سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گرونترین حیوانات خانگی جهان . - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- انجمن: تصاویر و کلیپ جالب (/forumdisplay.php?fid=63)
+---- موضوع: گرونترین حیوانات خانگی جهان . (/showthread.php?tid=726)

صفحه ها: 1 2

گرونترین حیوانات خانگی جهان . - 3ObHaN - 09-02-2011 02:15 AM

خب ! میلیاردر های عزیز ، خونه خریدین ، بوگاتی یورون خریدید ، کشتی خریدید ! حالا مونده یه حیووون خونگی هم بخرید .
13 حییون خونگی گرون قیمت دنیا رو بهتون معرفی میکنم ! ولی یه نکته هم بگم ، خودم تحت هیچ شرایطی این حیوون ها رو نمیخرم ! به محض میلیاردر شدنم ، یه گربه میخرم تا از شر غرغر های خواهرم خلاص شم

Bengal cat : 13 = قیمت از 800 تا 3000 دلار
[تصویر: 0c3883.jpg]
Snow Macaque : 12 = قیمت 3500
[تصویر: 0c3884.jpg]
Squirrel Monkey: 11 = قیمت از 4000 دلار
[تصویر: 0c3885.jpg]
Chinese Crested Hairless Puppies : 10 = قیمت از4000 تا 5000 دلار
[تصویر: 0c3886.jpg]
Savannah Cat: 9= قیمت از 4000 تا 10,000 دلار
[تصویر: 0c3887.jpg]
Mona Guenon: 8= قیمت از 6000 دلار
[تصویر: 0c3888.jpg]
monkey DeBrazzas: 7= قیمت از 7000 دلار
[تصویر: 0c3889.jpg]
Striped ball python: 6= قیمت از 10,000 دلار
[تصویر: 0c3890.jpg]
Giotsintovy macao: 5= قیمت از 6500 تا 12,000 دلار
[تصویر: 0c3891.jpg]
female python lavender albinosa : 4= قیمت از 20,000 دلار
[تصویر: 0c3892.jpg]

و اما فینالیست ها :
tiger python: 3= قیمت از 15,000 دلار
[تصویر: 0c3893.jpg]
Chimpanzees: 2= قیمت از 800 تا 3000 دلار
[تصویر: 0c3894.jpg]
White Lion: 1= قیمت از 138,000 دلار
[تصویر: 0c3895.jpg]

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - vahideh - 09-02-2011 08:34 PM

خيلي باحال بود . دستتون دردنكنه .دوست دارم همشونو داشته باشم!

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - sara - 09-02-2011 08:40 PM

حیف که خودشون نمیدونند چقدر با ارزش هستند!Tongue
کاش ما آدم ها هم میدونستیم کلی ارزش داریم و مفت خودمون را به مشکلات نمیفروختیم!Wink

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - MARYAR - 09-03-2011 12:35 AM

من عاشق مار و كروكديل هستم . چقدر اين حيوانات معصوم و قشنگ هستند

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - 3ObHaN - 09-03-2011 01:20 AM

(09-03-2011 12:35 AM)maryam_sh نوشته شده توسط:  من عاشق مار و كروكديل هستم . چقدر اين حيوانات معصوم و قشنگ هستند

HuhHuhHuhDodgy
حالا مار یه چیزی .... کروکودیل ؟؟؟؟؟؟؟! معصوم ؟؟؟ دندون های کروکودیل رو دیدین ؟؟؟
راستی وحیده خانوم کروکودیل با تمساح فرق داره ؟ Undecided

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - MARYAR - 09-03-2011 01:36 AM

نگيد اينجوري آقا سبحان اون طبيعشه
تا حالا شده انگشت‌هاي يك مارمولك يا سمندر را لمس كنيد و توي چشاش معصوميت را ببينيد.

البته من الان 2تا آكواريوم دارم ماهي گوشتخوار و گياهخوار، لاك پشت، خرچنگ- عاشقشونم
و ماني... يه مرغ ميناي واقعا عالي كه باهم خيلي حرف مي زنيم و هميشه بهم شادي مي بخشه
دوست دارم يه كاسكو بخرم ولي ماني خيلي حساسه و فوق العاده حسود.
اطلاعاتي درباره كاسكو و نژادش داريد؟

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - 3ObHaN - 09-03-2011 02:12 AM

اره ، همه حیوون ها قشنگن ، ولی باید ببینیم پتانسیل دارن واسه نگه داری تو خونه ؟؟؟؟ مثلا هم کروکودیل این پتانسل رو نداره و هم اهو ! جفتشون رو نمیشه تو خونه نگه داشت ! عوضش ببر ، یه پتانسل عالی واسه اهلی شدن داره !

