سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تاریخ تولد بچه های انجمن! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: تاریخ تولد بچه های انجمن! (/showthread.php?tid=7373)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: تولد - MARYAR - 10-07-2011 12:01 PM

آقايان نويد اتابكي، محمد و جوان كه از اين تاپيك ديدن كردند نمي خواهند به سوال تاپيك پاسخ بدهند؟

RE: تولد - MARYAR - 10-07-2011 12:05 PM

راستي آقاي مدير هم زاده نيمه پاييزه!
15 آبان

RE: تولد - toranj63 - 10-07-2011 12:18 PM

روزي كه مردم عشق رو به هم هديه مي دادن در صبح آن روز آري روز ولنتاين بود...
در ان روز اما پسرك ساعتي بعد از تولدش غمين شد چرا كه شنيد كه آن روز روز مرگ نويسنده و شاعر مورد علاقش فروغ فرخ زاد بوده است....
اينم روز تولد من.

RE: تولد - 3ObHaN - 10-07-2011 01:47 PM

(10-07-2011 12:18 PM)toranj63 نوشته شده توسط:  روزي كه مردم عشق رو به هم هديه مي دادن در صبح آن روز آري روز ولنتاين بود...
در ان روز اما پسرك ساعتي بعد از تولدش غمين شد چرا كه شنيد كه آن روز روز مرگ نويسنده و شاعر مورد علاقش فروغ فرخ زاد بوده است....
اينم روز تولد من.
هـــــــی .... پس تا اخر عمر روز تولدتون رو فراموش نمیکنم .

RE: تولد - Suma - 10-07-2011 01:52 PM

من روزی بدنیا امدم که در انروز جهان متحول شد

روزی که در سیلیکون ولی واقع در کالیفرنیا امریکا همه میگفتند بزودی سرنوشت فناوری اطلاعات تغییر خواهد کرد

در ایتالیا مقر پاپ همه منتظر اعلام خبر مهمی از سوی پاپ بودند

در هند بوداییان همه در حال نیایش بودند

تا اینکه .............

در ساعت 5 عصر انروز در منطقه خاورمیانه کشور ایران و شهر زیبای شیراز پسری متولد شد که همه میگفتند

اینده تکنولوژی به دستان این پسر متحول خواهد شد

به همین مناسبت همه جهان در شادی و شعف فرو رفتند و از ان روز تا بحال بزرگترین موسیقیدانان در ساعت 5 عصر 26 سپتامبر کنسرت بپا میکنند

هر سال همه بزرگان ای تی دنیا به مناسبت اینروز سخنرانی میکنند و همه حاضرند تا تحول دنیای تکنولوژی را بدستان این جوان جشن بگیرند

گوگل هم هرسال 26 سپتامبر لوگو خود را عوض میکند

نام اینروز را در تقویم جهان Technology rebirth day نامیده اند

در خدمتیم Yosef.gif

(10-07-2011 12:01 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقايان نويد اتابكي، محمد و جوان كه از اين تاپيك ديدن كردند نمي خواهند به سوال تاپيك پاسخ بدهند؟

من دیشب تاپیکو دیدم امدم پست بزنم یادم رفت Big Grin مریم خانوم

RE: تولد - Suma - 10-07-2011 03:31 PM

(10-07-2011 12:18 PM)toranj63 نوشته شده توسط:  روزي كه مردم عشق رو به هم هديه مي دادن در صبح آن روز آري روز ولنتاين بود...
اينم روز تولد من.

چه باحال توصیف کردین Big Grin

اینجوریه منم الان توصیفمو عوض میکنم Yosef.gif

البته برا شما راسته و برا من یکم تخیلیه Yosef.gif

RE: تولد - 3ObHaN - 10-07-2011 03:55 PM

(10-07-2011 01:52 PM)Suma نوشته شده توسط:  من روزی بدنیا امدم که در انروز جهان متحول شد

روزی که در سیلیکون ولی واقع در کالیفرنیا امریکا همه میگفتند بزودی سرنوشت فناوری اطلاعات تغییر خواهد کرد

در ایتالیا مقر پاپ همه منتظر اعلام خبر مهمی از سوی پاپ بودند

در هند بوداییان همه در حال نیایش بودند

تا اینکه .............

