سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: سپرده گذاری در موسسات و بانک ها (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) (/showthread.php?tid=713)

صفحه ها: 1 2 3

بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - mas - 08-30-2011 06:51 PM

با سلام به همگی امروز دو تا سایت دیدم و یک چیز ی به ذهنم رسید که اگه بشه عملیش کرد یک برنامه خیلی خیلی توپ و کاربردی می شه از ش دراورد که همه حتی میلیاردرهای حال و اینده می تونیم ازش داییم استفاده کنیم که این برنامه برای حساب های سود بانکی وحساب های زایا کاربرد داره

سایت اول رو ببینید
http://sepahanbank.ir/محاسبه-نرخ-سود-سپرده

سایت دوم که مبلغ بدهی امریکا رو انلاین نشون می ده داییم
http://www.usdebtclock.org/

ما بتونیم یک برنامه ای بنویسیم که ترکیبی از این دو باشه یعنی یک تقویم هم داشته باشه که با تقویم کامپیوترمون میزون بشه مثلا میزان سپرده رو بنویسیم و میزان درصد سودش روهم وارد کنیم و اون برنامه از تاریخ شروع تا تاریخ پایان سپرده گذاری که ما مشخص می کنیم هر روز و هر ساعت میزان سودمون رو نشون بده مثل ترکیبی از دو سایت بالا یا حتی علایم و نمودار های گرافیکی هم بهش اضافه کنیم و در بالای اون برنامه هم مجموعه ای از جملات + در باب تفکرات مثبت بزاریم که تصادفی هی عوض بشه و یا گاهی شعر های خوب بیاره و هر بار که ویندوز رو روشن می کنیم برنامه خودش بیاد بالا و گوشه کامپیوتر باشه البته قابلیتهای خیلی زیادی رو هم می شه با همفکری همه بهش اضافه کرد کسانی که می تونن برنامه نویسی کنن همینجا آستین ها رو بالا بزنیم و هر کی هم که چیزی برای بهتر شدن برنامه به ذهنش می رسه همینجا پیشنهاد بده
اگه بتونیم توی سری بعد ماهنامه هم ادرس این برنامه رو که می سازیم وارد کنیم اینطوری رتبه انجمن هم بالا می بریم Big GrinBig GrinBig Grin کسانی که می تونن بسم الله

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - jahanagahi - 08-30-2011 07:16 PM

طرح بسیار خوبی است ولی بعدا این طرح مورد استفاده کجا است؟ چون برای فروش طرح باید بازاریابی شده باشد.

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - mas - 08-30-2011 07:32 PM

(08-30-2011 07:16 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  طرح بسیار خوبی است ولی بعدا این طرح مورد استفاده کجا است؟ چون برای فروش طرح باید بازاریابی شده باشد.

در ابتدا نسخه های ازمایشیش رو برای تبلیعات برای انجمن می شه استفاده کرد و بعدا که برنامه پیشر فت کرد برای برنامه های حساب داری یا مدیریت مالی می شه کنار اونها برای این برنامه هم بازار یابی کرد و با شرکت های حساب داری یا مدیریت مالی وارد مذاکره شد . یا توی همین انجمن و در کنار محصولات اینده انجمن مثل کتابهای صوتی و . . . برای این کار هم بازار یابی کرد.
Heart

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - jahanagahi - 08-30-2011 07:41 PM

بسیار عالی است . من کاملا موافقم.

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - morteza1 - 09-08-2011 04:18 PM

سلام من برنامه رو نوشتم زیاد روی گرافیکش کار نکردم دو تا لینک واسسه دانلود میزارم یکی خود برنامه و یکی عکس بک گراندش هس که دو تا رو دانلود کنید عکس رو تو درایو سی کپی کنید فکر کنم واسه اجرای برنامه به فریم ورک 3.5 احتیاج داشته باشید حالا مطمئن نیستم برنامه رو دانلود کنید و نظر بدید ممنون
http://s2.picofile.com/file/7133513545/mohasebgar.exe.html

http://s2.picofile.com/file/7133514080/711.jpg

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - مهدی گل محمدی - 09-08-2011 04:38 PM

آقا مرتضی دستت درد نکنه فوق العاده بود منکه حال کردم.

راسی از همون لینک اول دانلود کردم.بک گراندش بالا اومد

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - morteza1 - 09-08-2011 05:06 PM

(09-08-2011 04:38 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آقا مرتضی دستت درد نکنه فوق العاده بود منکه حال کردم.

راسی از همون لینک اول دانلود کردم.بک گراندش بالا اومد

خواهش میکنم ممنون از حمایتتون

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - mas - 09-09-2011 09:16 AM

آفرین مرتضی جان برنامه خیلی جمع وجور وجدا عالی شده دستت درد نکنه مخصوصا این که هم سود و هم محاسبه وام رو داره اعداد رو امتحان کردم کاملا درسته و کم کم بایید برنامه رو گسترشش داد و قابلیت هاشو بالاتر برد تابشه براش بازاریابی کرد بچه های انجمن هر کی هر نظری برای بالا بردن قابلیت برنامه داره که کاربردی و مهم باشه بگه تا ببینیم می شه روش اجرا کرد . بازم ایول مرتضی

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - morteza1 - 09-09-2011 12:33 PM

(09-09-2011 09:16 AM)mas نوشته شده توسط:  آفرین مرتضی جان برنامه خیلی جمع وجور وجدا عالی شده دستت درد نکنه مخصوصا این که هم سود و هم محاسبه وام رو داره اعداد رو امتحان کردم کاملا درسته و کم کم بایید برنامه رو گسترشش داد و قابلیت هاشو بالاتر برد تابشه براش بازاریابی کرد بچه های انجمن هر کی هر نظری برای بالا بردن قابلیت برنامه داره که کاربردی و مهم باشه بگه تا ببینیم می شه روش اجرا کرد . بازم ایول مرتضی

ممنون منم منتظرم تا بچه ها نظر بدن تا روش پیاده کنم

RE: بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) - mas - 09-11-2011 05:57 PM

اگه بشه به برنامه تاریخ شروع وپایان سپرده گذاری رو بدیم و هر بار که برنامه رو اجرا می کنیم میزان سود رو تا اون روز بهمون نشون بده خیلی عالی وکاربردی ترو محشر میشه . اقا مرتضی به نظرت بشه اینو روی برنامه پیاده کرد ؟