من مرغ مینا داشتم ، خریده بودم هفتصد تومن ! میگفت : شبحان ، شبحان ! یه بار از قفس بیرون اومد ، خواهرم بدجور ترسید ، هنوزم بعد این هه مدت که خواهرم الان تقریبا 15 سال داره ، بازم اون ترس توش مونده و از بعضی چیز های الکی میترسه !

الان 1 گربه دارم ، تا 4 شنبه ، 4 تا گربه داشتم ، 3 تاشون حالشون خوب شد ، دادم به دوستام ! یکیش پاش بدجور عفونت کرده بود ! نرسیده بودم تلف شده بود ! میخواستم یه پرشین بگیرم ، دیدم بعد حیوونی چیزی بیارم پرشین اذیت میشه ، منصرف شدم . به هر حال پرشین بدجــــــور حساسه !
یه هامستر دارم ، پیرمرد !! گوش شیطون کر دو برابر باباشاه عمر کرده ! الان 3 ساله دارمش ، دیگه موهاش ریخته ، شیطونی نمیکنه ! همش میخوابه ! جوونی هاش خیلی باحال بود ! ته خنده بود ! تا صبح میخندیدم بهش
من اکواریوم هام رو جمع کردم ! ولی یه ماهی قرمزم دارم ، نمیدونم ماهی قرمزه یا نه ! فکر کنم تنها ماهی قرمزی باشه که پفک خورده باشه ! چیپسم خیلی دوست داره ! مرغ و گوشت و برنج و .... هم میخوره ! موندم والله . 110 تا قناری داشتم ( حرفه ای پرورش میدم ) بیماری اومد بیچاره ها تلف شدن موند 54 تا ! اولین بار بود گریه پدرم رو می دیدم . بعد کلیش رو فروختم الان 13 تا از بهترین قناری های کشور رو در اختیار دارم .

اما کاسکو :
مال شمال افریقاست ، مشهور ترین طوطی جهانه ، قویترین در تقلید صدا . بهترین حیوونیه بعد از سگ که به عنوان همدم انسان شناخته شده ! از قرن 15 وارد اروپا شده خیلی باهوشه ! جفت گیری سخته ، اصلاح نژاد اسونه ، اگه میخواین بخرین دقت کنید ، باید تخم بخرید ! هر روز برید و مراقب تخم باشید ، به محض به دنیا اومدن باید جدا بشه ! خــیـــــــــــلی ارومه ! ولی مراقب باش نترسه ! من داشتم پدرم رو در میاورد ! اخر پسش دادم ! بیچاره بدبخت بود ولی خدا رو شکر صاحب اصلیش اومد بردش ! دیدم گناه داره ، افتاده تو یه پرنده فروشی ، نگاه بهش نمیکنند منم 500 هزار تومن دادم خریدمش ! دیدم خیلی خیلی سر وصدا میکنه ! پسش داد ! یه هفته نشد ، مشکل صاحبش حل شد و اومد برش داشت .
قدرت تقلید صدا بالایی داره و دلیل شهرتش همینه ! خیلی اسون اموزش میپذیره . کاسکو ها خاکستری هستن ولی دمشون قرمزه تو نژادی به اسم لامینیت و تیره هست در نژاد تیمنه ! مال من لامینیت بود . تیمینه ها از لامینیت ارزون تره ! فقط و فقط واسه رنگ دمشون !
نمیشه راحت نر و ماده رو تشخیص داد ، خــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی سخته ! اما یه راه هست بال های کاسکو نر ، تیره هست نسبت به مادین ! البته در صورت بالغ بودن این درسته !
تا 5 ماهگی رنگ چشم کاملا مایل به سیاه ، از 5 تا 9 ماهگی از خاکستری تیره به سفید کمرنگ تغییر میکنه که دیگه بالغ میشه ! سه سال طول میکشه تا بتونه تولید مثل کنه !
هین دیگه ! چیز خاصی به ذهنم نمیرسه ! سه تا کتاب خریده بودم در مورد کاسکو ، پیداش کردم بهت معرفی میکنمشون !
فقط حواست به مینات باشه ! نو که میاد به بازار خدایی ناکرده خدایی ناکرده کهنه نشه دل ازار !