در ساعت 5 عصر انروز در منطقه خاورمیانه کشور ایران و شهر زیبای شیراز پسری متولد شد که همه میگفتند

اینده تکنولوژی به دستان این پسر متحول خواهد شد

به همین مناسبت همه جهان در شادی و شعف فرو رفتند و از ان روز تا بحال بزرگترین موسیقیدانان در ساعت 5 عصر 26 سپتامبر کنسرت بپا میکنند

هر سال همه بزرگان ای تی دنیا به مناسبت اینروز سخنرانی میکنند و همه حاضرند تا تحول دنیای تکنولوژی را بدستان این جوان جشن بگیرند

گوگل هم هرسال 26 سپتامبر لوگو خود را عوض میکند

نام اینروز را در تقویم جهان Technology rebirth day نامیده اند

در خدمتیم Yosef.gif

(10-07-2011 12:01 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقايان نويد اتابكي، محمد و جوان كه از اين تاپيك ديدن كردند نمي خواهند به سوال تاپيك پاسخ بدهند؟

من دیشب تاپیکو دیدم امدم پست بزنم یادم رفت Big Grin مریم خانوم

خسته نباشی ، این همه کار رو به دنیا نیومده بودی کردی حالا که به دنیا اومدی میخوای چیکار کنی ؟؟؟؟
---------------------------------------------------------------
هر سال واسه من تولد میگیرند و من برای دیگران ! من هرسال 1 می ، به یاد مارکس و انگلس و لنین و مائو و استالین و میلیارد ها کارگری که دنیا به خود دیده جشن میگیرم . به جای تولد ، جشن تاجگذاری برای خود میگیرم . من لیاقت دارم در کنار مارکس و انگلس و لنین و مائو و استالین قرار بگیرم . هر سال 1 می ، فشاری پای میلیون ها کارگر در حالی که میگویند : ای سبحان ! تو در روز عزیزی به دنیا امدی . همه ی ما چشم انتظار دست های تو هستیم ، کمر من را خم میکند و ذهن من را پریشان .
و من در حالی که از ترس ان که نتوانم جواب این صداها را دهم در خود نمیگنجم ، از این هدیه ی خدا متشکرم . متشکرم که مرا در روز جهانی کارگر متولد ساخت و این طرز فکر کارگر گونه و طرز زندگی کارگرگونه را به من داد تا حامی و منجی کاگر باشم .
به امید روزی که کل دنیا به کارخانه ای بزرگ تبدیل شود ....

اوف زیادی مارکسیستی شد . Big GrinBig GrinBig Grin

RE: تولد - kimyya - 10-07-2011 08:02 PM

همیشه به ماه تولدم افتخار میکردم و مطمئنم من به این دلیل در این ماه به دنیا اومدم که توانایی انجام بهترین هارو در وجودم داشته باشم
17 /5 /66
البته روز خبر نگار هم هست.
امیدوارم تو این جهان کاری بزرگ انجام بدم که کلا تو جهان خبری بشه Smile

RE: تولد - مهدی گل محمدی - 10-07-2011 08:16 PM

پس من چی بگم هیچ نمی دونم روز سوم شهریور چه روزیه.فقط میدونم روز سوم شهریوره.اگر تاریخدانی چیزی پیدا شد که تشخیص داد این روز چه روزیه پاداش داره.

RE: تولد - toranj63 - 10-07-2011 08:41 PM

(10-07-2011 08:16 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  پس من چی بگم هیچ نمی دونم روز سوم شهریور چه روزیه.فقط میدونم روز سوم شهریوره.اگر تاریخدانی چیزی پیدا شد که تشخیص داد این روز چه روزیه پاداش داره.

