سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پول بانک و کسب درامد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: پول بانک و کسب درامد (/showthread.php?tid=7150)

پول بانک و کسب درامد - mrghafoory - 02-27-2013 12:18 AM

درود به همگی

ایده اول
این ایده از خودم نیست

مدتی پیش بود که یک جزوه در مورد راه های کسب درامد رو از اینترنت دانلود کردم نویسنده جزوه یک خانم بود که تو این جزوه راه های متعددی رو برای کسب درامد گفته بود که یکیش ایده ای بود که خودش با این ایده توانسته بود در مدت کمتر از یکسال به صد میلیون پول برسد من خیلی از این ایده خوشم اومد و امروز تصمیم گرفتم براتون بگم

موارد مورد نیاز
شما برای اجرای این ایده بسته به مکان زندگیتان به یک یا دو سند خونه یا چیز دیگر نیاز دارید

توضیح ایده

اول شما باید با سندی که دارید یک وام بگیرید بعد با اون وام یه مغازه بخرید و سریع اجاره دهید سپس از سند ان مغازه ای که خریده اید دوباره وام بگیرید و مغازه ای دیگر بخرید و اجاره دهید و سپس دوباره از سند این مغازه هم وام بگیرید و همین جور چند مغازه بخرید و اجاره دهید

شاید الان این سوال پیش بیاد که چطور اقساد این همه وام رو بدهیم؟
باید بگم شما با اجاره دادن این مغازه ها قسمتی از این اجاره ها رو به اقساد اختصاص میدهید و در پایان علاوه بر این که چندین مغازه دارید ، درامد بسیار زیادی هم خواهید داشت

دو نکته زیر رو هم در مورد این ایده در نضر بگیرید

1.از کار کردنبا پول بانک نترسید چون اگر حساب شده عمل کنید هیچ مشکلی پیش نخواهد امد
2.از نظر من اگر ذهنی اقتصادی،فعال ، ایده پرداز،اینده نگر و حساس ندارید این کار رو انجام ندید چون ممکنه با یک اشتباه کل زندگیتان بر باد رود

RE: پول بانک و کسب درامد - tondar12 - 02-27-2013 01:18 AM

یه بنده خدایی یه کاری شبیه به این می کرد!

میرفت از یه بانک وام می گرفت میزاشت تو یه بانک دیگه دوباره وام می گرفت! چندبرابر! همین طور این پروسه ادامه داشت! البته طرف وضعش خوب بود و نمی ترسید که کله پا بشه!
مثلا در عرض دو سه سال 20 تومن رو میکرد 200-300 تومن!