لیسانس بیکار کامپیوتر

RE: ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر - mahyar.h - 03-28-2013 02:41 AM

چکار می خوای بکنی؟! چقدر وام میدن!؟ امکاناتت چیه!؟

RE: ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر - sbm_33 - 04-06-2013 01:28 PM

کارشو دارم اینجا می پرسم تا بهترین نظر و ایده رو اجرا کنم / بسته به طرح میزان وام معلوم میشه از سه چهار میلیون تا برسه به میلیارد بستگی به طرح داره و میزان توجیح اقتصادی و... ؟
کسی نبود ایده داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/