سوم شهريور به نقل از ريسمون دات كام:
آغازجنگ های صلیبی
درچنین روزی درسال 1095 میلادی جنگ های صلیبی میان مسلمانان ومسیحیان آغاز شد. جنگ های صلیبی به جنگ هایی گفته می شود که در آن مسیحیان برای رهایی بیت المقدس از دست مسلمانان در قرون یازده و دوازده میلادی بدان دست می یازیدند . نخستین کسی که لوای جنگ را برافراشت راهبی بنام پطرس از اهالی فرانسه بود . جنگ های صلیبی هشت جنگ است که در جنگ اول و چهارم هیچیک از پادشاهان اروپایی دخالت نداشتند و فقط نجبا و اصیل زادگان بودند که بر صلیبی ها فرمانروایی می کردند . غیر از جنگ اول در باقی جنگ ها مسیحیان از مسلمانان شکست خوردند .

استقلال بلاروس
بیلو روسی یا روسیه سفید کشوری است در شرق اروپا در شمال اوکراین و مشرق لهستان . مساحت آن حدودا یک هشتم کشور ایران است . قسمت غربی این کشور در سال 1922 تحت کنترل لهستان بود و بالاخره در بیست و پنجم اوت سال 1991 میلادی اعلام استقلال کرد . هشتاد درصد مردم آن از نژاد بیلو روسی و سیزده در صدر مردم آن روس هستند . زبان رسمی این کشور بیلوروسی ونوع حکومت آن جمهوری است . پایتخت این کشور مینسک نام دارد .

استقلال اروگوئه
این کشور در آمریکای جنوبی و در منطقه معتدل جنوبی ، در ساحل اقیانوس اطلس قرار دارد . نژاد مردم این کشور سرخ و سفید است و اکثر آنان به زبان اسپانیولی تکلم می کنند. غالب مردم این کشور پیرو دین مسیحیت و بویژه مذهب کاتولیک اند . حکومت این کشور نیز جمهوری است . اروگوئه در چنین روزی در سال 1830 از اسپانیا مستقل شد و در هجدهم دسامبر سال 1945 میلادی به عضویت سازمان ملل متحد در آمد . پایتخت این کشور مونته ویدئو نام دارد .

تولد ایوان پنجم ایوان پنجم نخستین تزار روسیه در چنین روزی در سال 1530 میلادی به دنیا آمد . او در میان سالهای 1533 تا 1584 براین کشور حکومت کرد .

تولد جرج استابزر
استابزر نقاش توانای انگلیسی در چنین روزی در سال 1724 میلادی به دنیا آمد . او بیشتر به نقاشی حیوانات می پرداخت . "خانه ترسیده از شیر" عنوان مهمترین اثر بصری اوست .

تولد تئودور کوچر
این پزشک و جراح حاذق سویسی در چنین روزی در سال 1841 میلادی به دنیا آمد . وی متخصص تیروئید بود . او در سال 1909 میلادی نوبل پزشکی را از آن خود کرد .

تولد لودویک دوم
لودویک دوم پادشاه باوارایا در چنین روزی در سال 1845 میلادی دیده به جهان گشود. وی بین سالهای 1864 تا 1886 بر این کشور حکومت کرد .

تولد استفان ولپ ولپ ، آهنگساز بر جسته آلمانی در چنین روزی در سال 1902 میلادی به دنیا آمد . "زئوس و الیدکو" عنوان مهمترین اثر موسیقایی اوست .

تولد اریک هانکر هانکر رهبر سیاسی آلمان شرقی در چنین روزی در سال 1912 میلادی به دنیا آمد .

تولد آلکس هایف هایف آهنگساز بر جسته سیبریایی در چنین روزی در سال 1914 میلادی به دنیا آمد . "شاهزاده زندیلا" عنوان مهمترین اثر موسیقایی اوست .

تولد لئونارد برنشتین برنشتین آهنگساز بر جسته آمریکایی در چنین روزی در سال 1918 میلادی به دنیا آمد . او علاوه بر آهنگسازی پیانو را به زیبایی می نواخت . آثار او در دوره خود محبوب جوانهای آمریکایی بود .

