سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اطلاعیه ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: اطلاعیه ها (/showthread.php?tid=7395)

RE: اطلاعیه ها - principal - 04-24-2013 06:12 PM

با سلام
خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

من ناظم جدید این خانواده هستم امیدوارم بتوانم به پیشرفت بهتر این انجمن کمک کنم.

سبز باشید

RE: اطلاعیه ها - Poacher - 04-24-2013 06:25 PM

با سلام و عرض ادب
من هم جدیداً به عنوان ناظم در خدمت دوستان هستم.
امیدوارم با رعایت نظم و اجرای قوانین سایت توسط همه اعضای محترم، مجبور به پیگیری و برخورد با هیچ کس و حذف یا ویرایش هیچ مطلبی نشویم.
با تشکر

RE: اطلاعیه ها - ناظم ارشد - 05-07-2013 11:15 AM

توجه کنید که:

کلیه پیشنهادهای ارائه خدمات و محصولات (خرید و فروش) باید در بخش بازارچه ارسال شود.
کلیه پیشنهادهای همکاری باید در بخش بازارچه ارائه شود.
طبق قوانین بخش بازارچه، ارسال ها بعد از تائید به نمایش در می آید، از ارسال چندباره جلوگیری کرده و صبور باشید تا تاپیک شما تائید شود.
ارسال هر گونه لینک طبق مرامنامه باید با قراردادن لینک انجمن در سایت خود، صورت گیرد.
آگهی هایی که غیر از بازارچه ارسال شود، حذف میشود.

در بخش "آگهی های کسب درآمد سریع (مخصوص بنرهای تبلیغاتی سایت)" همان طور که از نامش پیداست، مخصوص تاپیک بنرهای تبلیغاتی انجمن و آگهی های صندوق های استانی (با ارسال اکانت نماینده استان) است که ارسال ها در این تاپیک بدون لزوم تائید قبل از نمایش، فورا نمایش داده میشود.

RE: اطلاعیه ها - مــجــیــנ - 05-08-2013 12:31 PM

بعضی از دوستان سوال می کنند چرا تعداد ارسالهای ثبت شده ما در روزهای اخیر کم میشود؟

لطفا پست زیر را بخوانید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6416&pid=87205#pid87205

تعدادی از تاپیکها در حال انتقال به بخش سلامتی،سرگرمی و درد دل های یک میلیاردر هست. همانطور که گفته شد پست های بخش فوق ،شمارش نمی شوند.به همین علت پستهایی که به این بخش منتقل می شود از مجموع ارسالهای ثبت شده کاربران کسر می گردد

موفق باشید

RE: اطلاعیه ها - ناظم ارشد - 05-13-2013 12:13 PM

اعضای محترم سایت

از این تاریخ و با افتتاح بازارچه مرکزی و حقیقی انجمن زدن هرگونه تاپیک تبلیغاتی و یا تبلیغ سایت و وبلاگ و یا حرفه در امضا ممنوع می باشد.

لطفا هر چه زودتر نسبت به ویرایش امضاهای خود اقدام نمائید.

RE: اطلاعیه ها - ناظم ارشد - 05-13-2013 10:25 PM

اعضای محترم
برای ارسال تشکرها، تبریک، تسلیت های مذهبی و یا دوستانه از زیر انجمن جدید " اعمال ماه ها، تشکرها، تبریکات و تسلیت های مذهبی و دوستانه" استفاده کنید.
همچنین دقت فرمائید موضوعی که می خواهید برای آن تاپیک بزنید اگر قبلا تاپیکی با موضوع مشابه وجود داشته در همان تاپیک ارسال خود را انجام داده و از زدن تاپیک جدید اضافی خودداری کنید.