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - MARYAR - 09-03-2011 01:58 PM

ممنون آقا سبحان خيلي سخته از باغ پرندگان خريد كردن و اعتماد كردن
اين مرغ مينا را عموم از سرخس واسم آورده يه پروژه تو سرخس داشت خودش 500 ميليون سود كرد واسه ما هم يك جوجه مينا از لونه هاشون برداشته بود آورده بود.
خيلي باحاله 20تا كلمه مي گه صداي موبايل من و آژير دزدگير ماشين بابام و صداي زنگ آيفون را درمياره خيلي باهوشه بهش توجه نكنيم صداي آيفون در مياره انقدر شبيه كه ما بلند مي شيم در را باز مي كنيم.
صداي تلفن كه مياد همش ميگه علو
شروع به چيدن سفره كه مي كنيم همش مي گه مامان مامان
آخه مي دونه مامانمه كه فقط به غذاش مي رسه
عاشق ماكاراني و گوشت چرخ كرده و سيب زميني سرخ كرده ست.
خيلي حسوده اول كه آكواريوم گرفته بودم و به ماهي ها غذا مي دادم تمام پرهاي دور گردنش را كنده بود و ديگه حرف نمي زد
ولي جاش را عوض كردم و بهش وجه زيادي كردم تا دوباره خوب شد
سوال مورد علاقه ش اينه كه مامانم ازش بپرسه ماني بهتره يا مريم اونم سريع مي گه ماني ماني

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - 3ObHaN - 09-03-2011 02:26 PM

(09-03-2011 01:58 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  ممنون آقا سبحان خيلي سخته از باغ پرندگان خريد كردن و اعتماد كردن
اين مرغ مينا را عموم از سرخس واسم آورده يه پروژه تو سرخس داشت خودش 500 ميليون سود كرد واسه ما هم يك جوجه مينا از لونه هاشون برداشته بود آورده بود.
خيلي باحاله 20تا كلمه مي گه صداي موبايل من و آژير دزدگير ماشين بابام و صداي زنگ آيفون را درمياره خيلي باهوشه بهش توجه نكنيم صداي آيفون در مياره انقدر شبيه كه ما بلند مي شيم در را باز مي كنيم.
صداي تلفن كه مياد همش ميگه علو
شروع به چيدن سفره كه مي كنيم همش مي گه مامان مامان
آخه مي دونه مامانمه كه فقط به غذاش مي رسه
عاشق ماكاراني و گوشت چرخ كرده و سيب زميني سرخ كرده ست.
خيلي حسوده اول كه آكواريوم گرفته بودم و به ماهي ها غذا مي دادم تمام پرهاي دور گردنش را كنده بود و ديگه حرف نمي زد
ولي جاش را عوض كردم و بهش وجه زيادي كردم تا دوباره خوب شد
سوال مورد علاقه ش اينه كه مامانم ازش بپرسه ماني بهتره يا مريم اونم سريع مي گه ماني ماني
از باغ پرندگان خرید کنی ، گناه داره ، حیوون ها اونجا ازادن ، گناه داره بیاریشون تو قفس
مانـــی خیلی باحاله ! خوش به حالت BlushBig Grin با این وجود، کاسکو بخری ، هم خودت اذیت میشی و هم جناب مانی ! از خیرش بگذر ! در ضمن کاسکو 24 ساعت تو رو ( یعنی صاحبش رو ) نبینه ، کاملا موهاش میریزه !
فقط مراقب باش مانی زیاد روغن و غذای روغنی نخوره ! پرنده ها کلا ، کبد و جیگرشون خیلی حساسه ، سری چرب میشه ! اصلا به دامپزشک نشونش بده و ازش بپرس !
من به محض اینکه 5 میلیون تومن پول اضافه گیرم بیاد یه طوطی اوا قرمز میخرم ، اندازه ی کیس کامپوترمه Big Grin

RE: گرونترین حیوانات خانگی جهان . - MARYAR - 09-03-2011 02:48 PM

آقا سبحان باغ پرندگان اسم يه محل پرنده فروشيه معروف توي تهران - بزرگراه آزادگان- اشلا شباهتي به باغ نداره
انواع پرندگان و حيوانات و نژادهاي مختلف با شناسنامه و... در اين سوله بزرگ خريد و فروش مي شه
خيلي فروشندگان زيادي اونجا قرار دارند و هر كدومشون يه حرفي مي زنند و نمي شه به هيچكدومشون اعتماد كرد.
قابل شما را نداره
ماني همه چيزش خوبه فقط يه اشكال داره اونم اينه كه مرغ مينا به قول معروف راست روده ست
و خيلي قفسش را كثيف مي كنه و ماني ما اصولا قفسش را دوست نداره و از صبح در فكر اينه كه چه طوري در قفس را باز كنه و يا خودش را براي كي لوس كنه كه در قفس را باز كنه
و همونطور كه مستحضر هستيد مادرها به كثيفي حساس هستند. مي خواستم يه كاسكو واسه پذيرايي بخرم و ماني را به تراس منتقل كنم. يا اينكه آزادش كنم
Confused