تولد برایان مور مور ، نویسنده ایرلندی در چنین روزی در سال 1921 میلادی به دنیا آمد . "کاتولیک ها" و "همسر دکتر" از عناوین مهمترین آثار داستانی اویند .

تولد شون کانری
شون کانری بازیگر بر جسته آمریکایی در چنین روزی در سال 1930 به دنیا آمد . او در فیلمهای بزرگی چون "جیمز باند" و "مردی که می خواست پادشاه باشد" بازی کرد .

در گذشت فردریش نیچه
فردریش ویلهلم نیچه در پانزدهم اکتبر سال 1844 میلادی به دنیا آمد . وی در اصل از اعقاب یک خانواده لهستانی بود . پدرش مردی روحانی بود . او در هفت سالگی پدر خود را از دست داد و خود یک عمر با ضعف روحی و جسمی در جهان باقی ماند . فلسفه او ناشی از جسمی ناتوان مغزی نامتعادل است . فلسفه نیچه هم انسان را مسحور می کند و هم او را می ترساند . سیر جنون آمیز نیچه در عالم فلسفه تاحدی ناشی از شکست او در عشق بود . روح بسیار حساس وی وقتی بیشتر متزلزل شد که از زن مورد علاقه خود جواب منفی شنید . او تاهجده سالگی تحت نفوذ مادر در محیطی سخت گیرانه آموزش های دینی را فراگرفت اما وضعیت تعصب آمیز آموزش ها او را به سوی بی دینی سوق داد . نیچه علاوه بر ماکیاولی ، شوپنهاور را نیز مقتدای فلسفی خویش می دانست . کتاب "چنین گفت زرتشت " مهمترین اثر اوست . در زمستان 1988 جنون نیچه سخت بالا گرفت . ناچا راو را به بیمارستان بردند . سرانجام در چنین روزی در سال 1900 میلادی بدرود حیات گفت . می گویند بسیاری از دیکتاتور های معاصر جهان نشخوارگر اندیشه های نامقدس نیچه بوده اند .

در گذشت ویلیام هرشل هرشل کاشف سیاره اورانوس در چنین روزی در سال 1822 میلادی در گذشت . وی به هنگام مرگ 85 سال داشت .

در گذشت ترومان کاپت کاپت ، نویسنده آمریکایی در چنین روزی در سال 1984 میلادی در گذشت ." در خون سرد " عنوان مهمترین اثر داستانی اوست .

اشغال ایران توسط متفقین پس از وقوع جنگ جهانی دوم که در اول سپتامبر 1939 آغاز شده بود ، ایران بی طرفی خود را اعلام کرد ، اما به دلیل گستردگی مرز کشور با اتحاد جماهیر شوروی سابق و در گیری آن با آلمانی ها به نظرمی رسید که انجام چنین امری عملا ناممکن تلقی شود . علاوه بر چنین وضعیتی ، اوضاع داخلی ایران نیز به هیچ وجه مناسب نبود و فقر و تنگدستی سراسر کشور را فرا گرفته بود و به همین دلیل قشر متوسط به پایین جامعه نیز از استبداد رضاخانی به تنگ آمده بودند . ارتش متفقین به بهانه های واهی از قبیل حضور جاسوسان آلمانی در ایران به اشغال کشور مبادرت ورزید .رضا شاه درابتدا تصمیم به مقاومت در برابر این نیروها گرفت اما به دلیل فقد پایگاه مردمی و نارضایتی عمومی از عملکرد او، ایران بدون هیچ مقاومتی به اشغال
نیروهای مهاجم در آمد . اشغال ایران در سوم شهریور 1320 خیلی سریع و آسان تحقق یافت و با تهاجم نیروهای انگلیسی و شوروی سابق از جنوب و شمال صورت رسمی و جدی به خود گرفت . این اشغال تا پایان جنگ در سال 1324 ادامه داشت . قحطی ، گرانی و پایمال شدن نمامیت ارضی ایران از جمله عواقب چنین اشغالی بود .